Montaż sufitów podwieszanych

Szybki, niezawodny i prosty montaż sufitów podwieszanych

Montaż sufitu podwieszanego

Sufity podwieszane, to alternatywa dla długotrwałego wyrównywania sufitu i sprawdzona metoda wykańczania wnętrz. Montuje się je pod konstrukcją stropu. Dzięki łatwemu montażowi można zadbać o pomysłową aranżację wnętrza.

Sufity podwieszane zostały zaprojektowane, aby zapewnić właściwą estetykę i akustykę pomieszczenia. Dobór odpowiednich produktów pozwala na zachowanie wysokiego poziomu odporności ogniowej. Montaż sufitów podwieszanych jest łatwy i szybki. Wykorzystanie tej metody prowadzi do optymalizacji kosztów budowy i długoterminowych kosztów operacyjnych. Poznaj nasze rozwiązania do sufitów podwieszanych.

 • SYSTEM DX KWIK

  System DX Kwik

  Osadzanie zamiast kotwienia – Z DX Kwik lekko nawiercasz podłoże wiertłem kołnierzowym. Nadaje to gwoździowi prowadzenie podczas wbijania w beton. Nie wiercisz zbyt głęboko, więc nie trafiasz na zbrojenia – oszczędzasz czas i wiertła. Osadzasz gwoździe osadzakiem DX 6 i gotowe.

  🛒 Zamów
  Kotwa wkręcana HUS3-P

  Kotwa wkręcana HUS3-P

  Komfortowo i bezpiecznie – Kotwa wkręcana HUS3-P jest idealna do łatwego i wygodnego montażu sufitów pod­wieszanych. Nie musisz już wykonywać prac nad głową z użyciem młotka. Teraz wystarczy tylko wkręcić kotwę i gotowe.

  🛒 Zamów
  Kotwa Klinowa DBZ

  Kotwa Klinowa DBZ

  Ekonomiczna i niezawodna – Kotwa klinowa DBZ sprawdza się jako proste i ekonomiczne rozwiązanie do elementów podwieszanych. Możesz ją osadzić w niezawodny sposób z kontrolą wizualną. Nie potrzebujesz osadzaka – wystarczy młotek.

  🛒 Zamów

Aprobaty i świadectwa

Aprobaty i dokumenty

Produkty Hilti do sufitów podwieszanych posiadają stosowne dokumenty, które można pobrać ze strony. Kliknij poniżej, aby pobrać dokument: 

 • ETA dla DBZ,
 • ETA dla HUS3-P 6,
 • deklaracja dla DBZ,
 • deklaracja dla HUS3-P 6.