Hydraulische Rohrpresse NPR 32 XL-22 mit dem Hilti Nuron Akku B22-55

Nuron to innowacyjny system akumulatorów 22 V do wszystkich projektów w zakresie hydrauliki, ogrzewania i klimatyzacji

Bezprzewodowa elastyczność o mocy narzędzia przewodowego

Przy realizacji projektów w zakresie hydrauliki, ogrzewania i klimatyzacji Ty i Twój zespół wykonujecie codziennie różnorodne zadania − od prac nad głową w wąskich przestrzeniach po przebijanie się przez ściany przy użyciu ciężkiego sprzętu. Platforma Nuron wspiera Cię, abyś mógł wykonywać te zadania w produktywny i łatwy sposób, korzystając z wydajnego systemu akumulatorów. Od teraz możesz używać swoich narzędzi, korzystając z tylko jednej platformy 22 V.

Nowe narzędzia o ulepszonej konstrukcji i innowacyjnych funkcjach zwiększają bezpieczeństwo pracy. Zarządzanie parkiem narzędzi jest także łatwiejsze dzięki Nuron: podczas ładowania akumulatory automatycznie przesyłają dane dotyczące użytkowania, wykorzystania i lokalizacji narzędzi Nuron do chmury Hilti, dzięki czemu możesz mieć swoje narzędzia pod kontrolą oraz zoptymalizować swoje zapasy. Zintegrowana funkcja diagnostyczna w usłudze zarządzania flotą Hilti lub kontrola ręczna bezpośrednio na akumulatorze dostarczają informacji o stanie akumulatora, tak aby Twoje urządzenia były zawsze gotowe do użycia. Tutaj przeczytasz więcej o korzyściach, jakie oferuje platforma Nuron dla Twoich zastosowań.

Maksymalna moc zapewniona przez tylko jeden system akumulatorów

Wiercenie pod instalacje hydrauliki, ogrzewania i klimatyzacji przy użyciu akumulatorowej młotowiertarki TE 4-22

Ulepszona konstrukcja, zoptymalizowana wydajność

Akumulatory i narzędzia Nuron osiągają optymalny stosunek ciężaru do mocy: przede wszystkim możesz w łatwiejszy sposób realizować częste prace nad głową. Udoskonaliliśmy także akumulatorową młotowiertarkę Nuron TE 6-22, dzięki czemu waży ona teraz mniej niż wcześniejsze modele porównywalnych narzędzi Hilti, co pomaga eliminować uczucie zmęczenia. Jednocześnie narzędzie bez trudu radzi sobie nawet z najcięższymi pracami związanymi z wierceniem w betonie. 

Akumulatorowa szlifierka kątowa AG 6D-22 z technologią SensTech

Poprawa bezpieczeństwa pracy

Skuteczna ochrona Twoich pracowników stanowi najwyższy priorytet przy realizacji Twoich projektów. Z tego względu urządzenia Nuron posiadają innowacyjne funkcje bezpieczeństwa. Jeszcze więcej narzędzi posiada teraz sprawdzone technologie Hilti, takie jak aktywna kontrola momentu obrotowego (ATC) lub systemy odsysania pyłu (DRS). Udoskonaliliśmy niektóre narzędzia np. szlifierkę kątową AG 6D-22, która posiada teraz innowacyjną technologię SensTech z 3D ATC. Narzędzie zatrzymuje się automatycznie, gdy ręka użytkownika puści uchwyt lub w przypadku gwałtownych ruchów.

22 V do wszystkich Twoich zadań

Dzięki platformie Nuron wszystkie Twoje narzędzia do instalacji rur i wentylacji zasilane są teraz jednym systemem akumulatorowym 22 V. Akumulatory i narzędzia Nuron zapewniają zasięg podobny do porównywalnych platform 18, 22 lub 36 V i posiadają moc narzędzi przewodowych. W przypadku projektów w zakresie hydrauliki, ogrzewania i klimatyzacji oznacza to, że możesz teraz wykonywać wszystkie zadania — od wiercenia i wkręcania po montowanie rur w ścianach — przy użyciu tylko jednej platformy: bezprzewodowo, elastycznie, bez kompromisów.

