Usprawnij zarządzanie zasobami

Zwiększ produktywność i skróć przestoje dzięki cyfrowemu zarządzaniu narzędziami

Przedsiębiorstwa budowlane marnują średnio prawie 100 godzin miesięcznie na szukanie zagubionych narzędzi, podczas gdy koszty zakupu kolejnych narzędzi i materiałów eksploatacyjnych szybko rosną. Dowiedz się, w jaki sposób uniknąć kosztownych przestojów, zwiększyć produktywność i uzyskać lepszą kontrolę nad zapasami i kosztami dzięki zastosowaniu cyfrowych rozwiązań firmy Hilti do zarządzania zasobami i optymalizacji wydatków na narzędzia.

Miej swoje narzędzia pod kontrolą

Czy Twoja firma ma problemy z utrzymaniem kontroli nad sprzętem lub z przestrzeganiem harmonogramów dotyczących konserwacji narzędzi? Uprość swoje procesy dzięki systemowi ON!Track do zarządzania zasobami. ON!Track to połączenie wytrzymałych tagów i etykiet umieszczonych na sprzęcie z intuicyjnym oprogramowaniem, dzięki czemu z dowolnego miejsca masz szybki dostęp do informacji o lokalizacji i stanie swoich urządzeń. Dzięki oprogramowaniu ON!Track możesz także monitorować swoje materiały eksploatacyjne, co znacznie ułatwi Ci utrzymanie optymalnego poziomu zapasów.

Dowiedz się więcej na temat ON!Track

Skróć przestoje w Twojej firmie!

Narzędzia Hilti są bardzo wytrzymałe. Ale czasami psują się nawet urządzenia wysokiej jakości. A kiedy tak się dzieje, Twoi pracownicy są narażeni na ryzyko opóźnienia w realizacji prac. W takiej sytuacji możemy im pomóc zachować ciągłość pracy, oferując nasze usługi w zakresie szybkiej naprawy. Zlecaj naprawy bezpośrednio z placu budowy za pośrednictwem naszej strony internetowej, aplikacji mobilnej Hilti Connect lub kontaktując się z naszym Działem Obsługi Klienta. Dzięki naszej usłudze zarządzania flotą płacisz stałą miesięczną opłatę, obejmującą wszystkie naprawy narzędzi, i otrzymujesz narzędzia zastępcze na czas oczekiwania. A dzięki oprogramowaniu ON!Track, które wysyła automatyczne powiadomienia dotyczące konserwacji narzędzi, możesz uniknąć przestojów. 

Zarządzanie flotą

Kontroluj swoje koszty dotyczące urządzeń i narzęd

Właściwie zoptymalizowany proces wydawania narzędzi może Ci pomóc obniżyć koszty, ponieważ płacisz tylko za urządzenia i narzędzia, których faktycznie potrzebujesz. Umów się na analizę i pozwól, że nasz ekspert doradzi Ci, w jaki sposób zoptymalizować proces wydawania narzędzi dla Twojej firmy. Chciałbyś mieć jeszcze większą kontrolę nad swoimi kosztami? Dzięki usłudze zarządzania flotą Hilti wybierasz tylko te narzędzia, których potrzebujesz i płacisz stałą miesięczną kwotę przez określony czas, bez ponoszenia kosztów inwestycji z góry. Otrzymujesz także bezpłatne naprawy i narzędzia zastępcze. 

Zarządzanie flotą Analiza parku maszynowego

Przejmij kontrolę nad swoim parkiem narzędzi

Uprość zarządzanie narzędziami i urządzeniami dzięki oprogramowaniu ON!Track