Widok z lotu ptaka na plac budowy

Szybsza realizacja prac budowlanych

Kompleksowe rozwiązania End-to-End dla szybszego przepływu procesów roboczych

Trudno jest być produktywnym przez cały czas. Nieplanowane koszty, nieefektywne procesy i brak wykwalifikowanej siły roboczej często powodują opóźnienia w realizacji projektów. Dowiedz się, w jaki sposób możesz sprostać tym wyzwaniom i zwiększyć produktywność swojej firmy budowlanej za pomocą narzędzi oraz rozwiązań w zakresie oprogramowania i usług, które pomogą Ci w realizacji Twoich projektów budowlanych na każdym etapie − od projektu po budowę.

Wymiana baterii Nuron w akumulatorowej młotowiertarce TE 4-22

Nuron: Jeden system akumulatorów do wszystkich Twoich projektów

Moc przez cały dzień. Narzędzie, dzięki któremu Twoi pracownicy mogą pracować w bezpieczny i ergonomiczny sposób. Łatwiejsze zarządzanie parkiem narzędzi. Wymagania stawiane Twoim narzędziom są wysokie – i słusznie. 

Dzięki platformie Nuron przygotujesz swoją firmę na wyzwania, jakie czekają ją w przyszłości. Przeczytaj tutaj, jakie inne funkcje i zalety posiada Nuron.

Nuron: System akumulatorów 22 V Nuron: Nowa technologia akumulatorów litowo-jonowych Nuron od Hilti Nuron: Przejdź na Nuron Nuron: Usługi oparte na analizie danych Nuron: Maksymalna moc Nuron: Jeden system akumulatorów Nuron: Ochrona i bezpieczeństwo
Osadzenie prętów kotwiących w betonie

Zoptymalizuj przepływ swoich procesów roboczych

Przestarzałe metody i sprzęt mogą powodować opóźnienia w realizacji projektów i wykonanie większej ilości pracy. 

Uzyskaj pomoc w zakresie przyspieszenia prac budowlanych, skrócenia przestojów i uniknięcia przeróbek dzięki wydajnym systemom, które łączą intuicyjne oprogramowanie, najnowocześniejsze narzędzia oraz wysokiej jakości osprzęt i akcesoria.

Projektowanie i montaż prętów zbrojeniowych Montaż płyt gipsowo-kartonowych Projektowanie i montaż płyty podstawy
Walizka Hilti na przenośniku taśmowym w centrum logistycznym

Skorzystaj z naszych usług, aby zapobiec przestojom na budowie

Brak potrzebnych narzędzi i urządzeń może prowadzić do przestojów, wyższych kosztów, a nawet kar. Pomagamy Ci, oferując dużą dostępność produktów, elastyczne opcje dostawy i szybką naprawę urządzeń. 

Potrzebujesz pomocy przy wyborze produktu lub masz pytania dotyczące swojego projektu? Nasi opiekunowie klienta, inżynierowie terenowi i pracownicy Działu Obsługi Klienta mogą Ci w tym pomóc. Jeśli już wiesz, jakich produktów potrzebujesz, po prostu złóż zamówienie online lub przez aplikację Hilti. Stali klienci mogą nawet zamawiać automatycznie dzięki B2B − naszej usłudze zakupu produktów.

Opcje dostawy Zamawianie, fakturowanie i płatność
Krzywa mowy dla webinarów

Szkolenia lepszej zapewniające wydajniejszą pracę

Przy braku wykwalifikowanych pracowników w branży budowlanej znalezienie i zatrzymanie odpowiednich osób może być trudne. 

Dlatego rozwiązania Hilti zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były łatwe w użyciu − nawet dla osób nieposiadających doświadczenia − i aby poprawiały wydajność pracowników budowlanych. W celu zwiększenia kwalifikacji pracowników oferujemy także szeroką gamę szkoleń i kursów certyfikujących.

Wszystkie oferowane przez nas szkolenia
Jaibot i tachimetr w zastosowaniu

Wprowadź technologię na swój plac budowy

Zaawansowane technologie staną się w najbliższych latach jednym z najważniejszych czynników zwiększających produktywność w branży budowlanej. 

Nasze nowoczesne pod względem technologicznym rozwiązania obejmują m.in. Jaibota − półautonomicznego robota do wierceń przeznaczonego do instalacji MEP − oraz zaawansowane systemy pomiarowe, dzięki którym szybkie tyczenie na placu budowy w oparciu o plany cyfrowe może być wykonane tylko przez jedną osobę.

Robot do wierceń Jaibot
BIM-to-Field - geodezyjne pomiary placu budowy z dużą prędkością

Zoptymalizuj procesy dotyczące projektowania

Chcesz zwiększyć swoją efektywność w zakresie definiowania, projektowania i tworzenia dokumentacji wysokiej jakości rozwiązań technicznych? Skontaktuj się z nami już na etapie tworzenia swojego projektu, w celu uzyskania fachowego wsparcia technicznego. 

Podczas pracy korzystaj z naszego oprogramowania PROFIS Engineering, które umożliwi Ci utworzenie wysokiej jakości dokumentacji, przejrzystych rysunków technicznych i zestawienia materiałowego. Skorzystaj także z usługi modelowania informacji o budynku (BIM), aby móc zwiększyć produktywność dzięki takim rozwiązaniom,  jak usługa prefabrykacji, robotyka ze wsparciem BIM do instalacji MEP, szybsze tyczenie dzięki Field2BIM i łatwiejsze tworzenie dokumentacji.

Usługi w zakresie projektowania i modelowania informacji o budynku (BIM) Katalog Usług Logistycznych