SYSTEMY INSTALACYJNE

Kompleksowe rozwiązania instalacyjne dla branży budowlanej

Nasza oferta obejmuje nowoczesne systemy instalacyjne do mocowania rurociągów oraz liczne urządzenia dla firm z branży  mechanicznej, elektrycznej i przemysłowej.

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie inwestycji - od momentu rozpoczęcia prac projektowych aż po montaż instalacji.

Oferujemy również specjalistyczne programy do projektowania tego rodzaju systemów oraz usługi, w tym obliczenia, szkolenia i testy na miejscu budowy. Wszystko po to, by móc budować dla Was szybciej i bardziej efektywnie.

Dowiedz się więcej o naszej działalności. 

Technika instalacyjna – prosta jak nigdy

Technika instalacyjna – prostsza niż kiedykolwiek

Teraz możesz zdefiniować, zapisać i zamówić instalacje za pomocą kilku kliknięć. Nasz nowy selektor instalacyjny online i innowacyjne komponenty systemowe sprawiają, że opracowanie i montaż systemów instalacyjnych są bardziej wydajne i bezpieczniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Dowiedz się więcej
Zapewnienie bezpieczeństwa w razie pożaru

BEZPIECZEŃSTWO W RAZIE POŻARU

Projektując modułowe systemy szynowe, należy pamiętać o zapewnieniu ludziom czasu na bezpieczną ewakuację. Poznaj wytyczne projektowe EDO i regulacje prawne w technice instalacyjnej, by zapewnić bezpieczeństwo w razie pożaru.

Dowiedz się więcej
Natural gas processing plant

CORROSION RESISTANT DESIGN

Our Hilti modular support systems are available in a wide range of materials and coatings, for applications from dry indoor to offshore conditions. Due to our long term research and development, we’ve gained a lot of expertise and we can help advise you on how to choose a suitable solution to avoid corrosion.

More information
Przykład realizacji inwestycji  Wiedeń, Austria

PRZYKŁADY REALIZACJI INWESTYCJI

Zobacz jak pracowaliśmy podczas budowy metra w Barcelonie i międzynarodowego lotniska w Denver. To tylko dwie z wielu inwestycji na całym świecie, które pomogliśmy zrealizować.

Dowiedz się więcej
Hilti MIQ System instalacyjny do dużych obciążeń

TYPOWE ZASTOSOWANIA SYSTEMÓW INSTALACYJNYCH HILTI

Systemy instalacyjne Hilti wykorzystywane są do mocowania rurociągów, układania instalacji elektrycznych i wentylacji, konstrukcji podłóg technicznych itd. Przekonaj się, które z zastosowań odpowiada Twoim potrzebom.

Dowiedz się więcej
Wskazówki do projektowania systemów instalacyjnych

WSKAZÓWKI DO PROJEKTOWANIA SYSTEMÓW INSTALACYJNYCH

Poznaj rozwiązania, dzięki którym nasze systemy są odporne na działanie ognia, przenoszą obciążenia statyczne, wstrząsy sejsmiczne, korozję i wydłużenia termiczne.

Dowiedz się więcej

Aplikacje mobilne

Oferujemy szeroki asortyment aplikacji mobilnych, których zadaniem jest ułatwienie pracy na budowie. Możesz je pobrać gratis.

Dowiedz się więcej
Hilti PROFIS Installation oprogramowanie do systemów instalacyjnych

CENTRUM OPROGRAMOWANIA

Ułatw sobie pracę, korzystając z oprogramowania Hilti i dowiedz się, jakie rozwiązania sprawdzą się na Twoim placu budowy.

Dowiedz się więcej
Literatura Techniczna

LITERATURA TECHNICZNA

Uzyskaj dostęp do biblioteki technicznej Hilti. Znajdziesz tam instrukcje i dane techniczne wszystkich naszych produktów oraz przydatne poradniki.

Dowiedz się więcej

ZOSTAŃMY PARTNERAMI

Każdego dnia wspieramy klientów Hilti na całym świecie. Wszyscy nasi klienci mogą też liczyć na pomoc w ukończeniu projektu na czas i w określonym budżecie. Zależy nam na jak największej wydajności i efektywności.

Dowiedz się więcej