REJESTRACJASkorzystaj z zakupów online i spersonalizowanych usług onlineDowiedz się więcej

Osprzęt

Sprawdź osprzęt do elektronarzędzi, wiertła, dłuta, wiertła koronowe, tarcze abrazyjne, zapewniający intensywniejszą i dłuższą pracę

Wkładki narzędziowe Hilti

Osprzęt do elektronarzędzi

Chcesz pracować jeszcze wydajniej dzięki narzędziom Hilti? Wystarczy dodać nasz wysokiej jakości osprzęt

Pracuj szybciej i dłużej dzięki wydajnemu i trwałemu osprzętowi Hilti skonstruowanemu tak, aby uzyskać to, co najlepsze z narzędzi Hilti. Od wierteł po brzeszczoty do pił i wiele więcej - z naszym osprzętem wykonasz swoją pracę jak należy.

Wiemy, że nie wszystkie zadania, projekty czy budżety są takie same, dlatego oferujemy opcje Standard, Premium i Ultimate, aby pomóc Ci wybrać osprzęt, którego naprawdę potrzebujesz

Dlaczego warto wybrać osprzęt Hilti do swoich elektronarzędzi?

Niezawodność we wszystkim, co robisz

Od końcówek do wkrętaków po dłuta, od ostrzy diamentowych po tarcze garnkowe – na naszym osprzęt, na którym możesz polegać.

Osprzęt na miarę Twoich potrzeb

Dzięki możliwościom oznaczania różnymi kolorami poszczególnych asortymentów, możesz z łatwością wybierać pomiędzy opcjami Standard, Premium lub Ultimate.

Całkowita wydajność systemu

Cały nasz osprzęt zaprojektowano z myślą o optymalnej wydajności przy stosowaniu go z narzędziami Hilti, dzięki temu tworzą wraz z nimi jeden system o wysokiej wydajności.

Przodująca w branży gwarancja

Nasze wiertła udarowe i wiele z naszych ostrzy diamentowych jest objętych gwarancją w przypadku problemów z materiałami lub wykonaniem.*

Narzędzia Hilti oznaczone kolorami

Kodowanie kolorami dla łatwiejszego wyboru osprzętu do narzędzi

Trzy kolory, trzy poziomy wydajności, trzy ceny

Wybór odpowiedniego osprzętu do Twojego zadania może przyprawić o ból głowy. Aby pomóc Ci łatwo poruszać się po naszej ofercie osprzętu do narzędzi, podzieliliśmy go na trzy grupy, stosownie do wydajności i ceny. Spośród naszych trzech wariantów nazw i kolorów wybierz ten, który odpowiada Twoim potrzebom.

Jakość Hilti w przystępnej cenie

Standard

  • Standardowy asortyment do podstawowych zastosowań
  • Jakość Hilti w przystępnej cenie
Większa wydajność w szerokim zakresie zastosowań

Premium

  • Asortyment o większej wydajności do szerokiego zakresu zastosowań
  • Wysoka produktywność, solidność i trwałość
Najwyższa wydajność dla wymagających zastosowań

Ultimate

  • Asortyment o najwyższej wydajności do kluczowych i wymagających zastosowań
  • Najwyższa produktywność, solidność i trwałość
Wiertła udarowe Hilti

Wiertła udarowe

Mocne końcówki SDS Plus i SDS Max do betonu i muru

Opracowaliśmy geometrię głowicy i spiralną formę naszych wierteł udarowych, aby zapewnić szczególną trwałość, dzięki czemu można wiercić w betonie szybciej, dokładniej i bezpieczniej jeszcze dłużej.

Trafiasz na niespodziewany pręt zbrojeniowy? Wybierz nasze opcje Premium TE-C (SDS-Plus) i TE-Y (SDS-Max). W przypadku betonu zbrojonego lub wiercenia w prętach zbrojeniowych nasze wiertła Ultimate TE-CX z głowicą wykonaną w całości z węglików spiekanych oferują do 30% dłuższą trwałość w porównaniu z innymi naszymi wiertłami SDS-Plus. Nasze wiertło TE-YX jest również wyposażone w końcówkę wykonaną w całości z węglika, co zapewnia szybsze wiercenie, dodatkową wytrzymałość i dłuższą trwałość.

