REJESTRACJASkorzystaj z zakupów online i spersonalizowanych usług onlineDowiedz się więcej

Odkurzacze

Odkurzacze do pracy na mokro i na sucho do usuwania pyłu budowlanego

Odkurzacze do pracy na mokro i na sucho do usuwania pyłu budowlanego
Odkurzacz akumulatorowy VC 2D-22 Kompaktowy, przenośny odkurzacz budowlany zasilany akumulatorem 22 V – zapewniający mobilność oraz komfort użytkowania (platforma akumulatorowa Nuron)
Odkurzacz akumulatorowy VC 4MX-22 T8 Kompaktowy odkurzacz o dużej sile ssania, do zastosowań mokrych/suchych, z opcją odkurzacza plecakowego, do usuwania pyłu (platforma akumulatorowa Nuron) – odkurzacz klasy M
Odkurzacz akumulatorowy VC 4LX-22 T8 Kompaktowy odkurzacz o dużej sile ssania, do zastosowań mokrych/suchych, z opcją odkurzacza plecakowego, do usuwania pyłu (platforma akumulatorowa Nuron) – odkurzacz klasy L
Odkurzacz akumulatorowy VC 10M-22 Akumulatorowy odkurzacz dużej mocy do odsysania pyłu na mokro/sucho z opcją odkurzacza plecakowego do odsysania pyłu z narzędzia, także dla wierteł rurowych – klasa M (platforma akumulatorowa Nuron)
Odkurzacz akumulatorowy VC 10L-22 Akumulatorowy odkurzacz o dużej mocy odsysania na mokro/sucho z opcjonalnym wyposażeniem do sprzątania placu budowy – klasa L (platforma akumulatorowa Nuron)
Odkurzacz akumulatorowy VC 4MX-22 T15 Kompaktowy odkurzacz o dużej sile ssania, do zastosowań mokrych/suchych, z dużym pojemnikiem, do usuwania pyłu (platforma akumulatorowa Nuron) – odkurzacz klasy M
Odkurzacz akumulatorowy VC 4LX-22 T15 Kompaktowy odkurzacz o dużej sile ssania, do zastosowań mokrych/suchych, z dużym pojemnikiem, do usuwania pyłu (platforma akumulatorowa Nuron) – odkurzacz klasy L
Zbiornik do odkurza. VC 3/4-T15 Zbiornik o pojemności 15 litrów (8 galonów) z kółkami i uchwytem do pchania, do stosowania z akumulatorowym odkurzaczem VC-4X-22 w celu usuwania pyłu podczas szlifowania betonu urządzeniami akumulatorowymi
Zbiornik do odkurza. VC 3/4-T8 Zbiornik o pojemności 8 litrów (2 galony), do stosowania z akumulatorowym odkurzaczem VC-4X-22 w celu usuwania pyłu podczas prac wykonywanych urządzeniami akumulatorowymi
Akumulatorowe odkurzacze budowlane Hilti

Odkryj akumulatorowe odkurzacze Hilti

Przenośne, wydajne i z większą kontrolą nad pyłem

Podczas wiercenia lub wyburzania wygodnie i bezpiecznie odkurzysz na mokro i sucho, usuwaniesz pył budowlany, drewniane wióry oraz gruz betonowy, a wszystko to dzięki mocy i elastyczności platformy akumulatorowej Nuron. Bezprzewodowe, budowlane odkurzacze Hilti zapewniają czystsze i bezpieczniejsze miejsce pracy.

Bezprzewodowe odkurzacze Hilti

Akumulatorowe odkurzacze Hilti zapewniają większe bezpieczeństwo

Większe bezpieczeństwo

Brak plątaniny kabli np.: podczas szlifowania, bruzdowania, wiercenia i cięcia – to większe bezpieczeństwo i wygoda w działaniu. Zmniejsz ryzyko wypadków przy pracy.

Akumulatorowe odkurzacze Hilti zwiększają produktywność

Większa produktywność

Pracuj mądrzej i z mniejszą liczbą przerw. Nasze odkurzacze akumulatorowe są wyposażone w funkcję automatycznego czyszczenia filtra, która pomaga zwiększyć wydajność narzędzi i osprzętu.

Akumulatorowe odkurzacze Hilti zapewniają większą wygodę

Większa wygoda

Wybieraj spośród wielu opcji mobilności, zaprojektowanych z myślą o wysokiej wydajności i komforcie. Połącz swoje bezprzewodowe narzędzia Nuron z odkurzaczem akumulatorowym, sterowanym za pomocą przełącznika Bluetooth®.

Akumulatorowe odkurzacze budowlane Hilti zapewniają większą elastyczność

Większa elastyczność

Wybierz opcję przechowywania i mobilności, w zależności od zastosowania. Dzięki naszemu modułowemu VC 4X-22 możesz wybrać 8-litrowy zbiornik z plecakiem, by zmaksymalizować mobilność, lub 15-litrowy zbiornik do bardziej wymagających zastosowań.

Odkurzacz budowlany Hilti VC 4x-22 do czyszczenia na mokro i sucho z systemem Nuron Power

Czyszczenie bezprzewodowe na mokro i na sucho

VC 4X-22: moc akumulatorów Nuron do bezprzewodowego usuwania pyłu

Model VC 4X-22 jest lżejszy, ma odpowiedni pojemnik i wygodny plecak, które zapewniają dodatkową mobilność wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz, by usuwać pył na mokro lub sucho.

Nie musisz rezygnować z mocy dla komfortu: wysokowydajny akumulator Nuron w odkurzaczu VC 4X-22 pomaga osiągnąć moc ssania do 67 l/s i zapewnia praktycznie bezpyłową pracę.

Dzięki automatycznemu czyszczeniu filtra, będziesz pracować jeszcze wydajniej. Możesz wybrać rozmiar zbiornika – mniejszy do szybkiego czyszczenia lub większy – do czyszczenia większego obszaru lub do wykonania trudniejszych zadań.

Odkurzacz budowlany Hilti VC 2D-22 do czyszczenia na sucho z technologią Nuron Power

Brak gniazdka? To żaden problem!

Odkurzanie bezprzewodowe

VC 2D-22 to praktyczny, bezprzewodowy odkurzacz budowlany do zbierania pyłu. Ma pojemność 4 litrów i pasek na ramię dla lepszego i łatwiejszego transportu. Funkcja ręcznego czyszczenia filtra pozwala utrzymać wydajność na dłużej.

Systemy usuwania pyłu

Utrzymuj miejsce pracy w czystości, łącząc nasze odkurzacze akumulatorowe ze zintegrowanym rozwiązaniem do usuwania pyłu DRS podczas cięcia, wiercenia itp.

Kup więcej systemów do usuwania pyłu

Wybierz odpowiedni odkurzacz budowlany

Szybko i skutecznie usuwaj ciężki pył lub mokry szlam podczas wiercenia, szlifowania lub cięcia, za pomocą naszych odkurzaczy przewodowych o dużej mocy i wysokiej wydajności.

Kup odkurzacze przewodowe

Wsparcie

Po okresie napraw bezkosztowych, koszty są ograniczone do poziomu maks. 40% ceny odpowiadającego nowego narzędzia