Image alt text (optional)

Twój niezawodny partner w zakresie hydrauliki, ogrzewania i klimatyzacji

Dyrektorzy zarządzający i kierownicy projektów w branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej są zaniepokojeni aktualnymi wyzwaniami, takimi jak niedobór wykwalifikowanych pracowników, rosnąca presją konkurencji, wynikającą z tego potrzebą zwiększenia produktywności, transformacją cyfrową oraz kwestią zrównoważonego rozwoju.

Poprzez innowacyjne produkty do montażu rur, kanałów wentylacyjnych, systemów wentylacyjnych, rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz usługi dodatkowe takie jak wsparcie na miejscu, pomagamy Państwu w sprostaniu tym wyzwaniom.

Zarządzanie parkiem narzędzi

Dowiedz się więcej o narzędziach odpowiednich dla Twoich codziennych zastosowań i projektów w aplikacjach wentylacyjnych i montażu rur. Dzięki akumulatorom Nuron 22 V możesz teraz obsługiwać wszystkie swoje narzędzia za pomocą tylko jednej platformy akumulatorowej. Ponadto zwiększasz produktywność i ograniczasz przestoje dzięki cyfrowemu zarządzaniu wszystkimi narzędziami.

Zarządzanie flotą urządzeń Hilti ON!Track oprogramowanie do zarządzania zasobami Narzędzia Nuron do Twoich projektów w zakresie hydrauliki, ogrzewania i klimatyzacji Połączenia zaciskane z użyciem akumulatorowych zaciskarek do rur ON!Track Mobilna Bramka Bluetooth

Montaż rur

Od teraz możesz pracować jeszcze wydajniej. Dowiedz się więcej o prostych i bezpiecznych systemach mocowania rur. Wybierz z szerokiej gamy poszczególnych komponentów w naszym internetowym przewodniku po doborze i bezpośrednio złóż swój system mocowania rur.

Selektor instalacji Systemy instalacyjne Ciężkie instalacje w budowie rurociągów Akumulatorowa zaciskarka do rur Mocowanie rur na suficie, ścianie i w stali

Mocowanie wentylacji

Szukasz innowacyjnych i bezpiecznych zamocowań wentylacyjnych? Oferujemy rozwiązania aplikacyjne w najróżniejszych obszarach technicznego wyposażenia budynków, od central wentylacyjnych, przez rozdzielnie, po podłogi z kanałami wentylacyjnymi lub kanałami spiralnymi. Jesteśmy również Państwa partnerem w zakresie mocowań przebadanych pod kątem odporności ogniowej.

Zawiesia z lin stalowych MW

Ppoż

Poznaj nasze kompleksowe wsparcie ochrony przeciwpożarowej technicznego wyposażenia budynków. Oferujemy posiadające aprobaty rozwiązania do zabezpieczeń przejść instalacyjnych dla niemal każdej instalacji rurowej. Dzięki dodatkowemu selektorowi produktów przeciwpożarowych, menedżerowi dokumentacji oraz szkoleniom online i na miejscu wspieramy Cię na wszystkich etapach projektu ochrony przeciwpożarowej.

Oprogramowanie do zarządzania dokumentacją przepustów ogniochronnych Rozwiązania przeciwpożarowe do uszczelnień rur

Biznes projektowy

Poznaj nasze wsparcie projektowe, które obejmuje oprogramowanie, usługi i rozwiązania aplikacyjne dla większej niezawodności planowania technicznego wyposażenia budynków. Hilti jest więc nie tylko partnerem w zakresie sprzętu, ale także partnerem projektowym w zakresie planowania, realizacji i dokumentacji.

Projekty w zakresie technicznego wyposażenia budynku Usługi BIM Drogi ewakuacyjne Robot do wierceń