Miej kontrolę nad swoimi kosztami budowy

Rozwiązania, które pomogą Ci realizować projekty na czas i bez przekraczania budżetu

W trakcie budowy pojawiają się różne problemy. Projekty wykraczają poza swój pierwotny zakres i popełniane są błędy, które często prowadzą do przekroczenia ustalonego budżetu i do kosztownych opóźnień. Możesz jednak pomóc swojej firmie pracować bardziej ekonomicznie i kontrolować wydatki, wybierając produkty, usługi i oprogramowanie, które są opracowane tak, aby minimalizować marnowanie surowców, ograniczać błędy ludzkie, oszczędzać na kosztach pracy i optymalizować wydatki na zakup narzędzi. Pomożemy Ci znaleźć ekonomiczne rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł realizować swoje projekty na czas i w ramach założonego budżetu.

Prawidłowe dozowanie ilości zaprawy za pomocą wyciskarki zasilanej bateriami

Oszczędzaj na kosztach materiałów

Dzięki zmniejszeniu ilości odpadów materiałów budowlanych Twoja firma jest konkurencyjna i jednocześnie dba o środowisko. Nasze rozwiązania dla placu budowy obejmują akumulatorowy dozownik HDE 500, charakteryzujący się precyzyjną kontrolą podczas wtryskiwania żywicy hybrydowej/epoksydowej, oraz prefabrykowane uszczelnienia ogniochronne, pomagające uniknąć marnowania zaprawy, a także usługi prefabrykacji, takie jak kompletowanie zestawów. Podczas fazy planowania i tworzenia swojego projektu upewnij się, że pracownicy na budowie używają tylko takiej ilości produktu, jakiej potrzebują, optymalizując projekt za pomocą naszego oprogramowania i usług BIM (modelowanie informacji o budynku).

Prosta obsługa i precyzyjne dozowanie żywicy we wszystkich podłożach Prefabrykowane uszczelnienie ognioodporne Katalog Usług Logistycznych BIM - planowanie i modelowanie
Wiercenie diamentowe za pomocą DD 150-U

Oszczędzaj na kosztach pracy

Jednym z najważniejszych czynników wpływających na koszty projektu są roboczogodziny na placu budowy. Jednocześnie istnieje duże zapotrzebowanie na wykwalifikowanych pracowników, których obecnie brakuje na rynku pracy. Postaw na szybsze, oszczędzające pracę rozwiązania, aby móc lepiej zarządzać kosztami projektów budowlanych − bez kompromisów w kwestii bezpieczeństwa i jakości.

Wiercenie techniką diamentową − praca wykonywana przez jedną osobę
Kontrola uszczelnienia przeciwpożarowego za pomocą kierownika dokumentacji CFS-DM

Zredukuj poziom błędów

Zmniejsz ilość błędów i uniknij kosztownych przeróbek i opóźnień w realizacji projektu dzięki cyfrowym narzędziom firmy Hilti do zarządzania dokumentacją, które monitorują jakość montażu uszczelnień ogniochronnych i zamocowań. Twoi pracownicy na budowie mogą korzystać z takich rozwiązań, jak modułowe podpory MEP do szybszego i łatwiejszego montażu lub moduł dynamometryczny do ustawiania momentu dokręcającego, poprawiający jakość montażu kotew.

Oprogramowanie do zarządzania dokumentacją przepustów ogniochronnych

Kontroluj koszty swojego parku narzędzi

Dzięki zarządzaniu flotą Hilti nie kupujesz narzędzi z wyprzedzeniem, ale wybierasz tylko takie narzędzia, których naprawdę potrzebujesz i płacisz stałą miesięczną opłatę za ustalony okres czasu. Abyś mógł bez problemu kontynuować prace, oferujemy wsparcie w zakresie naprawy, wymiany i mdernizacji Twoich narzędzi − bez dodatkowych kosztów. Oprogramowanie ON!Track pomoże Ci kontrolować koszty, umożliwiając szybką lokalizację brakującego lub zgromadzonego sprzętu, dzięki czemu nie musisz tracić czasu ani pieniędzy na wypożyczanie lub kupowanie kolejnych narzędzi. Nasi eksperci ds. produktywności przeanalizują dane dostarczone przez oprogramowanie ON!Track,  aby pomóc Ci w optymalizacji wydajności Twoich narzędzi.

Zarządzanie flotą Zarządzanie zasobami ON!Track

Nigdy więcej ukrytych kosztów

Narzędzia, naprawy i ubezpieczenie od kradzieży − wszystko za stałą miesięczną opłatą dzięki naszej usłudze zarządzania flotą