Akumulatorowy młot kombi TE 30-22 do mocowania belki stalowej w hali przemysłowej

Nuron: system akumulatorów 22 V do wszystkich zastosowań przemysłowych

Bezprzewodowa praca dzięki zoptymalizowanej wydajności i żywotności

Każdego dnia czekają na Ciebie nowe wyzwania w zakresie konstruowania, wykonywania, montażu i konserwacji instalacji. Aby móc realizować różne prace, musisz często zmieniać swoje narzędzia.

Nowy system akumulatorów Nuron pomoże Ci w prosty sposób zarządzać wszystkimi czynnościami: na jednej platformie działa ponad 70 narzędzi, dzięki czemu możesz wykonywać nawet ciężkie prace bez korzystania z narzędzi przewodowych. Udoskonalona konstrukcja i nowe narzędzia, posiadające innowacyjne funkcje, zwiększają także bezpieczeństwo pracy w Twoich zastosowaniach. 

Ponadto podczas ładowania akumulatory Nuron automatycznie przesyłają dane dotyczące użytkowania, wykorzystania i lokalizacji narzędzi Nuron bezpośrednio do chmury Hilti, dzięki czemu zawsze wiesz, jak używane są Twoje narzędzia. Te informacje pomogą Ci zarządzać parkiem narzędzi i odpowiednio go planować. Tutaj przeczytasz, w jaki sposób możesz zoptymalizować park narzędzi dla przemysłu i zwiększyć wydajność dzięki platformie Nuron.

Większe bezpieczeństwo pracy i maksymalna moc w jednym systemie akumulatorowym

Akumulatorowa szlifierka kątowa AG 6D-22 z technologią SensTech

Bezpieczniejsza i bardziej ergonomiczna praca

Twój najwyższy priorytet, mianowicie ochrona Twoich pracowników, jest teraz także naszym priorytetem. Dlatego narzędzia Nuron zostały zoptymalizowane pod względem konstrukcji i ergonomii oraz wyposażone w innowacyjne funkcje bezpieczeństwa. Na przykład używana podczas szlifowania lub cięcia metalu szlifierka kątowa AG 6D-22 posiada również innowacyjną technologię SensTech z 3D ATC, dzięki której w momencie, gdy ręka użytkownika puści uchwyt, narzędzie zatrzymuje się automatycznie, a system 3D ATC zatrzymuje tarczę tnącą w przypadku gwałtownych ruchów. W system aktywnej kontroli momentu obrotowego ATC są także wyposażone takie narzędzia, jak akumulatorowa młotowiertarka TE 30-22 i akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 6-22. Natomiast inne narzędzia posiadają także aktywny system tłumienia wibracji (AVR), który sprawia, że użytkownik nie odczuwa zmęczenia, a praca jest łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Akumulatorowa zakrętarka z udarem stycznym SIW 8-22 podczas osadzania kotwy wkręcanej HUS

Szybko wykonana praca

Wszystkie narzędzia Nuron są obsługiwane na jednej platformie akumulatorowej 22 V. Teraz nawet takie narzędzia, jak przecinarki i szlifierki kątowe albo młoty kombi, które wymagają dużej mocy, mogą być używane bezprzewodowo. Akumulatory i narzędzia Nuron zapewniają zasięg podobny do porównywalnych platform 18 lub 20 V i moc narzędzi przewodowych. Dzięki innowacyjnej technologii akumulatorowej i udoskonalonym narzędziom możesz na przykład w krótszym czasie osadzać kotwy wkręcane HUS lub kotwy klinowe. Szlifierka kątowa Nuron AG 6D-22 z bezszczotkowym silnikiem zapewnia więcej cięć na jednym ładowaniu akumulatora niż poprzednie modele Hilti.

Przenoszenie danych. Akumulator Nuron z ładowarką C 4-22

Większa przejrzystość, mniej awarii narzędzi   

Abyś mógł na czas ukończyć swoje prace na produkcji ważne jest, abyś posiadał akumulatory i narzędzia, które będą pasować do Twoich projektów i będą od razu gotowe do użycia. Platforma Nuron sprawia, że ​​zarządzanie parkiem narzędzi jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej: podczas ładowania akumulatory Nuron automatycznie przesyłają dane dotyczące użytkowania, wykorzystania i lokalizacji narzędzi Nuron do chmury Hilti. Dzięki temu możesz łatwo kontrolować swój park narzędzi, a w razie potrzeby, zoptymalizować stan magazynowy oraz zamówić potrzebne usługi. Aby uniknąć przestojów, możesz sprawdzać stan swoich akumulatorów za pomocą ręcznej kontroli lub automatycznej, zintegrowanej funkcji diagnostycznej w usłudze zarządzania flotą Hilti. Dzięki temu zawsze wymieniasz akumulator w odpowiednim czasie i skracasz czas przestoju.

