UŁATW SWOJE ZARZĄDZANIE SPRZĘTEM

Zawsze wiedzieć, gdzie są Twoje urządzenia - Płacić tylko za te urządzenia, których potrzebujesz - Sprawiać, że place budowy

Brakuje urządzeń? Urządzenia są uszkodzone? Sprzęt leży nieużywany? Certyfikaty są przestarzałe? Zarządzanie sprzętem może być naprawdę koszmarem. Czasochłonne i drogie. Z tym teraz skończymy.

Oferujemy ci

  • Pełną transparentność w czasie rzeczywistym dla wszystkich środków eksploatacyjnych​
  • Wszechstronną usługę urządzeń z krótkotrwałymi i bezpłatnymi naprawami​
  • Platformę akumulatorową 22 woltową, dzięki której można praktycznie zastąpić wszystkie urządzenia zasilane kablem lub benzyną - od lekkich do ciężkich​
  • Usługi oparte na danych, które zapewniają transparentność, aby mieć urządzenia tam, gdzie są potrzebne​

Zarządzanie flotą - zapewnia prosty i efektywny zarząd sprzętem

Zarządzanie flotą Hilti to kompleksowe rozwiązanie dla Twojego sprzętu. Jako klient flotowy, korzystasz z najnowocześniejszego sprzętu z jednej strony, z bezpłatnych, krótkoterminowych napraw oraz zabezpieczonego przed kradzieżą. Oferta jest uzupełniana przez naszą usługę wynajmu sprzętu, dzięki której możesz łatwo zaspokoić szczytowe zapotrzebowanie. Wszystkie usługi są objęte stałą opłatą miesięczną. Nie ma potrzeby ponoszenia wysokich początkowych inwestycji, a także jesteś zabezpieczony przed nieprzyjemnymi niespodziankami związanymi z kosztami sprzętu.

Ty prowadzisz swoją firmę. My dbamy o Twój sprzęt.

Dowiedz się teraz o korzyściach z zarządzania flotą

ON!Track - zapewnia pełną transparentność w zakresie Twoich zasobów

Czy masz dość tracenia cennego czasu na szukanie nieużywanych lub zagubionych urządzeń oraz wydawania pieniędzy na zbędne urządzenia zastępcze? Dzięki ON!Track to się teraz kończy. W tej cyfrowej rozwiązaniu śledzisz swoje zasoby w czasie rzeczywistym oraz otrzymujesz automatyczne przypomnienia dotyczące krytycznych kwestii, takich jak certyfikacja pracowników i planowane konserwacje urządzeń. ON!Track zapewnia Ci doskonały przegląd wszystkich Twoich urządzeń, zasobów i materiałów eksploatacyjnych - od biura po magazyn aż po plac budowy. I wszystko to niezależnie od dostawcy. ON!Track - większa transparentność oznacza większą efektywność. Przekonaj się sam.

Poznaj teraz ON!Track bliżej

Narzędzia zasilane akumulatorem Nuron - sprawiają, że Twoje place budowy stają się bardziej produktywne

Nasze ponad 100 urządzeń Nuron praktycznie rozwiązują wszystkie Twoje wyzwania na placu budowy - wszystko to na jednej platformie akumulatorowej o napięciu 22 woltów. Jednak Nuron potrafi znacznie więcej niż tylko zapewnić mocną wydajność i zoptymalizowany park urządzeń. Podnosi on zarządzanie flotą Hilti na zupełnie nowy poziom. Dzięki niespotykanej przejrzystości, osiągniętej dzięki usługom opartym na danych, zawsze znasz przybliżone położenie i aktualne obciążenie Twoich urządzeń. Unikalne połączenie Nuron, ON!Track i zarządzania flotą sprawia, że Twoje procesy operacyjne są bardziej produktywne i wydajne niż kiedykolwiek wcześniej.

Zwiększ swoją produktywność dzięki połączonej platformie akumulatorowej Nuron

OD PROBLEMU DO ROZWIĄZANIA – TWÓJ PROCES MOŻE WYGLĄDAĆ TAK:

Hilti Full Fleet in TC - step 1

Codzienne wyzwania

Brak przeglądu parku maszynowego i brak przejrzystości co do lokalizacji urządzeń to codzienne wyzwania na placu budowy.

Hilti Full Fleet in TC - step 2

Kompleksowa oferta usług

Niezależnie od optyki, aparatury pomiarowej, inżynierii czy doradztwa projektowego – Hilti oferuje kompleksowe wsparcie.

Hilti Full Fleet in TC - step 3

Analiza parku maszynowego

Jak efektywnie dopasowany jest Twój park maszynowy do codziennej działalności? Czy masz odpowiednie wyposażenie dla swoich potrzeb? Nasza analiza parku maszynowego zapewnia kompletny przegląd.

Full Fleet in TC - step 4

Testowanie urządzeń na miejscu

Prezentacje na żywo produktów na Twoim placu budowy. Przetestuj i przekonaj się, wraz z Twoimi pracownikami, o naszych najnowszych innowacjach.

Full Fleet in TC - step 5

Prezentacja wyników analizy usługowej

Prezentacja wyników, wraz z oszczędnościami i potencjałem optymalizacji.

Full Fleet in TC - step 6

Dostarczenie Twojego indywidualnego parku maszynowego

Na podstawie Twoich potrzeb wyposażamy Cię w indywidualny park maszynowy i przekazujemy go wraz z instrukcją obsługi urządzeń dla Ciebie i Twoich pracowników.