Przygotuj się na przyszłość

W swojej działalności korzystaj z zaawansowanych rozwiązań

W jaki sposób Twoja firma może skorzystać z głównych trendów panujących w branży budowlanej, takich jak cyfryzacja, automatyzacja i zielone budownictwo? W jaki sposób możesz być nadal konkurencyjnym w obliczu takich wyzwań jak brak wykwalifikowanych pracowników? Dowiedz się, jak możemy przygotować Twoją firmę na przyszłość dzięki innowacyjnym i skomunikowanym produktom, oprogramowaniu i usługom na każdym etapie realizacji Twoich projektów budowlanych.

BIM-to-Field - geodezyjne pomiary placu budowy z dużą prędkością

Korzystaj z nowych technologii

Cyfryzacja i automatyzacja placów budowy stają się siłą napędową produktywności w branży budowlanej. Dzięki korzystaniu z cyfrowego projektowania z BIM możesz uniknąć opóźnień w realizacji projektu, identyfikując potencjalne problemy zanim się pojawią. To z kolei pomaga zminimalizować nieplanowane zadania na placu budowy i upraszcza prowadzenie dokumentacji. Cyfrowe rozwiązania, takie jak czujniki betonu, tachimetry i Jaibot − półautonomiczny robot do wierceń − pomogą Ci przyspieszyć procesy robocze na placu budowy i zwiększyć ich precyzję.

BIM − projektowanie i modelowanie Wiercenie z użyciem robota Jaibot
Praca nad głową z egzoszkieletem

Nie bądź zależny od wykwalifikowanych pracowników

Pojawiają się coraz nowsze technologie i metody montażowe. Wybieraj narzędzia i metody, które przyspieszą realizację Twoich projektów budowlanych i sprawią, że nie będziesz zależny od wykwalifikowanych pracowników, a dodatkowo ochronią Twoich pracowników. Nasze rozwiązania obejmują systemy montażu bezpośredniego, które eliminują potrzebę kotwienia i spawania, a także inteligentne systemy wiercenia techniką diamentową i egzoszkielet EXO-01 zaprojektowany w celu zmniejszenia zmęczenia podczas wykonywania prac nad głową.

Rozwiązania, które ułatwią wykonanie mocowań EXO-01 − egzoszkielet do realizacji prac nad głową Wiercenie techniką diamentową − praca wykonywana przez jedną osobę
Mapa świata w liściach na sygnowanym podłożu drewnianym

Buduj bardziej ekologicznie

Wymagania dotyczące certyfikacji sprawiają, że zielone budownictwo coraz częściej staje się standardem w branży budowlanej. Chcemy pomóc Ci w tworzeniu zdrowszej, bardziej zrównoważonej architektury, dlatego − by spełnić kryteria certyfikacji ekologicznej firm zewnętrznych − od nowa opracowujemy i formułujemy projekty dotyczące komponentów budowlanych: np. produkty biernej ochrony przeciwpożarowej, kotwy, naboje do osadzaków czy też modułowe systemy mocowania. Na naszej stronie znajdziesz obszerną bazę danych razem z takimi dokumentami, jak certyfikaty emisji na zawartość lotnych związków organicznych (VOC) oraz deklaracje środowiskowe (EPD).

Certyfikaty i deklaracje Zielone budownictwo z Hilti
Pracownik nosi 2 walizki Hilti

Uprość swoje procesy

Chcesz zoptymalizować swoje procesy biznesowe? Nasz elektroniczny system zamówień B2B, elastyczne opcje wysyłki i zaawansowane rozwiązania logistyczne ułatwią Ci współpracę z nami. Dzięki naszej usłudze zarządzania flotą urządzeń otrzymujesz dostęp do najnowszych skomunikowanych narzędzi za stałą miesięczną opłatą, co zapewni Ci lepszą kontrolę nad Twoimi kosztami. A dzięki naszemu oprogramowaniu ON!Track do zarządzania zasobami możesz korzystać z efektywnego systemu wydawania narzędzi i zarządzania zapasami.

System zamówień eB2B Opcje dostawy Zarządzanie flotą Cyfrowe zarządzanie zasobami dzięki oprogramowaniu ON!Track
Uczestnicy szkolenia podczas szkolenia z zakresu bezpieczeństwa

Poszerzaj swoje horyzonty

Ukierunkuj swoją firmę na bardziej rentowną przyszłość poprzez składanie większej ilości ofert i angażowanie mniejszej liczby podwykonawców. Dodatkowe usługi, takie jak instalacja ochrony przeciwpożarowej i wiercenie techniką diamentową, pozwolą na dywersyfikację i rozwój Twojej firmy. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w zakresie praktycznych szkoleń dla Twoich pracowników, a także strategii wdrażania metod zwiększających produktywność, takich jak modelowanie informacji o budynku (BIM).

Systemy wiercenia techniką diamentową BIM − projektowanie i modelowanie
Przegląd Whitepaper

Dobrze przygotowany na przyszłość

Cyfryzacja i inne technologie mogą pomóc w zwiększeniu produktywności, optymalizacji działalności firmy i poprawie bezpieczeństwa. Roboty budowlane pomagają na przykład w pokonywaniu takich najważniejszych wyzwań, jak np. nieefektywność, niska produktywność i brak siły roboczej. Human Augmentation − optymalizacja ludzkich zdolności przez maszyny − umożliwia bezpieczniejszą i wydajniejszą pracę, np. przy użyciu egzoszkieletów. Cyfryzacja procesów biznesowych może pomóc Ci w tym, aby Twoje projekty nie przekraczały ustalonych harmonogramów i budżetów. W naszych broszurach przeczytasz więcej na temat tych przyszłościowych trendów.

Robot Hilti Jaibot

Robot do wierceń pracujący z większą prędkością i precyzją