REJESTRACJASkorzystaj z zakupów online i spersonalizowanych usług onlineDowiedz się więcej

Egzoszkielet i systemy zwiększające możliwości człowieka

Zobacz, w jaki sposób nasze urządzenia zwiększające możliwości człowieka oraz egzoszkielet pomagają redukować zmęczenie lub zapobiegać urazom podczas codziennych prac budowlanych

Rysunek: Pracownik budowlany z zasilanymi bateryjnie dłutami egzoszkieletkowymi bez wysiłku na wysokości głowy

Egzoszkielety budowlane

Zwiększ swoją wydajność dzięki egzoszkieletom Hilti

Nowa przełomowa technologia Hilti została stworzona, aby pomóc w zwiększeniu wydajności na budowach przy jednoczesnym zmniejszeniu zmęczenia i bólu górnych partii ciała, który wynika z powtarzalnych czynności wykonywanych nad głową.

Niezależnie od tego, czy używasz EXO-T-22, aby zmniejszyć obciążenie i zwiększyć wydajność podczas prac z użyciem młotów dłutujących, czy EXO-S, aby opóźnić zmęczenie podczas prac wykonywanych nad głową, Hilti chce mieć pewność, że wykorzystujesz egzoszkielety EXO na budowie w jak najlepszy sposób. Oferujemy wdrożenie, szkolenie i wsparcie dla naszych egzoszkieletów EXO. To kolejny sposób, w jaki Hilti oferuje Ci swoją pomoc od początku do końca.

Dopasowywanie i konfigurowanie

 • Konfigurowanie EXO-T -22

  Wyciąg narzędziowy EXO-T-22 zakłada się jak plecak turystyczny. Aby uzyskać prawidłowe dopasowanie, wystarczy wyregulować pas biodrowy i pasy ramienne. Następnie należy umieścić narzędzie w jednym z dwóch wytrzymałych uchwytów, zaprojektowanych specjalnie dla EXO-T, i można zacząć pracę.

  Kup EXO-T-22
 • Jak regulować EXO-S

  Zobacz, jak wyregulować EXO-S tak, aby najlepiej pasował do Twojego ciała. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj zamieszczoną niżej instrukcję lub obejrzyj film

  Kup EXO-S
 • Poznaj więcej rozwiązań oferowanych przez Hilti

  Twój najlepszy partner w zakresie bezpieczeństwa

  Przemysł budowlany to wciąż jedna z gałęzi przemysłu niosąca ze sobą wiele niebezpieczeństw. W Hilti pracujemy wraz z Tobą, aby pomóc w tworzeniu przemysłu budowlanego bezpieczniejszego dla wszystkich.

  Poznaj nasze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa

  Jedna platforma dla wszystkich Twoich narzędzi

  Chcesz zamienić wiele platform akumulatorowych i źródeł zasilania na jedną, wysokowydajną platformę akumulatorową? Witaj na platformie Nuron.

  Poznaj platformę akumulatorową Nuron