Image alt text (optional)

LEGIA TRAINING CENTER

Firma wykonawcza: Calibra Konstrukcje

Data rozpoczęcia inwestycji:  II kwartał 2019

Planowana data zakończenia inwestycji: II kwartał 2020

Legia Training Center będzie najnowocześniejszym tego typu obiektem w naszej części Europy. Trenować będą tutaj gracze ekstraklasy oraz członkowie akademii w wieku 13-18 lat. W skład obiektu wchodzić będą: 8 boisk treningowych, szatnie, sale konferencyjne, gabinety medyczne i lekarskie, sale lekcyjne, część hotelowa z 24 pokojami oraz Centrum Badawczo - Rozwojowe LegiaLab.

GŁÓWNE ZASTOSOWANIA

Kotwienie odbojników za pomocą kotew  chemicznych. Do tej aplikacji wykorzystano żywicę hybrydową typu HIT HY-170 wraz z prętami gwintowanymi AM. W ten sposób zakotwiono wszystkie odbojniki znajdujące się przy bramach wjazdowych do hali.

OPIS WSPÓŁPRACY

Klient zdecydował się na rozwiązanie Hilti ze względu na profesjonalne doradztwo techniczne, szybkość montażu, jakość naszego produktu oraz konkurencyjną cenę jaką mogliśmy zaproponować dla żywicy HY-170. Z pozoru proste kotwienie odbojników okazało się wymagającym zagadnieniem ze względu na podłoże składające się z kostki brukowej, podsypki piaskowej oraz podbudowy zasadniczej. Po zrobieniu testów na budowie przekonaliśmy klienta do wykorzystania do tego typu aplikacji żywicy HY-170.