INNOWACJE HILTI W PRACACH WYKOŃCZENIOWYCH

Loading

Innowacyjne produkty do prac wykończeniowych

W pracach wykończeniowych występuje wiele różnorodnych zastosowań, począwszy od mocowania podłogi, aż po montaż sufitów podwieszanych. Naszym celem jest wspieranie montażystów na każdym etapie wykonywania ścian oraz sufitów. 

Poznaj nasze innowacyjne produkty i rozwiązania, które ułatwią codzienną pracę na każdym etapie realizacji: urządzenia pomiarowe stosowane w pracach wykończe­niowych, akumulatorowe pilarki tarczowe, osadzaki i gwoździe do montażu bez­pośredniego, wkręty do ścian gipsowo-kartonowych, systemy przeciwpożarowe do zabezpieczania kabli i rur, a także skuteczny system zarządzania środkami trwałymi i sprzętem. 

Pomiar

Pomiary, Dokumentacja, Cyfryzacja

Dzięki uniwersalnemu dalmierzowi Laserowemu Hilti PD-I z funkcją Bluetooth możesz z łatwością przesyłać dane pomiarowe do aplikacji (np. Magicplan) w celu dalszego przetwarzania.

> Dowiedz się więcej o naszych laserowych dalmierzach

 

Stały punkt odniesienia dzięki innowacyjnej konstrukcji lasera

Stosując nowy Laser Wieloliniowy PM 30-MG zminimalizujesz ryzyko błędów i zwiększysz dokładność podczas tyczenia. To kompaktowe urządzenie jest proste w obsłudze. 

> Uniwersalny laser wieloliniowy PM 30-MG

> Wybierz urządzenie

Nawet do 80% zaoszczędzonego czasu przy pomiarach na długich odcinkach

Podczas tycznie dużych odległości ważna jest prosta obsługa lasera. Nowy niwelator laserowy PR 30 HVSG umożliwia szybkie tyczenie - linie do 200 metrów wytyczysz przy pomocy jednej osoby! 

> Niwelator z zieloną wiązką laserową PR 30-HVSG A12 Cięcie i docinanie

CIĘCIE PROFILI BEZ RYZYKA POWSTAWANIA ISKIER

Podczas cięcia profili do ścian działowych trzeba było wybrać: użyć szlifierki kątowej i zaryzykować powstanie iskier, lub zastosować nożyce do cięcia blachy, tracąc przy tym dużo cennego czasu. Dzięki akumulatorowej pilarce tarczowej SCM 22-A, pracujesz „na zimno”, czyli bez iskier, w czysty i szybki sposób. Ponadto zbiornik na opiłki i hamulec tarczowy zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa pracy. 

Dowiedz się więcej o naszych akumulatorowych pilarkach tarczowych.

 

Montaż bezpośredni przy wykonywaniu ścianek działowych

Innowacyjne narzędzie akumulatorowe

Osadzak akumulatorowy BX 3-L 02 pracuje bez zasilania gazem i nie wymaga konserwacji. Napęd mechaniczny zapewnia wysoką jakość mocowania. Nasi klienci doceniają urządzenie BX 3 ze względu na stosunkowo cichą pracę przy niskim poziomie odrzutu i bez nieprzyjemnego zapachu gazu. Jest to pierwsze tego typu urządzenie oferujące technologię SMART: aplikacja Hilti Connect ułatwi Ci codzienną pracę związaną z serwisowaniem i kolejnymi zamówieniami.

>Odkryj osadzak BX 3-L A22

 

Znany i lubiany

Dzięki urządzeniu GX 3 pracujesz urządzeniem zasilanym tylko gazem - bez dodatkowego akumulatora. GX 3 jest idealny do prac także w trudno dostępnych miejscach i prac nad głową, ponieważ jest poręczny i lekki. Dzięki zastosowanym w osadzaku innowacyjnym sensorom umożliwiamy niezawodne osadzenie nawet w ujemnych temperaturach.

>Dowiedz się więcej o naszych osadzakach

 Przesuwne połączenia sufitowe

W budynkach coraz częściej montuje się drzwi przesuwne. Dzięki osadzakowi DX5 MX oszczędzasz do 90% czasu w porównaniu do tradycyjnych kotew i pracujesz praktycznie całkowicie bezpyłowo. Wspólnie z firmą Knauf z powodzeniem przetestowaliśmy ten system zamocowań.

>Tutaj dowiesz się więcej

 

 Technika wkręcania

MOCOWANIE JEDNĄ RĘKĄ

Mocowanie płyt za pomocą pojedynczych wkrętów wymaga dużej zręczności i jest niepraktyczne, zwłaszcza przy sufitach, ponieważ do wkręcania używa się obu rąk, a pudełko z wkrętami nigdy nie jest pod ręką. Dzięki naszemu poręcznemu magazynkowi możesz jedną ręką przytrzymywać płytę, a drugą wykonywać seryjne zamocowania! Paski z wkrętami można bardzo szybko włożyć do magazynka, poza tym pasują idealnie do pasa monterskiego. Dzięki temu możesz jeszcze szybciej mocować wkręty, które przede wszystkim nie zakleszczają się w magazynku. 

 

Dowiedz się więcej o naszych wkrętakach do prac wykończeniowych i magazynkach.

Otwory w ściankach gipsowo-kartonowych

TWOJA UNIWERSALNA WIERTARKO-WKRĘTARKA

Do wycięcia przepustów rurowych za pomocą otwornicy lub do wiercenia i przykręcania w drewnianej konstrukcji potrzebujesz uniwersalnego, mocnego urządzenia. SF 6-A22 ATC jest wyposażona w system aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC). Kiedy wiertło się zablokuje, urządzenie natychmiast się wyłączy. Dzięki temu możesz bezpiecznie pracować nawet stojąc na drabinie.

