TYPOWE ZASTOSOWANIA SYSTEMÓW INSTALACYJNYCH

Poznaj możliwości wykorzystania systemów instalacyjnych Hilti

Innowacyjne technologie Hilti wspierają najbardziej inspirujące projekty inżynieryjne na całym świecie.

Przekonaj się jak można wykorzystać nasze systemy i poznaj korzyści wynikające z ich zastosowania.

Pomar Ruben Zielona Góra

To innowacyjna adaptacja XIX wiecznej wytwórni win i winiaków braci Mannigel na nowoczesny hotel Ruben w Zielonej Górze. Podczas realizacji tego obiektu HILTI wsparło tę inwestycję zarówno pod kątem rozwiązań mocowania instalacji, ale również ich zamocowania do stropu ceglanego, oraz późniejszego zabezpieczenia ppoż. na przegrodach oddzielających strefy budynku.

Dowiedz się więcej

Centrum Usług Publicznych w Opolu

Przedmiotem inwestycji była budowa 2 budynków biurowych jako Centrum Usług Publicznych w Opolu. Budynki zostały połączone łącznikiem. Będzie tam: Miejskie Centrum Świadczeń, Wydział Polityki Społecznej, Wydział Spraw Obywatelskich, USC, Wydział Lokalowy, Wydział Komunikacji i Transportu, Miejski Zarząd Dróg, budynek Izby Skarbowej i Drugiego Urzędu Skarbowego w Opolu. Ta inwestycja pozwoliła nam zastosować szereg rozwiązań HILTI wspierających ją podczas realizacji min. mocowanie instalacji, montaż profili pod zabudowę G-K, montaż tras kablowych, mocowanie izolacji i innych).

Dowiedz się więcej

Zakład produkcyjny Tarczyński

Przedmiotem inwestycji jest rozbudowa zakładów przetwórstwa mięsnego o budowę układu wysokosprawnej kogeneracji w oparciu o silniki gazowe o mocy elektrycznej 8 MW z możliwością produkcji chłodu wraz z niezbędną infrastrukturą. HILTI wsparło inwestycje poprzez zastosowanie rozwiązań mocowania różnych instalacji w tym: gazu, oleju, chłodu, grzania, kondensatu, ciepłej wody i innych.

Dowiedz się więcej

Piekarnia Szwajcarska Inter Europol

Przebudowana dużej piekarni spożywczej polegającej na modernizacji i przebudowie instalacji pary, gdzie jako Hilti mogliśmy zaproponować pełen pakiet rozwiązań opartych na systemie zakotwień i systemu instalacyjnego.

Dowiedz się więcej

BUDOWA BLOKU ENERGETYCZNEGO NA TERENIE ZA PUŁAWY - KANALIZACJA DESZCZOWA

Zamocowanie ciężkich rur z służących odprowadzeniu wód opadowych z nowo budowanego obiektu. Mocowania musza spełniać najwyższe kryteria ze względu na możliwość wystąpienia dużych obciążeń podczas dużych opadów i nagłych zjawisk pogodowych.

Dowiedz się więcej

Centrum przetwarzania danych

Kampus centrów przetwarzania danych w Polsce to nowoczesny i bezpieczny kampus położony w odległości ok. 20 minut od centrum Warszawy.

Dowiedz się więcej

Przebudowa supermarketu w Bydgoszczy

Przebudowa centrum handlowego w Bydgoszczy , ul Toruńska 101. Wykonano zamocowania Rebar i użyto kotew Hilti.

Dowiedz się więcej

TOYOTA MOTOR MANUFACTURING POLAND WAŁBRZYCH

Wsparcie Hilti przy montażu sufitów podwieszanych, a także przy przebudowie obiektów produkcyjnych Toyota Manufacturing.

Dowiedz się więcej

Tremonti ski & bike resort

Budowa wysokiej jakości kompleksu apartamentowego, przy której wykorzystano systemy instalacyjne i kotwowe Hilti.

Dowiedz się więcej

KONSTRUKCJA TRYBUNY MONACHIUM, STRASBURG

Konstrukcja trybuny wykonana z elementów systemu Hilti MQ umożliwiła szybki montaż bez konieczności wykonywania prac spawalniczych, malarskich.

