Image alt text (optional)

HILTI JAKO PARTNER GWARANTUJĄCY UDANĄ WSPÓŁPRACĘ

W przypadku konstrukcji metalowych i stalowych oraz przegród zewnętrznych budynku, na budowie lub w warsztacie każdego dnia pojawiają się różnorodne zadania i wyzwania. Brak wykwalifikowanych pracowników, rosnąca presja ze strony konkurencji, wąskie gardła w łańcuchach dostaw, potrzeba zwiększenia produktywności poprzez transformację cyfrową i większe zapotrzebowanie klientów na bardziej zrównoważony rozwój.  

Firma Hilti pomoże Ci sprostać  sprostać tym wyzwaniom, będac Twoim partnerem w całym łańcuchu zastosowań: od projektowania i montażu po tworzenie dokumentacji. 

Zastosowania w warsztacie

Wydajne i bezpieczne systemy do obróbki metalu i montażu wstępnego. 

Dowiedz się więcej:

Szlifowanie i polerowanie metalu Wiercenie w metalu i montaż wstępny Rozcinanie i cięcie metalu

Technika mocowania

Od projektowania po montaż i tworzenie dokumentacji − Hilti oferuje skoordynowane systemy, które zwiększają produktywność i bezpieczeństwo. 

 Dowiedz się więcej:

PROFIS Engineering Portfolio prętów kotwy Mocowanie ciężkich elementów montażowych Mocowania w stalowych konstrukcjach zespolonych

Podwieszane fasady wentylowane

Wszystko zależy od odpowiedniej konstrukcji nośnej i doboru właściwych elementów mocujących. Wspieramy Cię na etapie tworzenia oferty oraz w trakcie realizacji projektu.

 Dowiedz się więcej:

Podwieszane fasady wentylowane
Prowadnica wkrętów SDT 9 − mocowanie blachy trapezowej na dachu

Lekka konstrukcja przemysłowa

Odpowiedni system do zastosowań dachowych i ściennych. Chętnie pomożemy Ci w zakresie różnych wymogów dotyczących lekkich konstrukcji przemysłowych. 

Dowiedz się więcej:

Mocowanie systemów dachowych i ściennych