Zwiększenie bezpieczeństwa na budowie

Innowacyjne rozwiązania chroniące Twoich pracowników i zwiększające bezpieczeństwo Twoich projektów budowlanych

Bezpieczeństwo na budowie jest zagwarantowane przez odpowiednie przepisy, które stanowią dla nas jedynie punkt wyjścia do dalszych udoskonaleń. Ochrona Twoich pracowników na budowie jest dla nas ważna. Wiemy, że wypadki, urazy i długotrwałe choroby mają poważne konsekwencje – zarówno dla pracowników, jak i dla firm. Dlatego we wszystkich naszych rozwiązaniach stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu, tak aby Twoi pracownicy mogli pracować bezpiecznie i komfortowo.

Chroń swoich pracowników dzięki innowacyjnym systemom bezpieczeństwa

Zapewnienie odpowiedniego bezpieczeństwa pracy to gwarancja dobrego samopoczucia pracowników. Nasze innowacyjne systemy bezpieczeństwa obejmują szeroki zakres zastosowań na placu budowy: od aktywnej kontroli wibracji, kontroli momentu obrotowego i elektronicznego systemu szybkiego wyłączania, po skuteczne systemy odsysania pyłu i ergonomiczne wsparcie dzięki zastosowaniu egzoszkieletu.

Egzoszkielet dla większego bezpieczeństwa i komfortu podczas pracy nad głową – niczym Superman na placu budowy Innowacyjne systemy bezpieczeństwa narzędzi akumulatorowych Nuron

Pracuj bez pyłu

Nie da się ukryć, że zagrożenie dla zdrowia, jakie niesie ze sobą pył budowlany, jest często bagatelizowane. Podobnie jak wynikające z tego ryzyko dla Twojej firmy – od zagrożenia dla zdrowia pracowników po niepotrzebne koszty i kary finansowe, jeśli prace nie są wykonywane zgodnie z przepisami. Mamy środek zaradczy, który pomoże zwalczyć pył budowlany. 

Poznaj nasze rozwiązania zapewniające prawie bezpyłową pracę

Przeszkolimy Cię – skutecznie!

Aby mieć pewność, że zawsze jesteś na bieżąco w kwestii bezpieczeństwa w miejscu pracy, oferujemy Ci szeroki zakres praktycznych i technicznych modułów szkoleniowych dotyczących ochrony zdrowia i bezpieczeństwa pracy. Rozumiemy indywidualne potrzeby projektantów i użytkowników i odpowiednio dostosowujemy kursy szkoleniowe. Możesz wybrać: szkolenie stacjonarne lub online. 

Przegląd wszystkich szkoleń Hilti w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia – wybierz teraz