Towarzyszymy Ci w przyszłym rozwoju budownictwa

Postaw na zaawansowane rozwiązania

Trzy zasadnicze przyszłe trendy kształtują branżę budowlaną: cyfryzacja, automatyzacja i zielone budownictwo. Na tej drodze ku przyszłości wspieramy Cię jako profesjonalny i kompetentny partner zorientowany na rozwiązania. Zapewniamy odpowiednie innowacyjne i zrównoważone produkty, usługi i oprogramowanie, tak abyś mógł dostosować swoje projekty budowlane do przyszłych trendów.

Mapa świata w liściach na sygnowanym podłożu drewnianym

Buduj bardziej ekologicznie

Budownictwo przyjazne dla środowiska nie jest już tylko miłym dodatkiem, ale staje się standardem w branży. Zielone budownictwo wymaga innowacyjnych rozwiązań dla zrównoważonych i certyfikowanych projektów. Jeśli chcesz zdobyć punkty w programach budowlanych przyjaznych dla środowiska, takich jak LEED lub BREEAM, to dobrze trafiłeś. 

Budownictwo przyjazne dla środowiska – oto nasze rozwiązania i produkty
03-HumanAugmentation_StaticAd

Bądź dobrze przygotowany na przyszłe trendy

Cyfryzacja i najnowsze technologie sprawiają, że przyszłościowe trendy wkraczają na ​​plac budowy. Półautonomiczne roboty budowlane to idealne rozwiązanie problemu związanego z niedoborem wykwalifikowanych pracowników i niską produktywnością. Cyfrowe i zautomatyzowane procesy biznesowe i robocze sprawiają, że opóźnienia w realizacji prac i budżety wykraczające poza ustalone ramy należą już do przeszłości. A koncepcja Human Augmentation za pomocą egzoszkieletów optymalizuje możliwości człowieka, wykorzystując do tego moc maszyny.

W naszych bezpłatnych broszurach możesz zobaczyć, jak wygląda przyszłościowy plac budowy
Hilti Jaibot

Przyspiesz realizację swoich projektów dzięki technologii

Postępująca cyfryzacja oferuje coraz to nowe korzyści w zakresie produktywności w procesie budowlanym: dzięki innowacyjnemu połączeniu modelu BIM i półautonomicznego robota budowlanego można teraz prawie całkowicie zautomatyzować procesy na placu budowy. Robot do wierceń Jaibot zapewnia precyzyjną, wydajną i szybką realizację Twojego projektu.

Poznaj półautonomicznego robota do wierceń Jaibot