Diamentowe tarcze tnące Hilti do szlifierek kątowych

Ostrza diamentowe do szlifierek kątowych

Szybsze i bardziej płynne cięcie wszystkiego, od rur po żelbet

Do codziennego cięcia wybierz nasze uniwersalne ostrze diamentowe Standard P. Albo sięgnij po asortyment Premium SP, jeśli chcesz ciąć szybciej i płynniej podłoża z twardszych materiałów, takich jak żelbet.

Oczekujesz najwyższej wydajności przy pracy w betonie, murze i kamieniu? Nasze uniwersalne ostrze diamentowe SPX jest wyposażone w precyzyjnie rozmieszczone diamenty (technologia Equidist), które zapewniają wyższą prędkości cięcia i maksymalne tarcie pomiędzy ostrzem a materiałem podłoża. Cięcie metalu? Dzięki naszym ostrzom diamentowym SPX do cięcia metalu uzyskaj od 30 do 100 razy dłuższą trwałość w porównaniu z tarczami abrazyjnymi.

Hilti Brzeszczoty do pił szablastych

Brzeszczoty do pił szablastych

Od ostrzy uniwersalnych po ostrza z końcówką z węglików spiekanych o wyjątkowo długiej trwałości

Cokolwiek zamierzasz ciąć: od cegły, przez metal, po drewno z gwoździami, mamy brzeszczot do pił szablastych, który poradzi sobie z tym zadaniem.

Nasze ostrza Standard obejmują ekonomiczne ostrza bimetaliczne o różnych długościach, która zapewnia dodatkową elastyczność. Ostrza Premium przeznaczone są do trudniejszych zastosowań. Zamierzasz ciąć przy dużych obciążeniach? Wypróbuj ostrza Ultimate z końcówkami węglikowymi o specjalnej geometrii i rozstawie zębów, które przyspieszają pracę. Trwałość do 50 razy dłuższa od bimetalicznych ostrzy Standard, co w dłuższej perspektywie przełoży się na oszczędności finansowe.

Hilti Tarcze do pilarek tarczowych

Tarcze do pilarek tarczowych

Trwalsze ostrza do szybszego i płynniejszego cięcie drewna i stali

Nasze tarcze do pilarek tarczowych Standard i Premium oferują bardziej ekonomiczne rozwgiązania, zapewniające szybsze cięcie drewna, tarcicy lub metalu.

Potrzebujesz najwyższej wydajności? W przypadku stali konstrukcyjnej nasze ostrze Ultimate X-Cut w połączeniu z akumulatorową piłą tarczową Hilti może ciąć nawet o 120% szybciej. W przypadku blachy metalowej i innych cienkich materiałów uzyskaj do 450% więcej cięć na jednym ładowaniu dzięki ultracienkiemu podciosowi X-Cut. A w przyapdku drewna, nasze ostrza Ultimate mają zęby z węglików spiekanych, co pozwala ciąć szybciej i płynniej. Dodatkowo, powłoka o niskim współczynniku tarcia przyczynia się do wydłużenia trwałości ostrza.

Diamentowe wiertła koronowe Hilti

Diamentowe wiertła koronowe

Trzy poziomy wydajności wiercenia rdzeniowego dla praktycznie wszystkich rodzajów betonu

Nasze wiertła koronowe typu Standard P-U zapewniają wysoką wydajność wiercenia w większości rodzajów betonu, w tym w żelbecie, i są na każdy budżetów.

Jednak, aby uzyskać szybsze i płynniejsze wiercenie przy mniejszej sile posuwu, wybierz nasze wiertła koronowe Premium SP-H Speed i Ultimate SPX-H Speed: Pracuj do 35% szybciej niż w przypadku innych naszych wierteł koronowych, dzięki precyzyjnie rozmieszczonym diamentom i zoptymalizowanym kształtom segmentów. Dzięki naszemu unikalnemu systemowi modułów X-change i wietrłom SPX-H zyskasz łatwiejsze usuwanie rdzenia i szybszą wymianę samego wiertła. Końcówka mocująca wiertła BL umożliwia szybsze i łatwiejsze zwolnienie wiertła koronowego z uchwytu narzędziowego BL.

