TYPOWE ZASTOSOWANIA SYSTEMÓW INSTALACYJNYCH

Poznaj możliwości wykorzystania systemów instalacyjnych Hilti

Innowacyjne technologie Hilti wspierają najbardziej inspirujące projekty inżynieryjne na całym świecie.

Przekonaj się jak można wykorzystać nasze systemy i poznaj korzyści wynikające z ich zastosowania.

Malarnia proszkowa profili aluminiowych w Bytowie

Nowa hala produkcyjna pozwoli na zwiększenie potencjału produkcyjnego Drutexu, jednego z największych dostawców okien w Europie. W mocowaniu instalacji w hali zastosowano systemy montażowe i elektronarzędzia Hilti.

Dowiedz się więcej
Piastów Office Center

Fabryka katalizatorów BASF

Fabryka katalizatorów BASF Fabryka BASF w Komornikach została uznana za najlepszą inwestycję zagraniczną 2012. Podczas budowy wykorzystano kilka rozwiązań inżynierskich Hilti, wszystko pod okiem naszego Zespołu Wparcia Technicznego!

Dowiedz się więcej

Zakład Hilton Food Tychy

Jednym z ostatnich projektów Hilton Foods była rozbudowa zakładu do produkcji świeżej żywności. Klient skorzystał z obliczeń wykonanych w Profis Installation Hilti do weryfikacji nośności, strzałek ugięcia belek i sprawdzenia wytężenia łączników.

Dowiedz się więcej

Wiadukt Biskupia Górka

Na terenie budowy nowego wiaduktu Biskupia Górka w Gdańsku odkryto relikty XVII wiecznego Bastionu Wiebego, elementu nowożytnych fortyfikacji Gdańska. W zamocowaniu instalacji elektrycznych wiaduktu pomogło zastosowanie naszych systemów montażowych.

Dowiedz się więcej

Elektrownia Jaworzno

Nowy blok energetyczny w Jaworznie ma wytwarzać rocznie do 6,5 TWh energii elektrycznej. Na budowie Elektrowni Jaworzno zostały zastosowane modułowe systemy instalacyjne Hilti, w tym instalacja kanalizacji deszczowej i przemysłowej.

Dowiedz się więcej

Elektrownia Jaworzno

Nowa elektrownia w Jaworznie będzie w stanie zaopatrzyć w energię elektryczną 2,5 mln gospodarstw domowych. W kotłowni i maszynowni znalazły się między innymi nasze instalacje kanalizacji deszczowej i przemysłowej.

Dowiedz się więcej
Piastów Office Center

Fabryka NGK Ceramics Polska

Fabryka NGK Ceramics specjalizuje się w produkcji DPF-ceramicznych cząstek stałych do silników Diesla. Hilti wyszło naprzeciw - pomogliśmy przygotować bierne zabezpieczenia pożarowe i instalacje na terenie fabryki.

Dowiedz się więcej
Terminal kontenerowy w Kutnie

Terminal kontenerowy w Kutnie

Nowoczesny Terminal Kontenerowy zlokalizowany w Kutnie (woj. Łódzkie, około 120 km od Warszawy) umożliwia szybką i nastawioną na optymalizację kosztów obsługę ładunków napływających do Polski Centralnej.

Dowiedz się więcej
Systemy instalacyjne Hilti, Tabakalera San Sebastián, Hiszpania

RENOWACJA TABAKALERA – SAN SEBASTIÁN, HISZPANIA

By uczcić wybór miasta San Sebastián na Europejską Stolicę Kultury 2016, stara fabryka tytoniu Tabakalera stała się nowoczesnym Centrum Kultury Współczesnej. Wzięliśmy udział w realizacji tego projektu, dostarczając aż 14.000 m szyn montażowych Hilti MQ.

Dowiedz się więcej
System instalacyjny Hilti, metro Barcelona, Hiszpania

BUDOWA NOWEJ LINII METRA – BARCELONA, HISZPANIA

Nowa linia metra nr 9 w Barcelonie zapewniła połączenie między północną i południową częścią miasta. Zobacz, jak wykorzystaliśmy system montażowy Hilti MQ, by zbudować tam podłogi podniesione w sterowniach.

Dowiedz się więcej
System instalacyjny Hilti, magazyn przemysłowy Vicenza, Włochy

OCHRONA PRZED SKUTKAMI ZJAWISK SEJSMICZNYCH – VICENZA, WŁOCHY

Duży magazyn przemysłowy o powierzchni przekraczającej 3.000 m2 wymagał demontażu całej instalacji tryskaczowej, którą zastąpiliśmy instalacją odporną na skutki trzęsień ziemi. Wykorzystaliśmy do tego nasz system MQS, który jest odporny na działanie zjawisk sejsmicznych oraz można go łatwo i szybko zamontować.

Dowiedz się więcej