Hilti Versandoptionen für Ihre Bestellung

Katolog Usług Logistycznych

Bo wiemy jak ważna jest niezawodność i czas dostawy

W Hilti oferujemy szeroką gamę opcji dostawy w zależności od indywidualnych potrzeb. Dzięki nim zachowujesz elastyczność i masz wybór.

Poniżej znajdziesz nasze dostępne opcje dla Twojego zamówienia.

Kliknij poniżej aby sprawdzić koszty dostaw w zależności od dostępnych opcji.

Hilti_Katalog

Usług standardowa do 48h

Złóż zlecenie do godziny 15:00, aby otrzymać przesyłkę do 2 dni roboczych. W tej formie realizowane jest domyślnie każde zlecenie - niezależnie od wagi. Dostawa następuje w miejscu wskazanym w zamówieniu w godzinach od 8:00 - 18:00.

Skontaktuj się z nami
Hilti_Katalog

Usługa standardowa do 24h

W przypadku, gdy czas dostawy odgrywa kluczową rolę, oferujemy dostawę priorytetową. Złóż zlecenie do godziny 15:00, aby otrzymać przesyłkę do 24 godzin (kolejny dzień roboczy) W przypadku złożenia zamówienia w piątek - dostawa w poniedziałek. W tej formie realizowane są zlecenie do 500 kg. Dostawy, przekraczające 500 kg, mogą być dostarczone do 48 godzin.

Skontaktuj się z nami
Hilti_Katalog

Usługi specjalne

Potrzebujesz ekspresowej dostawy następnego dnia roboczego do 10:00 rano lub specjalnego transportu dedykowanego? Jesteśmy w stanie to zorganizować. Zapraszamy do złożenia zamówienia przez nasze TeleCentrum!

Skontaktuj się z nami

USŁUGI SPECJALNE

Dostawa ekspresowa do godziny 10:00 rano następnego dnia roboczego
Usługa nie jest realizowana dla wszystkich kodów pocztowych. Złóż zlecenie do godziny 15:00, aby otrzymać przesyłkę do godziny 10:00 rano następnego dnia roboczego.
 
Dostawa tego samego dnia roboczego
Złóż zlecenie do godziny 12:00, aby otrzymać przesyłkę tego samego dnia roboczego tylko na terenie Warszawy. Lista granicznych kodów pocztowych znajduje się w katalogu usług logistycznych.
 
Dostawa na sobotę do godziny 10:00 rano
Usługa nie jest realizowana dla wszystkich kodów pocztowych oraz nie jest dostępna dla towarów niebezpiecznych ADR. Złóż zlecenie do godziny 14:00, aby otrzymać przesyłkę na sobotę do godziny 10:00.
 
Dostawa dedykowana
Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie zorganizować dostawę na terenie całego kraju dostosowaną do specjalnych potrzeb.
 

Wszystkie usługi specjalne realizowane są wyłączenie przez nasze TeleCentrum.