Większe bezpieczeństwo na placu budowy

Chroń swoich pracowników i zapewnij wyższy poziom bezpieczeństwa przy realizacji swojego projektu budowlanego

Wypadki na budowie, urazy i długotrwałe choroby mogą mieć poważne konsekwencje dla poszczególnych osób i firm. Dlatego podczas opracowywania naszych narzędzi, oprogramowania i usług nie uwzględniamy jedynie zgodności z przepisami, ale na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo. 

Wszystkie nasze rozwiązania zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić Twoim pracownikom bezpieczniejszą i wygodniejszą pracę oraz pomóc Twojej firmie w projektowaniu budynków, które są bezpieczniejsze, trwalsze i bardziej wytrzymałe. 

Systemy bezpieczeństwa dla akumulatorowych wiertarek udarowych z odsysaniem pyłu

Korzystaj z innowacyjnych systemów bezpieczeństwa

Kiedy masz ochronę, możesz pracować bez obaw. Nasze innowacje w zakresie bezpieczeństwa obejmują m.in. narzędzia z aktywnym systemem tłumienia wibracji (AVR), redukującym wibracje na linii ręka-ramię, a także system aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC), uniemożliwiający odrzut w przypadku elektronarzędzi z elektronicznym szybkim wyłączaniem. Posiadamy bogatą ofertę sprzętu do prac budowlanych − od urządzeń ssących przez odkurzacze budowlane do usuwania pyłu, po wkrętarki akumulatorowe BX 3, zaprojektowane jako czystsza, cichsza i praktycznie bezpyłowa alternatywa dla wiercenia. 

Większe bezpieczeństwo pracy na placu budowy z platformą Nuron Egzoszkielet EXO-O1 do prac nad głową
Schemat osadzania kotew na płycie stalowej

Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie

Chciałbyś projektować systemy kotew dla stref sejsmicznych? Potrzebujesz sprawnego prowadzenia dokumentacji instalacji pod kątem ochrony przeciwpożarowej lub elementów mocujących? A może jesteś także zainteresowany oprogramowaniem do modelowania informacji o budynku (BIM), aby móc korzystać z urządzeń odlewniczych lub usług prefabrykacji i wyeliminować konieczność wiercenia i spawania na etapie budowy? Dzięki naszym rozwiązaniom w zakresie oprogramowania możesz sprawić, że realizacja Twoich projektów budowlanych będzie bezpieczniejsza, zgodna z przepisami i bardziej produktywna.

Oprogramowanie do projektowania Oprogramowanie do zarządzania dokumentacją przepustów ognioochronnych Usługi w zakresie projektowania i modelowania informacji o budynku (BIM)
Zamknięty plac budowy

Pracuj zgodnie z przepisami dotyczącymi bezpieczeń

Nie jest łatwo być na bieżąco w temacie skomplikowanych przepisów BHP, które nieustannie się zmieniają, a ich naruszenie może skutkować kosztownymi opóźnieniami w realizacji projektów. Aby pomóc Ci zachować zgodność z przepisami i znaleźć właściwe rozwiązanie dla Twoich projektów budowlanych, na naszej stronie internetowej umieściliśmy obszerne informacje dotyczące aprobat dla produktów, poziomów pyłu, hałasu i wibracji. Możesz także skontaktować się z nami w celu uzyskania fachowej porady.

Przewodniki techniczne dotyczące produktów Informacje o poszczególnych produktach Aprobaty, informacje ogólne, specyfikacje i szczegóły dotyczące rysunków CAD
Uczestnicy szkolenia podczas szkolenia z zakresu bezpieczeństwa

Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i certyfikaty

Skuteczne szkolenie jest kluczem do większego bezpieczeństwa pracy i stałej produktywności. Posiadamy bogatą ofertę praktycznych modułów do szkoleń technicznych oraz z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa, które możemy dostosować do Twoich potrzeb. Szkolenia mogą być prowadzone w wybranym przez Ciebie miejscu lub online. 

Wszystkie oferowane przez nas szkolenia
Pracownicy w magazynie sprzętu z ON!Track na smartfonie

Uprość sposób zarządzania zgodnością z przepisami

Dzięki zastosowaniu oprogramowania ON!Track do zarządzania zasobami zapewniasz bezpieczeństwo swoim projektom. ON!Track automatyzuje i upraszcza zadania w zakresie zgodności z przepisami. Oprogramowanie wysyła Ci powiadomienia za każdym razem, gdy Twoje narzędzia lub urządzenia wymagają serwisowania, kalibracji lub testowania, a także wtedy, gdy potrzebne jest szkolenie personelu. Poprzez zeskanowanie danego narzędzia Twoi pracownicy mogą również sprawdzić, czy może ono nadal być bezpiecznie użytkowane. 

Zacznij korzystać z oprogramowania ON!Track już dziś
Pracownik z maską przeciwpyłową

Bezpyłowa praca

Bardzo często lekceważy się kwestię dotyczącą pyłu na placu budowy. Powoduje to ogromne ryzyko dla Twojej firmy, począwszy od zdrowia pracowników, poprzez wysokie, ale niepotrzebne koszty, aż po przestoje na budowie i kary, jeśli w Twojej firmie nie będą wdrażane przepisy dotyczące ochrony przed pyłem.

Dowiedz się więcej o bezpyłowej metodzie pracy

Więcej wykonanych zadań − mniej bólu

Ułatw sobie prace nad głową dzięki egzoszkieletowi EXO-O1