Part of the welding in a large new automobile factory

Zastosowania w branży przemysłowej i energetycznej

Hilti ma na celu wspieranie Twojej firmy w całym procesie realizacji inwestycji - od projektowania, przez produkcję, aż po montaż i utrzymanie ruchu. Dostarczamy odpowiednie narzędzia oraz elastyczne, modułowe rozwiązania, które ułatwią Twoje codzienne zadania związane z mocowaniem i montażem na betonie, murze i stali, zarówno w przypadku obciążeń dynamicznych, jak i statycznych.

Zapoznasz się tu z naszymi innowacyjnymi produktami i rozwiązaniami, które pozwolą Ci pracować łatwiej i bardziej wydajnie na każdym etapie procesu.

Kotwy do mocowania maszyn i instalacji

Najlepsze rozwiązanie dotyczące kotwienia

Dowiedz się więcej:

Mocowanie w zakresie instalacji przemysłowych i maszyn Pręty kotwiące Hilti Moduł ustawienia momentu dokręcającego PROFIS Engineering

Systemy instalacyjne w branży przemysłowej

Zastosowania szyn montażowych w branży przemysłowej: od standardowych zawiesi do rastrów technologicznych

Dowiedz się więcej:

System instalacyjny dla średnich obciążeń System instalacyjny do dużych obciążeń
L076581.tiff

Mocowanie do stali

Mocowanie wkręcane do stali przy użyciu kołków S-BT posiadających aprobatę

Dowiedz się więcej:

Mocowanie do stali

Rozwiązania dla Twojej branży

Energia

Bez względu na to, czym się zajmujesz w branży energetycznej, czy to produkcją energii cieplnej, korzystaniem z odnawialnych źródeł energii, energią jądrową, gazem ziemnym, czy pracami na instalacjach i podstacjach elektrycznych, zapewniamy wysokiej jakości narzędzia, produkty oraz ekspertów do wsparcia inżynieryjnego i projektowego.

Nasza oferta dla branży energetycznej obejmuje różnorodne rozwiązania - począwszy od systemów ułatwiających montaż krat pomostowych w elektrowniach, a skończywszy na specjalistycznych nożycach i zaciskarkach do kabli, przydatnych przy pracach na sieciach przesyłowych i rozdzielczych. Dzięki tym rozwiązaniom unikniesz przestojów spowodowanych awariami narzędzi i produktów oraz przyspieszysz realizację projektów.

Poznaj rozwiązania dla stacji elektroenergetycznych

Przemysł

Niezależnie od tego, czy instalujesz nowe maszyny w fabryce samochodów, czy projektujesz rurociągi dla nowego zakładu farmaceutycznego, nasze rozwiązania mają zapewnić bezpieczniejsze i szybsze projektowanie i montaż oraz pełną elastyczność operacyjną, jak również ograniczać przestoje powodowane przez prace konserwacyjne. Producentom OEM dostarczamy innowacyjne kotwy i narzędzia umożliwiające bezpieczniejszy montaż.

Poznaj rozwiązania dla data centers Poznaj rozwiązania dla magazynów wysokiego składowania Poznaj rozwiązania dla producentów wind