Odpowiednie narzędzia do Twoich projektów

Montaż kotew, cięcie metalu, łączenie rur lub wiercenie albo wkręcanie: system akumulatorów Nuron pomaga w realizacji codziennych zadań dzięki wydajnej platformie. Tutaj dowiesz się więcej o ważnych urządzeniach dla Twoich projektów: 

TE 6-22

Akumulatorowa młotowiertarka TE 6-22

Bezpieczniej i wygodniej: akumulatorowa młotowiertarka ma zoptymalizowane funkcje obsługi i wyważony ciężar. Dla większego bezpieczeństwa pracy jest wyposażona w system aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC) i aktywny system tłumienia wibracji (AVR). Dodatkowo do narzędzia można jednym kliknięciem podłączyć moduł odsysania pyłu.

Do akumulatorowa młotowiertarka TE 6-22
NPR 19-22

Akumulatorowa zaciskarka do rur NPR 19-22

Kompaktowa, lekka i szybka akumulatorowa zaciskarka do rur, kompatybilna z wymiennymi szczękami zaciskowymi 19 kN.

Do akumulatorowa zaciskarka do rur NPR 19-22
AG 6D-22

Akumulatorowa szlifierka kątowa AG 6D-22

Kompaktowa, ale wydajna: szlifierka kątowa radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami – dzięki dwukrotnie większej prędkości cięcia i nowej funkcji zapewnia użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo.

Do akumulatorowa szlifierka kątowa AG 6D-22
SF 4-22

Akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 4-22

Kompaktowa, wydajna akumulatorowa wkrętarko-wiertarka jest wyposażona w system aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC). Zapobiega to niekontrolowanemu obracaniu się korpusu narzędzia, np. w przypadku zacięcia się wiertła. Lampka LED zapewnia również dobrą widoczność obszaru roboczego.

Do akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 4-22

Przejdź teraz na platformę Nuron

Chciałbyś realizować swoje projekty w zakresie hydrauliki, ogrzewania i klimatyzacji z użyciem akumulatorów i narzędzi Nuron? Tutaj dowiesz się więcej na ten temat. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio w celu uzyskania indywidualnej porady.

To także mogłoby Cię zainteresować:

Wymiana akumulatora SID 6-22

Jeden system akumulatorów: dla ponad 70 narzędzi

Od lekkich do ciężkich zastosowań − wszystkie narzędzia Nuron mogą być zasilane tylko jedną platformą akumulatorową 22 V.

Więcej na temat kompatybilnego akumulatora
Cięcie betonu DSH 600-22

Maksymalna moc: wysoka wydajność i duża żywotność

Platforma Nuron zapewnia długą żywotność akumulatorów i wydajność narzędzi przewodowych i zasilanych benzyną, nawet w przypadku ciężkich zastosowań.

Więcej na temat mocy
Osadzak akumulatorowy BX 3-22 połączony z aplikacją Connect

Łączność dla większej produktywności

Usługi wykorzystujące analizę danych pomagają w zarządzaniu akumulatorami oraz ułatwiają planowanie i zarządzanie narzędziami.

Więcej na temat łączności
Na zdjęciu jedna osoba używa akumulatorowej młotowiertarki Hilti TE 4-22 przy realizacji pracy nad głową

Bezpieczeństwo pracy: ochrona Twoich pracowników

Dzięki Nuron opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić użytkownikom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Więcej o bezpieczeństwie pracy dzięki platformie Nuron

Przegląd narzędzi Nuron

Tutaj możesz zapoznać się z narzędziami Nuron i wszystkimi funkcjami nowego systemu akumulatorów firmy Hilti.

Przegląd narzędzi Nuron

Technologia akumulatorów Nuron

Tutaj przeczytasz o tym, w jaki sposób zaprojektowaliśmy akumulatory Nuron, aby zapewnić maksymalną moc do Twoich projektów.

Do technologii Nuron