Jedna osoba używa do wiercenia akumulatorowej wkrętarko-wiertarki Hilti Nuron SF 4-22

Nuron to innowacyjny system akumulatorów 22 V dla branży elektrycznej

Maksymalna moc i elastyczność do wszystkich zastosowań

W przypadku projektów w branży elektrycznej jesteś zależny w swojej codziennej pracy od optymalnego współdziałania różnych narzędzi. Częste zastosowania nad głową oraz instalacje w ciasnych przestrzeniach są na porządku dziennym.

Nowy system akumulatorów 22 V Nuron sprawia, że wykonanie zadań w zakresie montażu elektrycznego i zarządzanie parkiem narzędzi są teraz łatwiejsze: dzięki wysokiej mocy, elastyczności, jaką zapewnia ta sama platforma akumulatorów i nowym narzędziom, posiadającym udoskonalone funkcje ochrony zdrowia oraz usługom wykorzystującym analizę danych, możesz wykonywać swoją pracę skuteczniej i bardziej wydajnie.

Bezpieczniejsza i łatwiejsza praca z Nuron

Überkopf-Serienbohren mit optimierten, sicheren und leistungsstarkem Bohrhammer TE 4-22 mit TE DRS-4/6

Bezprzewodowa elastyczność, wysoka moc

Dzięki systemowi akumulatorów Nuron możesz obsługiwać ponad 70 narzędzi na jednej platformie akumulatorowej 22 V. Akumulatory i narzędzia Nuron zapewniają zasięg podobny do porównywalnych platform 18 lub 20 V i posiadają moc narzędzi przewodowych. Dzięki temu uzyskujesz maksymalną moc w codziennej pracy i korzystasz z elastyczności podczas zastosowań dla branży elektrycznej. 

Akumulatory i narzędzia Nuron zostały zaprojektowane w taki sposób, abyś − używając narzędzi o mniejszej wadze − mógł osiągnąć taką samą moc, jak w przypadku wcześniejszych porównywalnych platform. Prace nad głową, takie jak bruzdowanie i dłutowanie lub mocowanie kabli do ścian i sufitów, są dzięki temu łatwiejsze do wykonania dla Ciebie i Twoich pracowników.

Akku-Schrauber SF 4-22 am Karabiner beim Verschrauben einer Elektroschiene

Kompaktowa konstrukcja, wysoki poziom bezpieczeństwa pracy 

W celu zwiększenia bezpieczeństwa pracy udoskonalono ergonomię, ciężar i wytrzymałość urządzeń Nuron oraz wyposażono je w innowacyjne technologie bezpieczeństwa: systemy odsysania pyłu (DRS) są dostępne we wszystkich odpowiednich narzędziach. Pomaga to zmniejszyć zapylenie na placach budowy, co stanowi spore odciążenie zwłaszcza przy takich pracach, jak wiercenie nad głową. 

Elektroniczny system ATC, zapewniający dodatkową ochronę w przypadku zablokowania wiertła w podłożu, jest  dostępny w większości narzędzi. System 3D ATC i technologia SensTech wyłączają narzędzie w przypadku gwałtownych, niekontrolowanych ruchów lub przypadkowego upuszczenia narzędzia.

Akku-Setzgerät BX3-22 Konnektivität

Łatwe zarządzanie wszystkimi narzędziami i akumulatorami

Zarządzanie parkiem narzędzi jest także łatwiejsze dzięki Nuron: podczas ładowania akumulatory automatycznie przesyłają dane dotyczące użytkowania, wykorzystania i lokalizacji narzędzi Nuron do chmury Hilti, dzięki czemu możesz mieć swoje narzędzia pod kontrolą oraz zoptymalizować swoje zapasy. Zintegrowana funkcja diagnostyczna w usłudze zarządzania flotą Hilti lub kontrola ręczna bezpośrednio na akumulatorze dostarczają informacji o stanie akumulatora, tak aby Twoje urządzenia były zawsze gotowe do użycia. W ten sposób widzisz, które urządzenia są użytkowane częściej, a które rzadziej, dzięki czemu w razie potrzeby możesz dostosować i optymalnie wyposażyć swój park narzędzi.

