Image alt text (optional)

Ask Hilti: Forum Inżynierów i ekspertów branży budowlanej

Platforma społecznościowa, na której możesz zadawać pytania naszym ekspertom i poszerzać swoją wiedzę.

Czym jest platforma Ask Hilti?

  • Ask Hilti to platforma, na której możesz uzyskać odpowiedź na swoje pytania, niezależnie od aktualnego projektu lub etapu planowania. Chcesz uzyskać odpowiedź na swoje pytanie? Na platformie Ask Hilti możesz skierować pytanie dotyczące konkretnego problemu do całej społeczności lub do naszych ekspertów. Chcesz sam rozwiązać swój problem w sposób proaktywny? Na Ask Hilti znajdziesz webinaria, specjalistyczne artykuły i biuletyny informacyjne na różne tematy. Obejrzyj nagrane już webinaria lub weź udział w webinariach na żywo, wygodnie u siebie z domu. Potrzebujesz dodatkowej wiedzy? Skorzystaj z naszych udostępnionych dodatkowych materiałów cyfrowych, takich jak biuletyny, prezentacje i specjalistyczne artykuły do pobrania.

    Zostań członkiem społeczności Ask Hilti

Jakie korzyści oferuje platforma Ask Hilti?

Forum

Zadawaj pytania i uzyskuj szybkie porady od naszych inżynierów i innych ekspertów z naszej społeczności. Weź udział we wspólnych dyskusjach na tematy związane z branżą budowlaną w tym innowacyjnych rozwiązań i oprogramowania.

Zadaj pytanie naszym inżynierom

Webinaria

Zarejestruj się jako uczestnik kolejnych webinariów i skorzystaj z możliwości zadawania pytań na żywo lub obejrzyj nagrane webinaria branżowe w dowolnym momencie.

Uzyskaj informacje na temat nadchodzących webinariów

Artykuły specjalistyczne

Na platformie Ask Hilti publikowane są regularnie nowe specjalistyczne artykuły. Poszerz swoją wiedzę, poznaj najnowsze standardy i zmiany zachodzące na rynku oraz dowiedz się, jak wybrać odpowiednie rozwiązania dotyczące naszych produktów i oprogramowania oraz jak z nich prawidłowo korzystać.

Przeczytaj najnowsze specjalistyczne artykuły

Zaloguj się lub zarejestruj teraz