Szlifowanie metalu przy użyciu akumulatorowej szlifierki kątowej Nuron AG 6D-22

Nuron do wszystkich zastosowań w zakresie konstrukcji stalowych, metalowych

Maksymalna moc i większa elastyczność podczas pracy

Nuron to nowy system akumulatorów, który umożliwia realizację lekkich i ciężkich zastosowań w zakresie konstrukcji stalowych i metalowych przy użyciu tylko jednej platformy. Akumulatory Nuron 22 V zasilają bezprzewodowo narzędzia, od akumulatorowych wkrętarek po szlifierki kątowe, ale dostarczając moc równą mocy narzędzia przewodowego. Oznacza to, że możesz korzystać z elastyczności narzędzi akumulatorowych na swoim placu budowy. 

Narzędzia Nuron zostały udoskonalone pod względem ergonomii i wytrzymałości, dzięki czemu Twoi pracownicy mogą pracować jeszcze łatwiej, a innowacyjne technologie bezpieczeństwa zwiększają bezpieczeństwo pracy przy realizacji Twoich projektów. 

Zwłaszcza w zakresie konstrukcji stalowych, metalowych i przemysłowych musisz korzystać z wielu różnych narzędzi do różnych zastosowań. Pomogą Ci w tym usługi oparte na analizie danych Nuron, umożliwiające monitorowanie narzędzi i stanu akumulatorów. Tutaj przeczytasz o tym, jakie funkcje i informacje Nuron wspierają Cię w codziennej pracy.

Jeden system akumulatorów

Jedna osoba tnie metal przy użyciu akumulatorowej szlifierki kątowej Hilti Nuron AG 6D-22.

Większa moc dla lepszej produktywności

Stosowanie różnych systemów narzędzi, takich jak narzędzia przewodowe lub systemy akumulatorów o różnych napięciach, sprawiało, że zarządzanie parkiem narzędzi przy realizacji projektów było często skomplikowane i mało elastyczne. Dzięki Nuron masz teraz jeden system akumulatorów 22 V, dzięki któremu możesz realizować nawet ciężkie prace w zakresie obróbki metalu bez użycia kabla. Zaprojektowany całkowicie od nowa interfejs akumulatora Nuron zapewnia moc narzędzia przewodowego. To sprawia, że narzędzia Nuron mają teraz odpowiednią moc, aby bezprzewodowo ciąć i szlifować metal, a nawet w nim wiercić. Możesz teraz w elastyczny sposób i bezprzewodowo wykonywać swoje podstawowe zastosowania, nie rezygnując przy tym z odpowiedniej mocy.

Wymiana akumulatora w akumulatorowej szlifierce kątowej AG 6D-22

Przejrzystość − dla optymalnego parku narzędzi

System akumulatorów wspiera Cię w zarządzaniu parkiem narzędzi: podczas każdego procesu ładowania akumulatory Nuron automatycznie dostarczają dane dotyczące użytkowania, wykorzystania i lokalizacji do chmury Hilti. Takie informacje dotyczące użytkowania i wykorzystania narzędzi pomagają Ci kontrolować duże zasoby narzędzi potrzebnych przy pracach w zakresie konstrukcji stalowych i − w razie potrzeby − odpowiednio je dostosowywać. Możesz sprawdzać stan swoich akumulatorów za pomocą ręcznej kontroli lub automatycznej, zintegrowanej funkcji diagnostycznej w usłudze zarządzania flotą Hilti. Dzięki temu jesteś pewny, że Twoje narzędzia akumulatorowe są gotowe do użycia. A jeśli nie − możesz wymienić akumulator we właściwym czasie.

Akumulatorowa młotowiertarka TE 30-22 z funkcją odsysania pyłu

Większe bezpieczeństwo przy realizacji Twoich projektów

Większe bezpieczeństwo przy realizacji Twoich projektów. Bezpieczna praca jest najwyższym priorytetem: mniej kabli na placu budowy to bardziej elastyczna praca i mniejsze ryzyko potknięcia się, a udoskonalona ergonomia narzędzi Nuron i ich mniejsza waga ułatwiają pracę. Dodatkowo narzędzia Nuron wyposażone są w sprawdzone i nowe funkcje zwiększające bezpieczeństwo pracy. 