Odpowiednie narzędzia do Twoich zastosowań

Osadzanie kotew, mocowanie systemów instalacyjnych lub obróbka stali – do każdego zastosowania w przemyśle dostępne jest odpowiednie narzędzie akumulatorowe Nuron, dzięki któremu możesz w wydajny sposób realizować swoje zadania i projekty z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy:

SF 4-22

Akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 6-22

Akumulatorowa wkrętarko-wiertarka o dużej mocy z elektroniczną aktywną kontrolą momentu obrotowego (ATC), wyjątkowo ergonomiczna do uniwersalnego zastosowania w metalu.

Do akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 6-22
AG 6D-22

Akumulatorowa szlifierka kątowa AG 6D-22

Kompaktowa, ale wydajna: szlifierka kątowa radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami – ma dwukrotnie większą prędkość cięcia, a dzięki nowej funkcji zapewnia użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo.

Do akumulatorowa szlifierka kątowa AG 6D-22
SIW 4AT-22

Akumulatorowa zakrętarka z udarem stycznym SIW 4AT-22

Akumulatorowa zakrętarka klasy kompaktowej z udarem stycznym, o doskonałej równowadze pomiędzy mocą, a łatwością obsługi (platforma akumulatorowa Nuron).

Do akumulatorowa zakrętarka z udarem stycznym SIW 4AT-22
TE 6-22

Akumulatorowa młotowiertarka TE 6-22

Bezpieczniej i wygodniej: akumulatorowa młotowiertarka ma zoptymalizowane funkcje obsługi i wyważony ciężar. Dla większego bezpieczeństwa pracy jest wyposażona w system aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC) i aktywny system tłumienia wibracji (AVR). Dodatkowo do narzędzia można jednym kliknięciem podłączyć moduł odsysania pyłu.

Do akumulatorowa młotowiertarka TE 6-22

Przejdź teraz na platformę Nuron

Chciałbyś realizować swoje projekty dotyczący branży energetycznej i przemysłowej przy użyciu akumulatorów i narzędzi Nuron? Tutaj dowiesz się więcej na ten temat. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio w celu uzyskania indywidualnej porady.

To także mogłoby Cię zainteresować:

Wymiana akumulatora SID 6-22

Jeden system akumulatorów: dla ponad 70 narzędzi

Od lekkich do ciężkich zastosowań − wszystkie narzędzia Nuron mogą być zasilane tylko jedną platformą akumulatorową 22 V.

Więcej na temat kompatybilnego akumulatora
Cięcie betonu DSH 600-22

Maksymalna moc: wysoka wydajność i duża żywotność

Platforma Nuron zapewnia długą żywotność akumulatorów i wydajność narzędzi przewodowych i zasilanych benzyną, nawet w przypadku ciężkich zastosowań.

Więcej na temat mocy
Osadzak akumulatorowy BX 3-22 połączony z aplikacją Connect

Łączność: dla większej produktywności

Usługi wykorzystujące analizę danych pomagają w zarządzaniu akumulatorami oraz ułatwiają planowanie i zarządzanie narzędziami.

Więcej na temat łączności
Na zdjęciu jedna osoba używa akumulatorowej młotowiertarki Hilti TE 4-22 przy realizacji pracy nad głową

Bezpieczeństwo pracy: ochrona Twoich pracowników

Dzięki Nuron opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić użytkownikom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Więcej o bezpieczeństwie pracy dzięki platformie Nuron

Przegląd narzędzi Nuron

Tutaj możesz zapoznać się z narzędziami Nuron i wszystkimi funkcjami nowego systemu akumulatorów firmy Hilti.

Przegląd narzędzi Nuron

Technologia akumulatorów Nuron

Tutaj przeczytasz o tym, w jaki sposób zaprojektowaliśmy akumulatory Nuron, aby zapewnić maksymalną moc do Twoich projektów.

Do technologii Nuron

Rozwiązania dla branży energetycznej i przemysłowej

Dowiedz się, jak firma Hilti wspiera Twoje projekty w branży energetycznej i przemysłowej, oferując innowacyjne produkty i usługi.

Więcej na temat branży energetycznej i przemysłowej