WŁAŚCICIEL FIRMY

Prezes

Jako firma odnosząca sukcesy, potrzebujesz sprawnych oraz wydajnych struktur i procesów. Z drugiej strony, ważnym elementem dla przedsiębiorstwa są lojalni pracownicy, którzy udostępnią firmie swoją wieloletnią wiedzę. Niezbędną zachętę dla pracowników stanowi na przykład wysokiej jakości sprzęt do pracy. Także kursy szkoleniowe, które pozwolą na ciągłe poszerzanie swoich umiejętności, zwiększają zadowolenie pracowników.

Efektywność i atrakcyjność dzięki zarządzaniu flotą Hilti

  • Zarządzanie flotą Hilti: Co mówią nasi klienci?

    Zarządzanie flotą Hilti wspiera Cię za pomocą prostych i wydajnych procesów: Ty zyskujesz przejrzystość kosztów i flotę sprzętu, który jest dokładnie dopasowany do Twoich zastosowań. Twoi pracownicy korzystają z bezpiecznego sprzętu i narzędzi o wysokiej jakości, dzięki którym mogą samodzielnie pracować . My przejmujemy zarządzanie Twoim parkiem urządzeń, aby Twoi pracownicy mogli skoncentrować się na swoich podstawowych zadaniach.

    Zarządzanie flotą Hilti

Bezpieczeństwo i budowanie kompetencji Twoich pracowników

  • Przedstawienie szkoleń z zakresu ochrony przeciwpożarowej

    Pracownicy, którzy mogą poszerzyć swoją wiedzę, a następnie współpracować przy różnych projektach, są bardziej zadowoleni ze swojej pracy i pracodawcy. Dla Twojej firmy przekłada się to na zmotywowanych, wykwalifikowanych pracowników, którzy potem mogą pracować przy różnych projektach. Oferta Hilti obejmująca kompleksowe szkolenia – jak na przykład z zakresu ochrony przeciwpożarowej - stwarza odpowiednie warunki do doskonalenia zawodowego dla Twoich pracowników.

    Przejdź do szkoleń