Zoptymalizuj swój park narzędzi

Hilti ON!TRACK

Oprogramowanie do zarządzania zasobami

Kto dzisiaj rano zabrał odkurzacz do czyszczenia na mokro? Czy młotowiertarka nadal może być użytkowana na budowie, czy też należy wysłać ją do serwisu?

Oprogramowanie ON!Track do zarządzania zasobami to prosty, dobrze przemyślany i kompletny system:

Zarządzanie magazynem: sprzętem, narzędziami i materiałami. Sprawdzenie jednym kliknięciem stanu inwentaryzacji w magazynie, w pojeździe lub na budowie.

Pełna dokumentacja dat przeglądów sprzętu i certyfikatów bezpieczeństwa.

• Sprawdzenie jednym kliknięciem stanu inwentaryzacji w magazynie, w pojeździe lub na budowie.

CZY WIESZ, ŻE...?

90 Godzin

co miesiąc
marnowanych jest na placach budowy na szukanie narzędzi.

75 Procent

wszystkich firm
ma trudności z zarządzaniem przeglądami i datami kontroli.

34.000

kosztów rocznie
spowodowanych jest zgubieniem narzędzi.

24 Urządzenia

średnio na rok
po prostu się gubią.

NOWE Oprogramowanie HILTI ON!TRACK 3

Dostępne poprzez aplikację lub stronę internetową

Nasze nowe oprogramowanie do zarządzania narzędziami i magazynem. Zarządzaj zasobami i materiałami eksploatacyjnymi jeszcze szybciej i w bardziej intuicyjny sposób

3 solidne argumenty potwierdzające, dlaczego warto korzystać z Hilti ON!Track

Hilti ON!Track to cyfrowe zarządzanie magazynem, obejmujące wszystkie Twoje zasoby z całej branży budowlanej – niezależnie od producenta czy rodzaju zasobów. Na całym świecie tysiące klientów ze wszystkich branż związanych z budownictwem korzysta już z naszego zaawansowanego, cyfrowego systemu, aby zwiększać produktywność i bezpieczeństwo pracy w swoich firmach.

Znajdź swoje narzędzia z aplikacją Hilti ON!Track

Zwiększ produktywność dzięki wyeliminowaniu przestojów

Dzięki Hilti ON!Track wyposażonego w nowy system Bluetooth i funkcję aktywnej lokalizacji (Active Tracking)  zawsze wiesz, gdzie aktualnie znajdują się Twoje narzędzia i sprzęt. Zamocuj inteligetne tagi na wybranym sprzęcie. Tagi są gotowe do natychmiastowego użycia i w sposób ciągły przesyłają sygnał Bluetooth na odległość do 30 metrów.

Dzięki funkcji aktywnego śledzenia w aplikacji ON!Track możesz teraz w każdej chwili wykonać skanowanie swojego otoczenia pod kątem sygnałów Bluetooth wysyłanych przez tagi. Na ekranie zobaczysz  dokładną lokalizację każdego wykrytego sprzętu. Pozwala to przede wszystkim na błyskawiczną inwentaryzację w magazynie, na budowie lub w pojeździe.

Użycie właściwego sprzętu do danego zadania zapewnia maksymalną niezawodność i minimalny czas przestoju z powodu naprawy lub konserwacji.

Bezpieczeństwo pracy z ON!Track - sprawdzanie dokumentacji

Zadbaj o bezpieczeństwo pracy

Kiedy należy oddać narzędzie do serwisu lub wykonać kalibrację poszczególnych urządzeń? Kiedy dany pracownik powinien odnowić swoje certyfikaty i szkolenia? Czy Twoi pracownicy wiedzą, z których narzędzi mogą nadal bezpiecznie korzystać?

Aplikacja Hilti ON!Track automatycznie przypomina o ważnych terminach i dokumentuje certyfikaty bezpieczeństwa i historie kontroli Twoich urządzeń. W ten sposób przy minimalnym nakładzie czasu można wypełnić wszystkie obowiązki związane z dokumentacją.

Optymalizowanie floty narzędzi

Mniej ukrytych kosztów dzięki zoptymalizowanemu parkowi maszyn

Dzięki Hilti ON!Track Twój park maszyn jest bardziej wydajny. Masz nie tylko bardzo dokładny przegląd posiadanych narzędzi. Wiesz także, jakie urządzenia są najczęściej używane, a które leżą zbyt długo w magazynie. W ten sposób z łatwością zoptymalizujesz swoje zasoby w zakresie sprzętu, narzędzi i innych materiałów eksploatacyjnych w zależności od swoich potrzeb.

Dzięki niższym kosztom zakupu i administracji, niższym kosztom napraw oraz wynajmu urządzeń zamiennych zmniejszają się również koszty pośrednie.

ZOPTYMALIZUJ SWÓJ PARK MASZYN

z nowym inteligentnym tagiem AI T320

Inteligentne zarządzanie zasobami - Smart Tag AI T320

Chciałbyś przeprowadzić szybką inwentaryzację i zawsze wiedzieć, kto jest w posiadaniu danego sprzętu? Z Hilti ON!Track i funkcją aktywnej lokalizacji to żaden problem. 

Dzięki aplikacji ON!Track możesz teraz w każdej chwili wykonać skanowanie swojego otoczenia pod kątem sygnałów Bluetooth wysyłanych przez tagi i zobaczyć na ekranie dokładną lokalizację każdego wykrytego sprzętu.

