REFERENCJE Z INWESTYCJI

Dowiedz się, jak wykorzystaliśmy kotwy Hilti w różnych inwestycjach na całym świecie

Uczestniczymy w budowie obiektów będących jednymi z najbardziej spektakularnych osiągnięć inżynierii na całym świecie.

Poznaj korzyści wynikające ze stosowania naszych systemów kotwienia.

Tremonti ski & bike resort

Budowa wysokiej jakości kompleksu apartamentowego, przy której wykorzystano systemy instalacyjne i kotwowe Hilti.

Dowiedz się więcej

AUTOSTRADA A1 ODC. A

Inwestycja zakłada budowę odcinka A autostrady A1 na odcinku od Tuszyna (bez węzła) do węzła Bełchatów (z węzłem). Inwestycja wiązała się z szeregiem wyzwań, które udało się rozwiązać z pomocą Działu Technicznego Hilti.

Dowiedz się więcej

Salon MERCEDES-BENZ Gołęczów

Potężny obiekt Mercedes w Golęczewie specjalizuje się we wszystkich typach pojazdów. Dzięki wsparciu Hilti udało się zamontować podnośniki na hali serwisowej.

Dowiedz się więcej
Piastów Office Center

ORIENTARIUM ŁÓDŹ

Na terenie Łódzkiego Ogrodu Zoologicznego powstaje ogromny kompleks hodowlano-wystawienniczy - Orientarium. Inwestycja obejmie połowę obecnego terenu ZOO. Podczas budowy wykonawca zdecydował się na systemy kotwiące Hilti.

Dowiedz się więcej

DK 8 Porosły - Białystok

Podczas budowy Drogi Krajowej 8 (Węzeł Porosły-Białystok) klient napotkał wiele wyzwań związanych z montażem kotew, gdzie nieocenione okazało się wsparcie Hilti.

Dowiedz się więcej

Lixa - Budynek B

Lixa B to 8-kondygnacyjny budynek biurowy, przy budowie którego wykorzystane systemy kotwowe Hilti.

Dowiedz się więcej
Piastów Office Center

Apartamenty Nowe Orłowo

Nowe Orłowo jest kameralnym osiedlem, które tworzą dwu i trzy-piętrowe budynki. Pod okiem naszego Zespołu Wparcia Technicznego udało się stawić czoła wyzwaniom związanym z montażem fasad.

Dowiedz się więcej

Przebudowa supermarketu w Bydgoszczy

Przebudowa centrum handlowego w Bydgoszczy , ul Toruńska 101. Wykonano zamocowania Rebar i użyto kotew Hilti.

Dowiedz się więcej

A1 ODC E POLAQUA

Inwestycja zakłada budowę odcinka E autostrady A1 na odcinku od granicy województwa łódzkiego/śląskiego do węzła Rząsawa. Dzięki owocnej współpracy z firmą POLAQUA łączniki do kap chodnikowych zostały dobrane w sposób optymalny co pozwoliło zmniejszyć koszty kontraktu.

Dowiedz się więcej

S19 LUBLIN - SOKOŁÓW MŁP – OBWODNICA M. KRAŚNIK

Mocowanie kap chodnikowych za pomocą systemu kotwy talerzowej Hilti w ilości ok. 4 000 szt. Doskonale wpisaliśmy się w wymogi projektanta poprzez żywicę HIT RE 500 V3.

Dowiedz się więcej

Legia Training Center

Jednym z najnowocześniejszych obiektów treningowych w naszej części Europy będzie Legia Training Center. Przy budowie obiektu dla graczy Ekstraklasy i członków akademii zostały wykorzystane kotwy chemiczne Hilti.

Dowiedz się więcej

Elektrownia Jaworzno

Nowa elektrownia w Jaworznie będzie w stanie zaopatrzyć w energię elektryczną 2,5 mln gospodarstw domowych. A na wszystkich obiektach nowego bloku elektrowni wykorzystano kotwy Hilti.

Dowiedz się więcej

Budynek Bosh w Rumunii

Budowa budynku Bosh została zrealizowana w rumuńskiej miejscowości Cluj Napoca. Projektanci z firmy Accen Fall Arrest użyli rozwiązania Profis Engineering Hilti i zaprojektowali odpowiednie mocowanie za pomocą naszych kotew.

Dowiedz się więcej
Piastów Office Center

Fabryka katalizatorów BASF

Fabryka katalizatorów BASF Fabryka BASF w Komornikach została uznana za najlepszą inwestycję zagraniczną 2012. Podczas budowy wykorzystano kilka rozwiązań inżynierskich Hilti, wszystko pod okiem naszego Zespołu Wparcia Technicznego!

