Kierownik projektu

Bezpieczeństwo pracy

Produktywność i bezpieczeństwo to kluczowe słowa jeśli chodzi o sukces projektu budowlanego. Wspieramy Cię w dotrzymywaniu założeń projektowych, oferując Ci produkty nie zagrażające bezpieczeństwu pracowników. A ponieważ im wyższym poziomem wiedzy dysponują Twoi pracownicy, tym mogą pracować wydajniej, oferujemy szkolenia obejmujące różne tematy począwszy od techniki mocowania po aktywną ochronę przeciwpożarową.

Bezpieczeństwo i budowanie kompetencji pracowników

Please enter alternative text here (optional)Pracownicy, którzy mają możliwość poszerzania swojej wiedzy i których następnie można w sposób elastyczny wykorzystać w szerokiej gamie projektów, wnoszą decydujący wkład w postęp realizacyjny projektów budowlanych. Kompetentni pracownicy wiedzą, jak pracować szybko i wydajnie – jednocześnie unikając błędów, które mogłyby doprowadzić do czasochłonnych prac dodatkowych.
Dzięki swoim kompleksowym szkoleniom, Hilti oferuje odpowiednie warunki do ciągłego rozwoju umiejętności zawodowych Twoich pracowników.

Aktywny System Tłumienia Wibracji (AVR) – zredukuj wibracje nawet o 2/3

Specjalne przeciwwagi w urządzeniu kompensują wibracje o wysokiej częstotliwości do dwóch trzecich i zapewniają tłumienie drgań. Ponadto, systemy amortyzujące powodują rozprzężenie uchwytu od obudowy i stabilizują tym samym urządzenie. Zapewnia to skuteczną ochronę przed długofalowym ryzykiem związanym z obciążeniem wibracyjnym.

System Odsysania Pyłu (DRS) – ogłoś Twój plac budowy strefą wolną od pyłu

System Odsysania Pyłu Hilti (DRS) chroni narzędzia i pracowników przed pyłem unoszącym się na placu budowy. Został opracowany w taki sposób, by idealnie pasował do narzędzi, których używasz

System Aktywnej Kontroli Momentu Obrotowego (ATC) – najwyższy poziom ochrony użytkownika

Pełna kontrola nawet w najtrudniejszych zastosowaniach - System Aktywnej Kontroli Momentu Obrotowego (ATC) pomaga zmniejszyć ryzyko obrażeń spowodowanych zakleszczaniem się narzędzi. Jeśli zintegrowany czujnik wykryje podczas pracy nagłe zablokowanie urządzenia – na przykład, gdy wiertło lub tarcza utknie w metalu lub twardym przedmiocie w drewnie lub murze - silnik wyłącza się w ułamku sekundy. 

Sprawdzone i konserwowane

Please enter alternative text here (optional)

Dzięki naszemu zarządzaniu zasobami Hilti ON! Track zawsze masz dostęp do aktualnych dat inspekcji i konserwacji Twoich urządzeń. W ten sposób możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia są zawsze bezpieczne i gotowe do użycia. Ponadto dzięki aplikacji, Twoi pracownicy zawsze mają dostęp do wszystkich niezbędnych dokumentów dotyczących urzadzeń, wskazówek dotyczących bezpieczeństwa i terminów szkoleń.