· Inteligentny Tag AI T320 jest inteligentniejszy, mniejszy, a jego bateria ma dłuższą żywotność

· Lokalizuj nieużywany sprzęt na swojej budowie dzięki funkcji sensorycznej

· Przeprowadź inwentaryzację swoich zasobów w ciągu kilku sekund za pomocą technologii Bluetooth

Od teraz będziesz zawsze wiedzieć, gdzie znajduje się Twój sprzęt

Technologia Bluetooth® umożliwia nieustanne i niezawodne śledzenie oraz wspiera Cię w proaktywnym zarządzaniu Twoim parkiem maszyn.

Od teraz technologia Bluetooth® umożliwia nieustanne i niezawodne śledzenie oraz wspiera Cię w proaktywnym zarządzaniu Twoim parkiem narzędzi.

Nasze rozwiązanie Bluetooth® pomoże Ci w następujących zadaniach:

Kontrola stanów magazynowych w magazynach bezobsługowych

1 / Inteligentna kontrola stanu magazynowego

Przeprowadzane w czasie rzeczywistym kontrole stanu magazynowego lub zaplanowane raporty dla miejsc przechowywania narzędzi, w których nie ma personelu obsługowego, takich jak magazyny lub narzędziownie.

Powiadomienie w przypadku nieuprawnionego pobrania

2/ Powiadamianie o zabraniu zasobów przez osoby nieuprawnione

Proaktywne powiadomienia w aplikacji, informujące o tym, że sprzęt został nieoczekiwanie zabrany lub nie został wykryty przez Gateway.

Odnajdywanie i identyfikacja urządzenia

3 / Wyszukiwanie zasobów w najbliższym otoczeniu

Wyszukiwanie zasobów znajdujących się w najbliższym otoczeniu, szybka identyfikacja brakujących zasobów i zapobieganie zgubieniu lub pozostawieniu narzędzi na budowie.

ON!Track w czterech krokach

Tak działa zarządzanie zasobami ON!Track

On!Track Doradztwo i analiza procesów

1. Doradztwo i analiza procesów

Wprowadzenie nowego systemu do zarządzania narzędziami i sprzętem wymaga starannego zaplanowania, dlatego wspólnie z Tobą analizujemy istniejące procesy i opracowujemy rozwiązanie ON!Track dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Twoje indywidualne rozwiązanie ON!Track: dostosujemy Twoje konto Hilti ON!Track dokładnie do Twoich potrzeb

2. Twoje indywidualne rozwiązanie ON!Track

Ty decydujesz, w jaki sposób ON!Track przyniesie Ci największe korzyści. Dostosujemy konto Hilti ON!Track dokładnie do Twoich potrzeb.

Dostosujemy Twoje konto Hilti ON!Track dokładnie do Twoich potrzeb – wraz ze wszystkimi istotnymi danymi

3. Wdrażanie oprogramowania

Pomagamy Ci zarejestrować wszystkie urządzenia wraz z ich podstawowymi danymi na etykiecie w systemie. Instalacja nie jest konieczna, ponieważ ON!Track to oprogramowanie oparte na chmurze. Za pośrednictwem aplikacji Twoi pracownicy otrzymują natychmiastowy dostęp do wszystkich istotnych informacji w dowolnym miejscu.

On!Track: Szkolenie Twoich pracowników

4. Szkolenie Twoich pracowników

Nasi specjaliści od ON!Track przeprowadzą kompleksowe szkolenia w Twojej firmie, aby Twoi pracownicy mogli już od samego początku jak najlepiej wykorzystywać możliwości ON!Track.

ON!Track w codziennej pracy

Tak wspiera Cię Hilti ON!Track

Dzięki ON!Track możesz zarządzać swoim sprzętem, zasobami i materiałami eksploatacyjnymi, powiązanymi certyfikatami i dokumentami urządzeń, a także terminami ich kontroli i konserwacji – niezależnie od typu, modelu i producenta.

Czym mogę zarządzać za pomocą ON!Track?

 •  Sprzęt
 •  Narzędzia
 •  Materiały eksploatacyjne
 •  Certyfikaty i dokumenty urządzeń
 • Terminy przeglądów i konserwacji
Każdy Twój sprzęt otrzymuje etykietę z kodem kreskowym lub tag Bluetooth z numerem identyfikacyjnym, dzięki czemu można go jednoznacznie zidentyfikować. Do zarządzania swoim sprzętem i maszynami użyj po prostu naszego oprogramowania opartego na chmurze.

W jaki sposób mogę zarządzać swoimi zasobami?

 • Identyfikacja za pomocą unikatowego numeru identyfikacyjnego
 • Tagi inteligentne z technologią Bluetooth
 • Etykiety z kodami kreskowymi
 • Oprogramowanie oparte na chmurze z dostępem 24/7
Oferujemy Ci wyłączną obsługę klienta: od indywidualnego dopasowania systemu przez kompletną konfigurację, w tym przesyłanie danych i rejestrowanie zasobów operacyjnych, aż po konsultacje i szkolenia na miejscu.

Jakie wsparcie oferuje mi Hilti?

 • Konsultacje na miejscu
 • Dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb
 • Kompletna konfiguracja, w tym wprowadzenie danych i rejestracja Twoich zasobów
 • Szkolenie na miejscu i wsparcie przy dopasowaniu i zmianach w systemie
 • Kompleksowa obsługa klienta 

Dla klientów Hilti ON!Track

Czy masz jeszcze jakieś pytania? Tutaj znajdziesz odpowiedzi