Rozwiązania dla magazynów wysokiego składowania

Systemy mocowania

Niezależnie od tego, czy musisz zamocować regały paletowe wysokiego składowania, regały średniej wielkości czy przenośniki taśmowe − oferujemy Ci szeroki wybór rozwiązań. Możesz wybrać posiadające stosowne aprobaty kotwy Hilti, spełniające Twoje wymagania. Ponadto nasze narzędzia akumulatorowe zapewnią Ci większą niezawodność i elastyczność, co sprawia, że sprawdzą się idealnie zarówno podczas montażu, jak i prac konserwacyjnych. Potrzebujesz także  dostosowanych do swoich potrzeb, oznaczonych swoją marką opakowań? To żaden problem: do zestawów przygotowanych według Twoich wytycznych możemy nawet dołączyć komponenty pochodzące od dostawców zewnętrznych. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z partnerstwa z globalnym dostawcą działającym w 120 krajach.

Ładowanie

Regały paletowe wysokiego składowania

Skorzystaj z zalet lepszego projektowania i montażu kotew

Oprogramowanie PROFIS pozwoli Ci szybko zaprojektować mocowania regałów paletowych wysokiego składowania zgodnie z najbardziej wymagającymi specyfikacjami, w tym w zastosowaniach, w których głównym problemem są obciążenia zmęczeniowe, sejsmiczne i udarowe. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór kotew mechanicznych i wklejanych kotew chemicznych, posiadających aprobaty dla mocowania do betonu w różnych warunkach. Bezpieczniejsze i bardziej produktywne kotwienie bez konieczności czyszczenia otworu możliwe jest dzięki połączeniu naszych kotew wklejanych HIT-HY-200-A i charakteryzujących się wysokimi parametrami prętów kotwy HIT-Z. Możesz też wykorzystać nasz system SafeSet, który automatycznie czyści otwór podczas wiercenia w betonie.

Regały paletowe średniej wielkości

Połącz ekonomiczne kotwy z produktywnymi narzędziami akumulatorowymi

Hilti to Twój dostawca kompletnych rozwiązań związanych z kotwieniem, oferujący duży wybór ekonomicznych kotew mechanicznych osadzanych w podłożu, charakteryzujących się wysoką jakością Hilti i posiadających niezbędne certyfikaty dotyczące montażu regałów paletowych średniej wielkości. Wkręcając kotwy przy użyciu narzędzi Hilti możesz je instalować dwa razy szybciej niż standardowe rozprężne kotwy segmentowe. Kluczowe dla tego zastosowania narzędzia to akumulatorowe wiertarki Hilti z systemem aktywnej kontroli momentu obrotowego ATC oraz systemy odsysania pyłu wykorzystujące jeszcze wydajniejsze rozwiązania do kontroli zapylenia.

Przenośniki taśmowe

Wybierz rozwiązania związane z kotwieniem o większej wytrzymałości na obciążenia rozciągające

Kluczowe czynniki związane z montażem przenośników taśmowych to prędkość, elastyczność. Hilti dostarcza rozwiązania, które są skuteczną odpowiedzią na te potrzeby. Nasza kotwa wkręcana z patronem HUS4 (kotwa wkręcana HUS4 z patronem z żywicą HUS4 Max) wykazuje większą wytrzymałość na obciążenia rozciągające w porównaniu z wytrzymałością zapewnianą przez standardową kotwę wkręcaną. A ponieważ kotwa wkręcana z patronem HUS4 pozwala na powtórne wykorzystanie otworów pod kotwy, zyskujesz większą elastyczność umożliwiającą wprowadzanie zmian funkcjonalnych. Projektowanie i montaż kotew jest szybszy, co sprawia, że koszty i problemy związane z wprowadzaniem zmian projektowych w ostatniej chwili są minimalne.

Barierki zabezpieczające i poręcze

Wybierz kotwy wkręcane wielokrotnego użytku, które wytrzymują powtarzające się duże obciążenia udarowe

Hilti oferuje także mocowania, które są w stanie wytrzymać powtarzające się duże obciążenia udarowe, występujące na przykład, gdy wózki widłowe uderzają w barierki zabezpieczające. Kotwy wkręcane HUS4 oferują takie same parametry jak kotwy rozprężne, a jednocześnie umożliwiają wykręcenie i ponowne użycie w przypadku konieczności wymiany poręczy. Dodatkowo jeżeli musisz wykręcić te kotwy z istniejącej barierki, możesz wykorzystać otwór ponownie. W przypadku gdy potrzebujesz zabezpieczonych lub uszczelnionych elementów mocujących, skontaktuj się z naszymi ekspertami technicznymi, którzy chętnie wskażą Ci najlepsze rozwiązanie.

Wyrównywanie, poziomowanie i pozycjonowanie regałów

Zaawansowane systemy pomiarowe zapewniające dokładniejsze tyczenie w magazynach

Montaż kotew w odpowiednich miejscach i zapewnienie równego ustawienia regałów mają kluczowe znaczenie dla poprawnego działania magazynu. Pomogą Ci w tym nasze profesjonalne rozwiązania umożliwiające dokładniejsze pozycjonowanie i pomiary. Dzięki systemowi PLT jedna osoba może wytyczyć punkty 2D i 3D na budowie, korzystając z cyfrowych danych CAD/BIM. Ponadto wieloliniowy laser PM 40-MG z zieloną wiązką pomoże Ci szybciej i precyzyjniej przeprowadzić poziomowanie na budowie.

Chroń swoich pracowników

Aby pomóc Ci zmniejszyć ryzyko wypadków i obrażeń na Twoich budowach, intensywnie inwestujemy w technologie związane z bezpieczeństwem – rozwiązania do kontroli zapylenia wbudowane w narzędzia, szkolenia i systemy monitorowania certyfikatów wydawanych pracownikom.

Poznaj rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

Kontrola kosztów narzędzi

Uprość swoje planowanie finansowe i administrację dzięki naszej usłudze zarządzania flotą. Płać za wszystkie swoje narzędzia stałą miesięczną opłatę, obejmującą koszty ich użytkowania, serwisowania i napraw. Pożegnaj się z ukrytymi kosztami.

Poznaj zarządzanie flotą narzędzi