Budynek główny Hilti Schaan

O nas

Hilti oznacza jakość, innowacje i bezpośrednie relacje z klientami

Firma Hilti powstała i ma siedzibę w Schaan w Liechtensteinie. Na całym świecie członkowie naszego zespołu przyczyniają się do zwiększania produktywności i bezpieczeństwa prac budowlanych, a także do tego, aby budownictwo było bardziej zrównoważone. W osiągnięciu tego pomagają nasze narzędzia, oprogramowanie i usługi.

Pracownicy na placu budowy

Making construction better

Jesteśmy dla naszych klientów najlepszym partnerem w zakresie produktywności, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju

Budownictwo jest jednym z największych sektorów przemysłu na świecie. Jednocześnie branża ta stoi przed poważnymi wyzwaniami, takimi jak brak wykwalifikowanej siły roboczej, wysokie emisje dwutlenku węgla czy kwestie związane z bezpieczeństwem i ochroną zdrowia na budowach. W obliczu tych wyzwań przemysł budowlany przechodzi transformację. Dzięki cyfryzacji przepływ pracy i procesy stają się wydajniejsze, a branża budowlana bardziej produktywna, bezpieczniejsza i oparta na zrównoważonym rozwoju. Hilti jest świetnie przygotowana, aby być partnerem naszych klientów i zapewniać im lepsze rozwiązania, lepsze projekty, lepsze procesy i lepsze doświadczenia. Dlatego naszym celem jest ulepszanie przemysłu budowlanego – Making Construction Better.

Bambusowe domy

Nasze wartości

Wzmacnianie pozycji finansowej ludzi, pozwalające im prowadzić niezależne i samodzielne życie

Nasze wartości – uczciwość, odwaga, praca zespołowa i zaangażowanie – to podstawa wszystkiego, co robimy. Razem z Fundacją Hilti chcemy budować lepszą przyszłość dla najmniej uprzywilejowanych grup społecznych, inicjując projekty charytatywne promujące zrównoważone zmiany społeczne. Programy te mają na celu umożliwienie osobom będącym w potrzebie uzyskania niezależności finansowej.

Młody pracownik Hilti w dziale obsługi klienta

To, co nasz wyróżnia, to nasi pracownicy

Współdzielone wartości: zaangażowanie, odwaga, praca zespołowa i uczciwość

Kluczem do naszego sukcesu jest nasz pełen pasji i włączający globalny zespół. Tym, co nas wyróżnia, jest oparta na trosce o pracowników i klientów oraz zorientowana na wyniki kultura. Członkom naszego zespołu dajemy możliwość przedsiębiorczego myślenia i działania, dokonywania właściwych osądów i czerpania radości z tego, co robią. Nasze wartości przyczyniają się do tworzenia prawdziwie włączającego miejsca pracy i są dla nas wskazówką w tym, w jaki sposób powinniśmy działać, współpracować ze sobą, szanować się wzajemnie, komunikować i doskonalić praktyki i umiejętności związane z przywództwem.

Konsultant handlowy Hilti i klient rozmawiający w tunelu

Bezpośrednie relacje z klientami

Regularne interakcje z klientami bez pośredników

Z naszymi klientami łączą nas bliskie i oparte na zaufaniu relacje. Korzystamy z modelu sprzedaży bezpośredniej, w którym członkowie naszego zespołu pracują bezpośrednio z naszymi klientami na całym świecie. Nasi przedstawiciele handlowi i doradcy techniczni jeżdżą na budowy, aby pomóc znaleźć optymalne rozwiązania. Wspieramy naszych klientów on-line i przez telefon. Prowadzimy także sklepy Hilti, w których odbywamy konsultacje z naszymi klientami i sprzedajemy nasze produkty.

Pracownik z egzoszkieletem i wkrętarką akumulatorową podczas prac sufitowych

Sami opracowujemy i produkujemy nasze produkty

Podejście bez żadnych kompromisów – od badań po dostawę gotowego produktu

W Hilti wiemy, że budowa jest niebezpieczna i pełna wyzwań. Nieustannie szukamy rozwiązań, które sprawią, że praca na budowie będzie bezpieczniejsza, szybsza i łatwiejsza. Mamy własne laboratoria badawczo-rozwojowe, w których zatrudniamy specjalistów – naukowców i inżynierów. Współpracujemy także z wiodącymi uczelniami technicznymi na całym świecie, prowadząc wspólnie badania i przesuwając nieustannie granice naszych możliwości. Produkujemy nasze produkty we własnych fabrykach w Europie, Meksyku, Indiach i Chinach. Współpracujemy także z zewnętrznymi, wyspecjalizowanymi dostawcami. Dzięki temu mamy pewność, że wszystko, co produkujemy, spełnia te same, wysokie standardy jakościowe.

Dowiedz się więcej o nas

Znajdź swoje właściwe miejsce

Rozwijaj się w oparciu o swoje silne strony, doskonal swoje umiejętności i ciesz się długą karierą w firmie będącej liderem rynku.

Poznaj możliwości kariery w Hilti

Podążaj za trendami

Przemysł budowlany nieustannie ewoluuje – poznaj najnowsze osiągnięcia technologiczne, nadające kształt przyszłości.

Odkryj najnowsze trendy w budownictwie

Zrównoważony rozwój w firmie Hilti

Dowiedz się, jak Hilti pomaga budować lepszą przyszłość dzięki nieustannemu zaangażowaniu w ochronę środowiska oraz rozwój ludzi i społeczności.

Dowiedz się więcej o naszych praktykach biznesowych związanych ze zrównoważonym rozwojem