Dowiedz się więcej

Malarnia proszkowa profili aluminiowych w Bytowie

Nowa hala produkcyjna pozwoli na zwiększenie potencjału produkcyjnego Drutexu, jednego z największych dostawców okien w Europie. W mocowaniu instalacji w hali zastosowano systemy montażowe i elektronarzędzia Hilti.

Dowiedz się więcej

Fabryka katalizatorów BASF

Fabryka BASF w Komornikach została uznana za najlepszą inwestycję zagraniczną 2012. Podczas budowy wykorzystano kilka rozwiązań inżynierskich Hilti, wszystko pod okiem naszego Zespołu Wparcia Technicznego!

Dowiedz się więcej

Zakład Hilton Food Tychy

Jednym z ostatnich projektów Hilton Foods była rozbudowa zakładu do produkcji świeżej żywności. Klient skorzystał z obliczeń wykonanych w Profis Installation Hilti do weryfikacji nośności, strzałek ugięcia belek i sprawdzenia wytężenia łączników.

Dowiedz się więcej

Wiadukt Biskupia Górka

Na terenie budowy nowego wiaduktu Biskupia Górka w Gdańsku odkryto relikty XVII wiecznego Bastionu Wiebego, elementu nowożytnych fortyfikacji Gdańska. W zamocowaniu instalacji elektrycznych wiaduktu pomogło zastosowanie naszych systemów montażowych.

Dowiedz się więcej

Elektrownia Jaworzno

Nowy blok energetyczny w Jaworznie ma wytwarzać rocznie do 6,5 TWh energii elektrycznej. Na budowie Elektrowni Jaworzno zostały zastosowane modułowe systemy instalacyjne Hilti, w tym instalacja kanalizacji deszczowej i przemysłowej.

Dowiedz się więcej

Elektrownia Jaworzno

Nowa elektrownia w Jaworznie będzie w stanie zaopatrzyć w energię elektryczną 2,5 mln gospodarstw domowych. W kotłowni i maszynowni znalazły się między innymi nasze instalacje kanalizacji deszczowej i przemysłowej.

Dowiedz się więcej
Piastów Office Center

Fabryka NGK Ceramics Polska

Fabryka NGK Ceramics specjalizuje się w produkcji DPF-ceramicznych cząstek stałych do silników Diesla. Hilti wyszło naprzeciw - pomogliśmy przygotować bierne zabezpieczenia pożarowe i instalacje na terenie fabryki.

Dowiedz się więcej
Terminal kontenerowy w Kutnie

Terminal kontenerowy w Kutnie

Nowoczesny Terminal Kontenerowy zlokalizowany w Kutnie (woj. Łódzkie, około 120 km od Warszawy) umożliwia szybką i nastawioną na optymalizację kosztów obsługę ładunków napływających do Polski Centralnej.

Dowiedz się więcej
Biomasa Lublin

Budowy Megatem EC Lublin

Dowiedz się, jak dzięki oprogramowaniu Hilti zastosowane systemy posiadają wszystkie wymagane przez Inwestora aprobaty i dopuszczenia na rynku Unii Europejskiej.

Dowiedz się więcej

TOYOTA ZAKŁAD PRODUKCYJNY WAŁBRZYCH

Inwestycja polegająca na budowie rozbudowie zakładu – odlewni części do silników samochodowych firmy TOYOTA. Wielkość hali produkcyjnej 11,6 tys. m2.

Dowiedz się więcej
System instalacyjny Hilti, magazyn przemysłowy Vicenza, Włochy

OCHRONA PRZED SKUTKAMI ZJAWISK SEJSMICZNYCH – VICENZA, WŁOCHY

Duży magazyn przemysłowy o powierzchni przekraczającej 3.000 m2 wymagał demontażu całej instalacji tryskaczowej, którą zastąpiliśmy instalacją odporną na skutki trzęsień ziemi. Wykorzystaliśmy do tego nasz system MQS, który jest odporny na działanie zjawisk sejsmicznych oraz można go łatwo i szybko zamontować.

Dowiedz się więcej

Please enter a subline

Please enter link

Please enter a subline

Please enter link