Image alt text (optional)

BRONISZE 7R

Firma wykonawcza: Atlas Ward Sp. z o. o.

Data rozpoczęcia inwestycji:  II kwartał 2019

Planowana data zakończenia inwestycji: IV kwartał 2019

Centrum logistyczne Bronisze 7R zlokalizowane jest w granicach aglomeracji warszawskiej, w pobliżu giełdy rolno-spożywczej. Położone jest około 19 km od Warszawy, w sąsiedztwie autostrady A2 i drogi ekspresowej S8. W obiekcie zastosowano nowoczesne rozwiązania energooszczędne takie jak m.in. oświetlenie LED czy ogrzewanie za pomocą promienników.

GŁÓWNE ZASTOSOWANIA

Kotwienie odbojników za pomocą kotew chemicznych. Do tej aplikacji wykorzystano żywicę hybrydową typu HIT HY-170 wraz z prętami gwintowanymi AM. W ten sposób zakotwiono wszystkie odbojniki znajdujące się przy bramach wjazdowych do hali.

OPIS WSPÓŁPRACY

Klient zdecydował się na rozwiązanie Hilti ze względu na profesjonalne doradztwo techniczne, szybkość montażu, jakość naszego produktu oraz konkurencyjną cenę jaką mogliśmy zaproponować dla żywicy HY-170. Z pozoru proste kotwienie odbojników okazało się wymagającym zagadnieniem ze względu na podłoże składające się z kostki brukowej, podsypki piaskowej oraz podbudowy zasadniczej. Po zrobieniu testów na budowie przekonaliśmy klienta do wykorzystania do tego typu aplikacji żywicy HY-170.