Widok z lotu ptaka na plac budowy

Wydajna praca i wyższa produktywność

Rozwiązania Hilti usprawniające działania na budowie

Firmy budowlane zmagają się z trzema głównymi wyzwaniami, którymi są niedobór wykwalifikowanych pracowników, niespodziewane koszty, a przede wszystkim nieefektywne procesy robocze. Dzięki odpowiednim narzędziom oraz inteligentnym rozwiązaniom w zakresie oprogramowania i usług można zmniejszyć ten niekorzystny efekt, na każdym etapie projektu budowlanego – od projektowania po realizację. 

Wymiana akumulatora Nuron w akumulatorowej młotowiertarce TE 4-22

Nuron - system akumulatorów do wszystkich projektów

Innowacyjny system akumulatorów Nuron 22 V zwiększa produktywność we wszystkich zastosowaniach – od lekkich po ciężkie. Już teraz dostępna jest maksymalna moc, doskonała łączność oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa i ergonomii, jakie oferuje ponad 70 narzędzi Hilti. Nuron to pierwszy i najważniejszy krok w kierunku całkowicie bezprzewodowego placu budowy – z oszczędną, wydajną flotą narzędzi i uniwersalną elastycznością dla użytkowników.

Nuron – system akumulatorów dla bezprzewodowego placu budowy Nuron – technologia zapewniająca optymalny czas pracy i ładowania Przejście na Nuron jest proste!
Osadzanie prętów kotwiących w betonie

Zoptymalizuj swoje procesy

Płynne procesy robocze są ważnym czynnikiem zwiększającym produktywność w budownictwie. Możesz to osiągnąć dzięki wydajnym systemom, najnowocześniejszym narzędziom i odpowiednim akcesoriom. Dzięki naszemu wsparciu możesz skrócić przestoje, przyspieszyć tempo pracy i uniknąć czasochłonnych poprawek. Nawet w przypadku wklejanych prętów.

Zwiększ produktywność dzięki systemowi Hilti SafeSet
PROFIS ENGINEERING

Zoptymalizuj swoje procesy planowania

Dobre planowanie to połowa sukcesu: dzięki naszemu oprogramowaniu PROFIS Engineering, usługom projektowania i modelowania BIM, a także usługom prefabrykacji, nie tylko otrzymasz doskonałe wsparcie techniczne, ale zoptymalizujesz także procesy planowania aż do ostatniego szczegółu.

Rozwiązania Hilti – pomocne przy projektowaniu Usługi Prefabrykacji – zaoszczędź do 50% czasu montażu
Jaibot

Przyspiesz realizację swoich projektów dzięki nowoczesnej technologii

Postępująca cyfryzacja oferuje coraz to nowe korzyści w zakresie produktywności w procesie budowlanym: dzięki innowacyjnemu połączeniu modelu BIM i półautonomicznego robota budowlanego możesz teraz prawie całkowicie zautomatyzować procesy na placu budowy. Robot do wierceń Jaibot zapewni precyzyjną, wydajną i szybką realizację Twojego projektu.

Poznaj półautonomicznego robota do wierceń Jaibot
Wkład kompozytowy HUS4-MAX

Znajdź odpowiednią kotwę do swojego zastosowania

Wystarczy postępować zgodnie z naszą podstawową "check list" w przewodniku po kotwach, aby znaleźć skuteczne i bezpieczne rozwiązanie mocujące dla danego zastosowania. Wybór odpowiedniej kotwy zależy od różnych czynników np.: rodzaju podłoża, warunków środowiskowych, planowanego obciążenia i prawidłowego montażu.

Sprawdź podstawowy "check list" dla kotew Znajdź kotwy do mocowania w betonie