Wiodąca w branży gwarancja Hilti na materiały eksploatacyjne

Przodująca w branży gwarancja na osprzęt do narzędzi

Opracowanie dotyczące wierteł, dłut i wielu diamentowych elementów osprzętu Hilti

Udzielamy 100% gwrancji na nasze wiertła udarowe TE-C (SDS Plus) i TE-Y (SDS Max). Jeśli końcówka ulegnie złamaniu, wygięciu lub nie będziesz w stanie jej używać, a wskaźnik zużycia będzie nadal widoczny, bezpłatnie ją wymienimy.

Wymienimy również różne diamentowe elementy osprzętu, od diamentowych brzeszczotów Hilti DS-B po ścierne elementy osprzętu AG-D i nie tylko, jeśli ulegną uszkodzeniu w wyniku wad materiału lub wykonania.*

FAQs –Osprzęt do narzędzi Hilti

Czy mogę używać wkładów narzędziowych Hilti w innych narzędziach?

Osprzęt Hilti można stosować w innych narzędziach. Aby jednak w pełni wykorzystać możliwości tego osprzętu, zalecamy stosowanie go z naszymi narzędziami. Dzieje się tak dlatego, że nasz osprzęt i narzędzia konstruujemy tak, aby współpracowały ze sobą jako jeden wysokowydajny system.

Co oznaczają różne kolory wkładek Hilti?

Różne kolory osprzętu Hilti odnoszą się do różnych kategorii produktów. Są trzy opcje koloru: Szary (Standard), czarny (Premium) i czerwony (Ultimate).

Grupy te różnią się wydajnością i ceną. Kodowanie kolorami jest standardem w naszej ofercie i jest pomocne przy doborze osprzętu do danego zastosowania lub projektu. W naszym katalogu online możesz filtrować produkty według kategorii Standard, Premium lub Ultimate.

      

W jakich podstawowych materiałach można ciąć, wiercić lub wiercić za pomocą narzędzi Hilti?

Nasz osprzęt przeznaczony jest do obróbki różnych materiałów podłoża. Obejmuje on wiertła do betonu i muru do obróbki cegieł, betonu, płyt kartonowo-gipsowych, muru, wapienia, kamienia naturalnego oraz inne końcówki do metalu i drewna do obróbki wielu różnych materiałów podłoża, w tym aluminium, blachy, sklejki, tarcicy, drewna z gwoździami, oraz inne diamentowe wiertła koronowe do wiercenia rdzeniowego w praktycznie każdym rodzaju betonu, w tym diamentowe ostrza ścierne i sprężone oraz tarcze garnkowe do obróbki materiałów podłoża, od betonu abrazyjnego poprzez mur, po zaprawę murarską, metal, PCV i inne brzeszczoty do cięcia materiałów podłoża takich jak aluminium, cegła, stal węglowa, żeliwo, płyta wiórowa, beton, płyta gipsowo-kartonowa, stal nierdzewna i inne elementy abrazyjne do obróbki aluminium, płyt gipsowo-kartonowych, blachy, stali nierdzewnej, drewna i innych materiałów

Bezprzewodowość bez kompromisów

Stosuj nasz osprzęt razem z naszymi narzędziami. Dzięki systemowi Nuron możesz wreszcie wykonywać wszystkie zadania związane z zasilaniem przewodowym i gazowym na tej samej platformie akumulatorowej o wysokiej wydajności.

Odkryj różnicę, jaką daje Nuron

Nowa definicja gwarancji

Naszą misją jest pomóc Ci przygotować narzędzia, osprzęt i urządzenia do pracy, kiedy tylko tego potrzebujesz. Właśnie dlatego oferujemy wiodące w branży warunki gwarancji i napraw.

Przeczytaj więcej

*Gwarancje na osprzęt: jedynym przysługującym klientowi świadczeniem jest bezpłatna wymiana produktu. Wszelkie dalsze roszczenia w ramach określonych Gwarancji na osprzęt są wykluczone, a Hilti nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek inne szkody lub straty. Obowiązkowe ustawowe uprawnienia Klienta z tytułu rękojmi w przypadku wad produktu pozostają nienaruszone. Hilti może, według własnego uznania i bez przyznania się do odpowiedzialności, zaoferować bezpłatną wymianę osprzętu diamentowego, nawet jeśli jego uszkodzenia nie były spowodowane wadami materiału ani wykonania.