Pracownik na rusztowaniu na placu budowy

Twój niezawodny partner w budownictwie naziemnym i inżynierii lądowej

W branży budowlanej trzeba sprostać różnym wyzwaniom, takim jak brak wykwalifikowanych pracowników, rosnąca presja ze strony konkurencji, potrzeba zwiększenia produktywności, konieczność transformacji cyfrowej oraz bardziej zrównoważony rozwój. 

Celem Hilti jest wspieranie Ciebie i Twojej firmy w zastosowaniach związanych z szalunkami i konstrukcjami betonowymi oraz przy renowacji i remoncie, poprzez oferowanie innowacyjnych produktów, rozwiązań i usług, które pomogą poradzić sobie z różnymi wyzwaniami.

Szalunki i konstrukcje betonowe

Dowiedz się więcej o wydajnych, prostych i bezpiecznych systemach do tyczenia na placu budowy, mocowania szalunków i podpór skośnych oraz elementów wpuszczanych w świeżym betonie lub prefabrykatach betonowych.

BIM-to-Field: Cyfrowy pomiar na placu budowy Szybkie i precyzyjne pomiary przy użyciu tachimetrów Hilti Łatwe przenoszenie spadków przy użyciu niwelatorów laserowych Hilti Bezpieczne mocowanie szalunków w konstrukcji betonowej Montaż bezpośredni Mieszanie i zagęszczanie betonu

Renowacje

Od drobnych prac renowacyjnych po ciężkie prace rozbiórkowe. Tutaj znajdziesz różne metody dla różnych potrzeb w zakresie ergonomii i produktywności.

Wiercenie diamentowe Systemy ręcznego szlifowania diamentowego Prace rozbiórkowe Cięcie i przecinanie betonu i muru

Montaż wklejanych prętów zbrojeniowych

Bez względu na to, czy chodzi o renowację, czy późniejsze projekty dla nowej budowy: rewolucyjna metoda pozwala zaoszczędzić do 60% czasu i zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Dowiedz się więcej:

Wklejane pręty zbrojeniowe dzisiaj Żywica iniekcyjna do połączeń wklejanych prętów zbrojeniowych i kotew do dużych obciążeń Dozowniki do kotew chemicznych Produktywny montaż dzięki SafeSet Portfolio prętów kotwy