Mocowanie do stali

Dzięki rozwiązaniom instalacyjnym Hilti możesz w łatwy i efektywny sposób zrealizować każdy ze swoich projektów.

Opracowujemy odpowiednie systemy instalacyjne gwarantujące sukces Twojego projektu: wszystkie nasze rozwiązania w zakresie kotwienia w podłożach stalowych charakteryzują się wyjątkowo prostym i szybkim montażem. W zależności od wariantu wykonania, nasze mocowania są zaprojektowane tak, aby były odporne na wibracje i korozję.

Oferujemy rozwiązania instalacyjne do kratek pomostowych,  połączeń przewodzących prąd, a także do szerokiej gamy różnorodnych zastosowań w stalowych konstrukcjach zespolonych.  Hilti daje Ci wybór pomiędzy łączeniami przy użyciu gwoździ, a łączeniami za pomocą śrub.  

Mocowanie systemów instalacyjnych do stali z użyciem techniki montażu bezpośredniego firmy Hilti

MOCOWANIA SYSTEMÓW INSTALACYJNYCH

Nasze rozwiązania do mocowania systemów instalacyjnych do stali są tak samo różnorodne, jak obszary ich zastosowania. Chcesz zamocować systemy szyn, konsole, wsporniki, obejmy do rur lub haki? Mamy odpowiednie rozwiązanie mocujące do Twojego projektu!

Dowiedz się więcej
Mocowanie kratek pomostowych i blach ryflowanych z użyciem systemów montażu bezpośredniego firmy Hilti.

MOCOWANIE KRATEK POMOSTOWYCH I BLACH RYFLOWANYCH

Oferujemy szeroki wybór rozwiązań w zakresie techniki montażu bezpośredniego do stali. Rozwiązania te spełniają również wysokie wymagania w zakresie ochrony antykorozyjnej lub odporności na wibracje. Decydując się na ich zastosowanie, możesz wyeliminować czasochłonne prace, takie jak mocowanie zacisków lub obejm, wykonywanie przelotowych łączników śrubowych lub spawów.

Dowiedz się więcej