Image alt text (optional)

Dokumentacja zabezpieczeń przeciwpożarowych w budynku

✓ Łatwość: profesjonalna dokumentacja - wystarczy kilka kliknięć.
✓ Dostępność: dokumentacja bezpośrednio po wykonaniu instalacji dostępna za pośrednictwem smartfona lub komputera
✓ Szybkość: synchronizacja ze wszystkimi urządzeniami. Przeglądaj swoje projekty w dowolnym czasie i miejscu

✓ Aktualna: produkty przeciwpożarowe firmy Hilti zawsze z aktualnymi aprobatami.

Przegląd funkcji

Nutzerzahlen

Użytkownicy

Nieograniczona ilość użytkowników: urządzenia mobilne i komputery stacjonarne

 
 
Berichte erstellen

Raporty

Tworzenie raportów: za pomocą kilku kliknięć w formacie PDF i Excel.    

 
 
Integration 2D Pläne

Integracja

Integracja Twoich planów 2D.    

 
 
Hochladen technischer Dokumente

Upload

Możliwość dodania dokumentów technicznych.    

 
 
Upload

Dokumentacja

Proste dokumentowanie wykonanych zabezpieczeń za pomocą smartfona

 

Dokumentacja przeciwpożarowa - wystarczy kilka kliknięć

cfs-dm-header

Szybka dokumentacja – bezpośrednio po montażu zabezpieczenia

Przy użyciu smartfona i aplikacji Hilti Menadżer Zarządzania Dokumentacją możesz wykonać dokumentację natychmiast po zainstalowaniu zabezpieczenia przeciwpożarowego. Nie musisz jechać specjalnie na budowę w celu wykonania dokumnetacji.

Kompletna dokumentacja wszystkich zabezpieczeń przeciwpożarowych

Oprogramowanie rejestruje wszystkie informacje na temat zainstalowanego uszczelnienia przeciwpożarowego w celu utworzenia kompletnej dokumentacji. W przypadku pożaru dokumentacja ta może zdecydować o tym, czy ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie. Za pomocą kilku kliknięć powstaje profesjonalna dokumentacja.

Wszystkie dokumenty dostępne są natychmiastowo

Oprócz szczegółowych informacji o zabezpieczeniu przeciwpożarowym, w chmurze można również zapisać zdjęcia i aprobaty i dokumenty techniczne. Dzięki temu wszyscy zainteresowani mają stały dostęp do aktualnych i pełnych danych - bez względu na to, czy korzystają z komputera czy urządzenia mobilnego, takiego jak tablet albo smartfon. Możesz w końcu ogarnąć chaos panujący w papierach.

 

Optymalna organizacja pracy dzięki oprogramowaniu Hilti Manadżer Zarządzania Dokumentacją

Optimal organisiert mit der Software Documentation Manager

Właściwie sytuacja jest zawsze taka sama - prace nad dokumentacją rozpoczynasz po zainstalowaniu produktów przeciwpożarowych na placu budowy. Przeważnie odbywa się to w sposób bardzo niewygodny i czasochłonny – na papierze. Nie ma też pewności, czy wszystkie dane z budowy faktycznie dotrą do biura. Pod presją czasu może się zdarzyć, że pominięte zostaną ważne informacje. Tak więc jest dużo wysiłku i niepewności związanych z jednym zadaniem.

Oszczędzaj czas dzięki cyfrowemu rozwiązaniu przyjaznemu dla użytkownika - Korzystając z programu Hilti Menadżer Zarządzania Dokumentacją możesz zaoszczędzić do 50% czasu w porównaniu z bardziej czasochłonną tradycyjną metodą. Dzięki aplikacji na smartfony instalatorzy mogą rejestrować dane o wykonanym zabezpieczeniu w sposób cyfrowy - bezpośrednio na placu budowy. Rejestrowane są wszystkie ważne szczegóły dotyczące zabezpieczenia przeciwpożarowego. Można także natychmiast zrobić i zapisać zdjęcia. Jeśli używasz produktów przeciwpożarowych firmy Hilti, otrzymujesz jeszcze jedną dodatkową korzyść: pewność, że aprobaty oraz dokumentacja techniczna naszych produktów jest zawsze aktualna w programie. Twoje raporty automatycznie zawierają wszystkie aktualne dokumenty. Oczywiście możesz także używać oprogramowania Menadżer Zarządzania Dokumentacją z produktami innych dostawców produktów. Dzięki temu można tworzyć profesjonalne raporty wszystkich zabezpieczeń przeciwpożarowych zastosowanych w budynku.

Wszystko to działa nawet wtedy, gdy nie ma aktywnego połączenia z Internetem. Gdy tylko urządzenie ponownie znajdzie się w trybie online, dane są przesyłane do zapisu w chmurze i można je także od razu wyświetlić np. w biurze.

Dane zawsze w pełni zabezpieczone - Oczywiście dokumenty cyfrowe spełniają wszystkie wymogi prawne. W przeciwieństwie do dokumentacji sporządzanych w formie papierowej znacznie łatwiej jest aktualizować dane zawarte w dokumentacji cyfrowej. W ten sposób jesteś dobrze przygotowany do odbioru ochrony przeciwpożarowej pod koniec budowy. Wypróbuj wersję testową już dziś i poznaj lepszy sposób tworzenia dokumentacji. 

Szkolenie dla uzytkowników

Oprogramowanie jest intuicyjne i łatwe w obsłudze. Jego implementacja zajmuje niewiele czasu, a pracę z programem można zacząć na kilka sposobów - jednym jest samodzielna nauka z filmów instruktażowych.
Można też skorzystać ze wsparcia naszych ekspertów i wziąć udział w jednym z bezpłatnych seminariów online, dla nowych jak i obecnych użytkowników. Seminaria odbywają się regularnie, kilka razy w tygodniu. Sesja trwa ok 30 min i składa się z prezentacji funkcji oprogramowania oraz sesji Q&A. Zapisz się już dzisiaj!

Przegląd licencji

  Podstawowa Standardowa Zaawansowana Profesjonalna Premium
Nieograniczona liczba użytkowników
Tworzenie raportów w formacie PDF i Excel
Integracja planów 2D
Przesyłanie dokumentów technicznych
Dokumentacja przepustów i dylatacji 
Dodawanie do 10 dodatkowych kategorii ochrony przeciwpożarowej       

Maksymalna Ilość przepustów

50 500 2.000 5.000 20.000
Cena*

490 zł/ rok

50 zł/ miesięcznie

1 950  zł/ rok

200 zł/ miesięcznie

3 950 zł/ rok

400 zł/ miesięcznie

10 000 zł/ rok

1 000 zł/ miesięcznie

20 000 zł/ rok

2 000 zł/ miesięcznie

           

Korzystaj już teraz

Zamów licencję

Kup licencję na oprogramowanie teraz

Wybierz licencję

Przetestuj bezpłatnie

Testuj za darmo przez 30 dni

Zamów wersję testową