SYSTEMY INSTALACYJNE

Kompleksowe rozwiązania instalacyjne dla branży budowlanej

Nasza oferta obejmuje nowoczesne systemy instalacyjne do mocowania rurociągów oraz liczne urządzenia dla firm z branży  mechanicznej, elektrycznej i przemysłowej.

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycji - od momentu rozpoczęcia prac projektowych aż po montaż instalacji.

Oferujemy również specjalistyczne programy do projektowania tego rodzaju systemów oraz usługi, w tym obliczenia, szkolenia i testy na miejscu budowy. Wszystko po to, by móc budować dla Was szybciej i bardziej efektywnie.

Dowiedz się więcej o naszej działalności. 

Technika instalacyjna – prostsza niż kiedykolwiek

Teraz możesz zdefiniować, zapisać i zamówić instalacje za pomocą kilku kliknięć. Nasz nowy selektor instalacyjny online i innowacyjne komponenty systemowe sprawiają, że opracowanie i montaż systemów instalacyjnych są bardziej wydajne i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dowiedz się więcej

BEZPIECZEŃSTWO W RAZIE POŻARU

Projektując modułowe systemy szynowe, należy pamiętać o zapewnieniu ludziom czasu na bezpieczną ewakuację. Poznaj wytyczne projektowe EDO i regulacje prawne w technice instalacyjnej, by zapewnić bezpieczeństwo w razie pożaru.

Dowiedz się więcej

PRZYKŁADY REALIZACJI INWESTYCJI

Zobacz jak pracowaliśmy podczas budowy metra w Barcelonie i międzynarodowego lotniska w Denver. To tylko dwie z wielu inwestycji na całym świecie, które pomogliśmy zrealizować.

Dowiedz się więcej

TYPOWE ZASTOSOWANIA SYSTEMÓW INSTALACYJNYCH HILTI

Systemy instalacyjne Hilti wykorzystywane są do mocowania rurociągów, układania instalacji elektrycznych i wentylacji, konstrukcji podłóg technicznych itd. Przekonaj się, które z zastosowań odpowiada Twoim potrzebom.

Dowiedz się więcej

WSKAZÓWKI DO PROJEKTOWANIA SYSTEMÓW INSTALACYJNYCH

Poznaj rozwiązania, dzięki którym nasze systemy są odporne na działanie ognia, przenoszą obciążenia statyczne, wstrząsy sejsmiczne, korozję i wydłużenia termiczne.

Dowiedz się więcej

CENTRUM OPROGRAMOWANIA

Ułatw sobie pracę, korzystając z oprogramowania Hilti i dowiedz się, jakie rozwiązania sprawdzą się na Twoim placu budowy.

Dowiedz się więcej

LITERATURA TECHNICZNA

Uzyskaj dostęp do biblioteki technicznej Hilti. Znajdziesz tam instrukcje i dane techniczne wszystkich naszych produktów oraz przydatne poradniki.

Dowiedz się więcej

ZOSTAŃMY PARTNERAMI

Każdego dnia wspieramy klientów Hilti na całym świecie. Wszyscy nasi klienci mogą też liczyć na pomoc w ukończeniu projektu na czas i w określonym budżecie. Zależy nam na jak największej wydajności i efektywności.

Dowiedz się więcej

Aplikacje mobilne

Oferujemy szeroki asortyment aplikacji mobilnych, których zadaniem jest ułatwienie pracy na budowie. Możesz je pobrać gratis.

Dowiedz się więcej