Odpowiednie narzędzia do Twoich projektów

Bez względu na to, czy chodzi o wiercenie i mocowanie, osadzanie kotew czy dłutowanie − Nuron pomaga w wykonaniu instalacji elektrycznych przy użyciu tylko jednego systemu akumulatorów i maksymalnej mocy. Poznaj tutaj najważniejsze urządzenia dla Twojej branży:

BX 3-22

Osadzak akumulatorowy BX 3-22

Osadzak BX 3-22 zapewnia dużą prędkość i długi czas pracy. Bez względu na to, czy chcesz osadzić mocowania w stali, czy w betonie, osadzak BX 3-22 tworzy do 850 punktów mocowania na jednym ładowaniu akumulatora. Dzięki temu, że posiada kompaktowy akumulator, ułatwia również realizację prac nad głową.

Do osadzak akumulatorowy BX 3-22
TE 6-22

Akumulatorowa młotowiertarka TE 6-22

Bezpieczniej i wygodniej: akumulatorowa młotowiertarka ma zoptymalizowane funkcje obsługi i wyważony ciężar. Dla większego bezpieczeństwa pracy jest wyposażona w system aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC) i aktywny system tłumienia wibracji (AVR). Dodatkowo do narzędzia można jednym kliknięciem podłączyć moduł odsysania pyłu.

Do akumulatorowa młotowiertarka TE 6-22
AG 6D-22

Akumulatorowa szlifierka kątowa AG 6D-22

Kompaktowa, ale wydajna: szlifierka kątowa radzi sobie nawet z najtrudniejszymi zadaniami – dzięki dwukrotnie większej prędkości cięcia i nowej funkcji zapewnia użytkownikowi maksymalne bezpieczeństwo.

Do akumulatorowa szlifierka kątowa AG 6D-22
SF 4-22

Akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 4-22

Kompaktowa, wydajna akumulatorowa wkrętarko-wiertarka jest wyposażona w system aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC). Zapobiega to niekontrolowanemu obracaniu się korpusu narzędzia, np. w przypadku zacięcia się wiertła. Lampka LED zapewnia również dobrą widoczność obszaru roboczego.

Do akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 4-22

Przejdź teraz na platformę Nuron

Chciałbyś przejść na platformę Nuron? Tutaj dowiesz się więcej na ten temat. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio w celu uzyskania indywidualnej porady.

To także mogłoby Cię zainteresować:

SID 6-22 Akkuwechsel

Jeden system akumulatorów: dla ponad 70 narzędzi

Od lekkich do ciężkich zastosowań − wszystkie narzędzia Nuron mogą być zasilane tylko jedną platformą akumulatorową 22 V.

Więcej na temat kompatybilnego akumulatora
DSH 600-22 Betonschnitt

Maksymalna moc: wysoka wydajność i duża żywotność

Platforma Nuron zapewnia długą żywotność akumulatorów i wydajność narzędzi przewodowych i zasilanych benzyną, nawet w przypadku ciężkich zastosowań.

Więcej na temat mocy
BX 3-22 verbunden mit der Connect App

Łączność: dla większej produktywności

Usługi wykorzystujące analizę danych pomagają w zarządzaniu akumulatorami oraz ułatwiają planowanie i zarządzanie narzędziami.

Więcej na temat łączności
Eine Person arbeitet mit dem Hilti TE 4-22 Akku-Bohrhammer TE 4-22 über Kopf

Bezpieczeństwo pracy: ochrona Twoich pracowników

Dzięki Nuron opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić użytkownikom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Więcej o bezpieczeństwie pracy dzięki platformie Nuron

Przegląd narzędzi Nuron

Tutaj możesz zapoznać się z narzędziami Nuron i wszystkimi funkcjami nowego systemu akumulatorów firmy Hilti.

Przegląd narzędzi Nuron

Technologia akumulatorów Nuron

Tutaj przeczytasz o tym, w jaki sposób zaprojektowaliśmy akumulatory Nuron, aby zapewnić maksymalną moc do Twoich projektów.

Do technologii Nuron

Rozwiązania dla branży elektrotechnicznej

Dowiedz się, jak firma Hilti wspiera Twoje projekty budowlane w branży elektrycznej, oferując innowacyjne produkty i usługi.

Więcej na temat branży elektrotechnicznej