Dowiedz się więcej

Centrum logistyczne Bronisze 7R

Podczas budowy centrum logistycznego Bronisze7R w aglomeracji warszawskiej zastosowano nowoczesne rozwiązania energooszczędne. Klient wykorzystał nasze kotwy chemiczne do kotwienia obojników na wymagającym podłożu.

Dowiedz się więcej

Termomodernizacja budynku Rembud Comfort

Przy termomodernizacji budynku w Katowicach zastosowano kotwy Hilti, które są w stanie przetrwać kolejne 50 lat. Dzięki temu na budowie zaoszczędzono połowę czasu przy kotwieniu. A wszystko przy wsparciu inżynierów Hilti.

Dowiedz się więcej
Piastów Office Center

Obwodnica Ostródy

Proces inwestycyjny jest związany z budową drogi ekspresowej S7 w województwie warmińsko mazurskim na odcinku wokół miasta Ostróda. Na budowie zastosowano technologie kotwienia i wiercenia Hilti.

Dowiedz się więcej

Wiadukt Biskupia Górka

Na terenie budowy nowego wiaduktu Biskupia Górka w Gdańsku odkryto relikty XVII wiecznego Bastionu Wiebego, elementu nowożytnych fortyfikacji Gdańska. W zamocowaniu instalacji elektrycznych wiaduktu pomogło zastosowanie naszych systemów montażowych.

Dowiedz się więcej

Wieża Jasna Góra

Mury wieży jasnogórskiej wzniesiono z użyciem stalowej konstrukcji. Ze względu na nieokreślone nośności murów, na podstawie testów zamocowania zastosowano żywice Hilti HY 270.

Dowiedz się więcej
Piastów Office Center

Apartamenty Dolny Mokotów

Apartamenty Dolny Mokotów to dwa budynki o eleganckiej i nowoczesnej architekturze przy Trakcie Królewskim w Warszawie. Klient skorzystał z kotwienia barierek za pomocą kotwy rozprężnej Hilti.

Dowiedz się więcej

Budowa obwodnicy Olsztyna

Dzięki budowie obwodnicy Olsztyna poprawi się dostępność ekonomiczna i komunikacyjność regionu. Do prac wykorzystano sprzęty i rozwiązania Hilti: mocowanie kotew oraz wiercenie w technologii Safe-Set i tradycyjnej.

Dowiedz się więcej
Technopark Pomerania

Technopark Pomerania

Technopark Pomerania to zespół obiektów zarządzanych przez Szczeciński Park Naukowo – Technologiczny, gdzie realizowane są programy wsparcia rozwoju przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej
Piastów Office Center

Piastów Office Center

Piastów Office Center to zespół trzech budynków biurowych klasy A zlokalizowanych w Szczecinie przy jednej z głównych ulic.

Dowiedz się więcej
Terminal kontenerowy w Kutnie

Terminal kontenerowy w Kutnie

Nowoczesny Terminal Kontenerowy zlokalizowany w Kutnie (woj. Łódzkie, około 120 km od Warszawy) umożliwia szybką i nastawioną na optymalizację kosztów obsługę ładunków napływających do Polski Centralnej.

Dowiedz się więcej
Elektrownia Battersea w Londynie

ELEKTROWNIA BATTERSEA W LONDYNIE, WIELKA BRYTANIA

Elektrownia Battersea to jeden z najbardziej znanych budynków w Londynie. Do wzmocnienia jego konstrukcji posłużyły nasze systemy mocowania. Użyliśmy w tym celu aż 40 tys. kotew! Dzięki temu budynek odzyskał dawną świetność i zamienił się w nowy, prestiżowy obiekt mieszkalno-usługowy nad Tamizą.

Dowiedz się więcej
Systemy mocowania - wymiana suszarek na pranie Hong Kong

WYMIANA SUSZAREK NA PRANIE, HONG KONG

Zastosowaliśmy technologię bezpyłowego wiercenia SafeSet do montażu suszarek na pranie w wysokich blokach mieszkalnych w Hong Kongu. Dzięki temu czyszczenie wierconych otworów nie było już konieczne.

Dowiedz się więcej
Most Bund Garden, Pune, Indie

MOST „BUND GARDEN” W PUNE, INDIE

Poznaj historię projektowania systemów kotwienia dla nowego mostu w Pune. Dowiedz się, jak naszym specjalistom udało się zamontować latarnie i poręcze w cienkim podłożu w bardzo krótkim czasie.

Dowiedz się więcej