Akumulatorowe wiertarko-wkrętarki

Optymalne narzędzie do wycinania otworów w suficie

Dzięki akumulatorowej pile szablastej SR 2-A12 możesz bez problemu przecinać jedną ręką drewno, płyty kartonowo-gipsowe oraz rury metalowe i z tworzywa sztucznego. Dzięki kompaktowemu kształtowi piła szablasta idealnie nadaje się do pracy w wąskich, ciasnych miejscach.

Odkryj piłę szablastą SR 2-A12

Akumulatorowe wyrzynarki do precyzyjnych prac

Akumulatorowe wyrzynarki z uchwytem cylindrycznym lub typu „D” mają zastosowanie do różnorodnych materiałów i umożliwiają wykonywanie precyzyjnych cięć: są bardzo łatwe w obsłudze i wyjątkowo poręczne.

Sprawdź rodzaje wyrzynarek

Wykonywanie skomplikowanych otworów

Akumulatorowe narzędzie do wycinania SCO 6-A22 sprawdza się idealnie w przypadku wycinania małych, nieregularnych otworów w płycie gipsowo-kartonowej w trudno dostępnych miejscach. SCO 6 działa również oczywiście w połączeniu z systemem odsysania pyłu DRS i naszym odkurzaczem. W ten sposób unikasz niepotrzebnego zagrożenia związanego z nadmierną ilością pyłu.

Sprawdź urządzenie

Sufity podwieszane

W przypadku montażu sufitów podwieszanych kluczową rolę odgrywają bezpieczeństwo i skuteczność. Wymagają one sprawdzonych i certyfikowanych systemów. Dzięki naszemu portfolio oferującemu 3 różne rozwiązania do montażu sufitów podwieszanych, mamy rozwiązanie odpowiednie dla każdego. 

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach.

Bierna ochrona przeciwpożarowa

Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla monterów

Podczas szkolenia z zakresu niernej ochrony przeciwpożarowej kierownicy budowy i monterzy uczą się, jak prawidłowo stosować produkty przeciwpożarowe firmy Hilti. Doświadczeni specjaliści Hilti wyjaśniają ważne podstawy teoretyczne i pokazują praktyczne rozwiązania.

Zarezerwuj szkolenie

Bezpieczne i łatwe uszczelnianie przepustów przeciwpożarowych

Obejmę ogniochronną kabla CFS-RCC zgodnie z aprobatą możesz stosować do większości rodzajów mediów. Jest to bardzo łatwe - po prostu montujesz obejmę na pustym lub już istniejącym otworze – szybko i skutecznie.

Zamów tutaj

Dzięki aplikacji do dokumentacji oszczędzasz czas

Aplikacja Hilti Documanager to specjalistyczna aplikacja pomagająca w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją dotyczącą zabezpieczeń przeciwpożarowych. Pracujesz w chmurze za pośrednictwem aplikacji, dzięki czemu oszczędzasz cenne godziny pracy i masz zawsze dostęp do najnowszych informacji o produkcie.  

Dowiedz się więcej już teraz

Prace rozbiórkowe w wykończeniu wnętrz

Młot kujący do prac wykończeniowych

Czy wysoka wydajność, mobilność, mały ciężar i niewielkie wibracje są dla Ciebie szczególnie ważne podczas wykonywania prac wykończeniowych? W takim razie mamy dla Ciebie odpowiedni młot kujący: na przykład nowy TE 300-A36 - pierwszy na świecie akumulatorowy młot kujący do lekkich prac remontowych.

> Zamów TE 300-A36 już teraz 

 

 

Diamentowe przecinarki do prac wykończeniowych

Nasze przecinarki elektryczne DCH 230 i DCH 300 są idealnymi maszynami stosowanymi do wykonywania otworów drzwiowych i okiennych i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo przy głębokościach cięcia do 120 mm. Dzięki podłączonemu odkurzaczowi i ogranicznikowi głębokości pracujesz prawie bezpyłowo.

> Dowiedz się więcej

 

Specjalista w zakresie cięcia bezprzewodowego

Akumulatorowa piła szablasta SR 6 A-22 z powodzeniem zastąpi Twoją przewodową piłę szablastą przy wykonywaniu wszystkich prac rozbiórkowych – i to bez utraty wydajności. Dzięki niej możesz wykonywać swoją pracę w sposób mobilny i elastyczny.

> Wybierz narzędzie 

> Zamów teraz

 

ON!Track

Uprość proces zarządzania sprzętem lub aktywami

Dzięki aplikacji ON!Track, znajdującej się w chmurze, masz stały dostęp do informacji dotyczących Twoich narzędzi, ich użytkowania oraz odpowiedniej dokumentacji – i to w bardzo prosty sposób: za pośrednictwem smartfona. Nasza usługa dla Ciebie jest wyjątkowa: szczegółowo analizujemy Twoje potrzeby, zajmujemy się znakowaniem za pomocą etykiet i wprowadzaniem danych do systemu oraz pomagamy w realizacji codziennej pracy poprzez szkolenia i regularne aktualizacje.

Dowiedz się więcej o aplikacji ON!Track>

 

Radioładowarka 22V

Naładujemy Twój plac budowy

Ładowarka z radiem firmy Hilti gwarantuje niesamowity dźwięk i jest bardzo przydatna na placu budowy. Naładuje Twój sprzęt, a Tobie i Twoim pracownikom zapewni muzykę i najświeższe wiadomości. Do radia możesz oczywiście podłączyć swój smartfon przez Bluetooth. 

Dowiedz się więcej o naszej ładowarce z radiem >

Playlista Hilti >