Systemy odsysania zwiercin (DRS) i elektroniczne natychmiastowe wyłączanie (ATC) są dostępne we wszystkich odpowiednich narzędziach. Wiele narzędzi jest także wyposażonych w aktywny system tłumienia wibracji (AVR). Taka funkcja − np. w młotowiertarce TE 30-22 − sprawia, że praca jest łatwiejsza. 

System 3D ATC oraz SensTech zwiększają bezpieczeństwo podczas pracy z użyciem szlifierki kątowej AG 6D-22: w przypadku gwałtownych lub niekontrolowanych ruchów narzędzie wyłącza się automatycznie. Narzędzie zatrzymuje się także, gdy ręka użytkownika puści uchwyt lub gdy urządzenie zostanie przypadkowo upuszczone. 

Odpowiednie narzędzia do Twoich projektów

Bez względu na to, czy chodzi o cięcie i szlifowanie metalu lub wiercenie w nim, mocowanie prętów kotwiących czy montaż podwieszanych fasad wentylowanych – Twoje codzienne zadania w zakresie konstrukcji stalowych i metalowych są bardzo różne i wymagają użycia dużej liczby narzędzi. Poznaj tutaj niektóre z najważniejszych narzędzi do podstawowych zastosowań:

AG 6D-22

Akumulatorowa szlifierka kątowa AG 6D-22

Kompaktowa, ale wydajna: szlifierka kątowa radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami – dzięki dwukrotnie większej prędkości cięcia i nowej funkcji zapewnia użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo.

Do akumulatorowa szlifierka kątowa AG 6D-22
SF 4-22

Akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 6-22

Wytrzymała konstrukcja, maksymalna moc: akumulatorowa wkrętarko-wiertarka udarowa jest wyposażona w system aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC) i jest odpowiednia do uniwersalnego zastosowania do drewna, metalu, muru i innych materiałów.

Do akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 6-22
TE 30-22

Akumulatorowa młotowiertarka TE 30-22

Ta młotowiertarka Hilti Nuron zapewnia maksymalną moc przy niskiej wadze oraz wszechstronne funkcje bezpieczeństwa, takie jak system aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC) i aktywny system tłumienia wibracji (AVR).

Do akumulatorowa młotowiertarka TE 30-22

Przejdź teraz na platformę Nuron

Chciałbyś realizować swoje projekty w zakresie konstrukcji stalowych i metalowych z użyciem akumulatorów i narzędzi Nuron? Tutaj dowiesz się więcej na ten temat. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio w celu uzyskania indywidualnej porady.

To także mogłoby Cię zainteresować:

Wymiana akumulatora SID 6-22

Jeden system akumulatorów: dla ponad 70 narzędzi

Od lekkich do ciężkich zastosowań − wszystkie narzędzia Nuron mogą być zasilane tylko jedną platformą akumulatorową 22 V.

Więcej na temat kompatybilnego akumulatora
Cięcie betonu DSH 600-22

Maksymalna moc: wysoka wydajność i duża żywotność

Platforma Nuron zapewnia długą żywotność akumulatorów i wydajność narzędzi przewodowych i zasilanych benzyną, nawet w przypadku ciężkich zastosowań. 

Więcej na temat mocy
Osadzak akumulatorowy BX 3-22 połączony z aplikacją Connect

Łączność: dla większej produktywności

Usługi wykorzystujące analizę danych pomagają w zarządzaniu akumulatorami oraz ułatwiają planowanie i zarządzanie narzędziami.

Więcej na temat łączności
Na zdjęciu jedna osoba używa akumulatorowej młotowiertarki Hilti TE 4-22 przy realizacji pracy nad głową

Bezpieczeństwo pracy: ochrona Twoich pracowników

Dzięki Nuron opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić użytkownikom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Więcej o bezpieczeństwie pracy dzięki platformie Nuron

Przegląd narzędzi Nuron

Tutaj możesz zapoznać się z narzędziami Nuron i wszystkimi funkcjami nowego systemu akumulatorów firmy Hilti.

Przegląd narzędzi Nuron

Technologia akumulatorów Nuron

Tutaj przeczytasz o tym, w jaki sposób zaprojektowaliśmy akumulatory Nuron, aby zapewnić maksymalną moc do Twoich projektów.

Do technologii Nuron

Rozwiązania dla konstrukcji stalowych i metalowych

Dowiedz się, jak firma Hilti wspiera Twoje projekty w zakresie konstrukcji stalowych i metalowych, oferując innowacyjne produkty i usługi.

Więcej na temat konstrukcji stalowych i metalowych