TYPOWE ZASTOSOWANIA - SYSTEMY INSTALACYJNE HILTI

Zastosowanie do podwieszania instalacji wodno-kanalizacyjnych, grzewczych i elektrycznych

Nasze systemy instalacyjne składają się z wielu modułowych elementów takich jak podpory rur, korytka kablowe, ciągi przewodów, rozdzielnice elektryczne, osłony oraz wsporniki podwieszane do montażu urządzeń i instalacji medycznych.

Projektowaliśmy je z myślą o Twoich potrzebach. Wiemy, że oczekujesz od nas przede wszystkim efektywnych i wszechstronnych rozwiązań do zastosowania na placu budowy.

Please enter Alternative Text here (optional)

ROZWIĄZANIA HILTI DLA INSTALACJI TRYSKACZOWYCH

Kompletne rozwiązania systemowe dla specjalistów w zakresie instalacji tryskaczowych

Dowiedz się więcej
Zastosowanie systemów do średnich i dużych obciążeń - Hilti MQ

MONTAŻ RUROCIĄGÓW

W Hilti znajdziesz wiele rozwiązań do mocowania rur. Przekonaj się, który z systemów będzie optymalnym rozwiązaniem dla Twojej budowy.

Dowiedz się więcej
Zastosowania w instalacjach grzewczych, płyta podstawy punktu stałego MFP Hilti

MONTAŻ INSTALACJI GRZEWCZYCH

Do konstruowania systemów instalacji grzewczej wykorzystujemy punkty stałe, prowadnice osiowe, prowadnice rolkowe przesuwne i wiele innych elementów. Ich zadaniem jest ochrona instalacji przed uszkodzeniami, do których może doprowadzić zjawisko rozszerzalności cieplnej.

Dowiedz się więcej
Montaż instalacji wentylacyjny Hilti

MONTAŻ INSTALACJI WENTYLACYJNYCH

Oferujemy kompleksowe rozwiązania do montażu instalacji wentylacyjnych – od obejm kanałów wentylacyjnych po złożone konstrukcje ram pod centrale klimatyzacyjno-dachowe typu rooftop. Nasz system jest lekki i łatwy w montażu co sprawia, że stanowi doskonałą alternatywę dla konstrukcji spawanych.

Dowiedz się więcej