REFERENCJE Z INWESTYCJI

Dowiedz się, jak wykorzystaliśmy kotwy Hilti w różnych inwestycjach na całym świecie

Uczestniczymy w budowie obiektów będących jednymi z najbardziej spektakularnych osiągnięć inżynierii na całym świecie.

Poznaj korzyści wynikające ze stosowania naszych systemów kotwienia.

Legia Training Center

Jednym z najnowocześniejszych obiektów treningowych w naszej części Europy będzie Legia Training Center. Przy budowie obiektu dla graczy Ekstraklasy i członków akademii zostały wykorzystane kotwy chemiczne Hilti.

Dowiedz się więcej

Elektrownia Jaworzno

Nowa elektrownia w Jaworznie będzie w stanie zaopatrzyć w energię elektryczną 2,5 mln gospodarstw domowych. A na wszystkich obiektach nowego bloku elektrowni wykorzystano kotwy Hilti.

Dowiedz się więcej

Budynek Bosh w Rumunii

Budowa budynku Bosh została zrealizowana w rumuńskiej miejscowości Cluj Napoca. Projektanci z firmy Accen Fall Arrest użyli rozwiązania Profis Engineering Hilti i zaprojektowali odpowiednie mocowanie za pomocą naszych kotew.

Dowiedz się więcej

Fabryka katalizatorów BASF

Fabryka katalizatorów BASF Fabryka BASF w Komornikach została uznana za najlepszą inwestycję zagraniczną 2012. Podczas budowy wykorzystano kilka rozwiązań inżynierskich Hilti, wszystko pod okiem naszego Zespołu Wparcia Technicznego!

Dowiedz się więcej

Centrum logistyczne Bronisze 7R

Podczas budowy centrum logistycznego Bronisze7R w aglomeracji warszawskiej zastosowano nowoczesne rozwiązania energooszczędne. Klient wykorzystał nasze kotwy chemiczne do kotwienia obojników na wymagającym podłożu.

Dowiedz się więcej

Termomodernizacja budynku Rembud Comfort

Przy termomodernizacji budynku w Katowicach zastosowano kotwy Hilti, które są w stanie przetrwać kolejne 50 lat. Dzięki temu na budowie zaoszczędzono połowę czasu przy kotwieniu. A wszystko przy wsparciu inżynierów Hilti.

Dowiedz się więcej

Obwodnica Ostródy

Proces inwestycyjny jest związany z budową drogi ekspresowej S7 w województwie warmińsko mazurskim na odcinku wokół miasta Ostróda. Na budowie zastosowano technologie kotwienia i wiercenia Hilti.

Dowiedz się więcej

Wiadukt Biskupia Górka

Na terenie budowy nowego wiaduktu Biskupia Górka w Gdańsku odkryto relikty XVII wiecznego Bastionu Wiebego, elementu nowożytnych fortyfikacji Gdańska. W zamocowaniu instalacji elektrycznych wiaduktu pomogło zastosowanie naszych systemów montażowych.

Dowiedz się więcej

Wieża Jasna Góra

Mury wieży jasnogórskiej wzniesiono z użyciem stalowej konstrukcji. Ze względu na nieokreślone nośności murów, na podstawie testów zamocowania zastosowano żywice Hilti HY 270.

Dowiedz się więcej

Apartamenty Dolny Mokotów

Apartamenty Dolny Mokotów to dwa budynki o eleganckiej i nowoczesnej architekturze przy Trakcie Królewskim w Warszawie. Klient skorzystał z kotwienia barierek za pomocą kotwy rozprężnej Hilti.

Dowiedz się więcej

Budowa obwodnicy Olsztyna

Dzięki budowie obwodnicy Olsztyna poprawi się dostępność ekonomiczna i komunikacyjność regionu. Do prac wykorzystano sprzęty i rozwiązania Hilti: mocowanie kotew oraz wiercenie w technologii Safe-Set i tradycyjnej.

Dowiedz się więcej

Technopark Pomerania

Technopark Pomerania to zespół obiektów zarządzanych przez Szczeciński Park Naukowo – Technologiczny, gdzie realizowane są programy wsparcia rozwoju przedsiębiorstw.

Dowiedz się więcej

Piastów Office Center

Piastów Office Center to zespół trzech budynków biurowych klasy A zlokalizowanych w Szczecinie przy jednej z głównych ulic.

Dowiedz się więcej

Terminal kontenerowy w Kutnie

Nowoczesny Terminal Kontenerowy zlokalizowany w Kutnie (woj. Łódzkie, około 120 km od Warszawy) umożliwia szybką i nastawioną na optymalizację kosztów obsługę ładunków napływających do Polski Centralnej.

Dowiedz się więcej

ELEKTROWNIA BATTERSEA W LONDYNIE, WIELKA BRYTANIA

Elektrownia Battersea to jeden z najbardziej znanych budynków w Londynie. Do wzmocnienia jego konstrukcji posłużyły nasze systemy mocowania. Użyliśmy w tym celu aż 40 tys. kotew! Dzięki temu budynek odzyskał dawną świetność i zamienił się w nowy, prestiżowy obiekt mieszkalno-usługowy nad Tamizą.

Dowiedz się więcej

WYMIANA SUSZAREK NA PRANIE, HONG KONG

Zastosowaliśmy technologię bezpyłowego wiercenia SafeSet do montażu suszarek na pranie w wysokich blokach mieszkalnych w Hong Kongu. Dzięki temu czyszczenie wierconych otworów nie było już konieczne.

Dowiedz się więcej

MOST „BUND GARDEN” W PUNE, INDIE

Poznaj historię projektowania systemów kotwienia dla nowego mostu w Pune. Dowiedz się, jak naszym specjalistom udało się zamontować latarnie i poręcze w cienkim podłożu w bardzo krótkim czasie.

Dowiedz się więcej