Image alt text (optional)

Systemy mocowań do sufitów podwieszanych

Szybkie, niezawodne i proste rozwiązania do pracy nad głową

Przykłady rozwiązań w zakresie mocowania

Klipsy do podwieszania X-SC - najszybszy montaż

Zwiększ swoją produktywność i mocuj wieszaki sufitowe znacznie szybciej bez wiercenia. Te unikalne produkty zapewniają wysoki komfort pracy nad głową przy mniejszym zapyleniu i hałasie. Do wyboru masz 3 różne elementy mocujące do sufitu podwieszanego:

  • uniwersalny wieszak X-SCO/N do drutów z oczkiem i wieszaków noniuszowych
  • X-SCH do drutów z hakiem 
  • X-SCR do prętów gwintowanych M6 lub M8 
Do wieszaków X-SC

Kotwa wkręcana HUS3-P - wygodna i bezpieczna

Kotwa wkręcana HUS3-P jest idealna do prostego i wygodnego montażu sufitów podwieszanych, który możesz wykonać w zaledwie kilku krokach. Nie musisz nic wbijać młotkiem nad głową − po prostu wkręcasz kotwę i gotowe.

Do kotwy wkręcanej HUS3-P

Kotwa klinowa DBZ - ekonomiczne rozwiązanie

Prostym i niedrogim rozwiązaniem są kotwy klinowe DBZ.  Zapewniają pewne osadzanie dzięki prostej kontroli wzrokowej i nie wymagają korzystania z narzędzia do osadzania − wystarczy młotek.

Do kotwy klinowej DBZ

Kołki wbijane HFB - proste i niezawodne

Gdy wymagane jest proste, niezawodne i sprawdzone rozwiązanie, właściwym wyborem jest kotwa HFB. Można ją łatwo zamontować za pomocą akumulatorowej młotowiertarki − np. TE 4-22 − w połączeniu z nowym narzędziem do osadzania. Dzięki temu otrzymujesz ekonomiczne rozwiązanie spełniające standardy jakości Hilti.

Do kołka wbijanego HFB

Narzędzia do mocowania sufitu podwieszanego

DX 6 Kit

W pełni automatyczny, prochowy osadzak do mocowania gwoździ magazynkowanych oraz do pojedynczych elementów.

Do osadzaka DX 6 Kit

SID 4-22 (Nuron)

Kompaktowa, bezszczotkowa akumulatorowa wkrętarka z udarem stycznym. Zoptymalizowana waga i wydajność, idealna do prac nad głową takich jak montaż sufitów podwieszanych (platforma akumulatorowa Nuron)

Do akumulatorowej wkrętarki z udarem stycznym SID 4-22

TE 4-22 (Nuron)

Kompaktowa akumulatorowa młotowiertarka SDS Plus o najlepszym stosunku wydajności do ciężaru, idealna do wiercenia nad głową (platforma akumulatorowa Nuron).

Do akumulatorowej młotowiertarki TE 4-22

SD 5000-22 (Nuron)

Akumulatorowa wkrętarka do płyt gipsowo-kartonowych z wydajnym akumulatorem Nuron zapewniającym wyższy moment obrotowy i montaż większej liczby wkrętów na jednym ładowaniu podczas mocowania płyt gipsowo-kartonowych, płyt drewnianych.

Do akumulatorowej wkrętarki do płyt gipsowo-kartonowych SD 5000-22

PM 30-MG

Kompaktowy laser wieloliniowy – zielona wiązka 3x360°, z samopoziomowaniem, idealny do prac wykończeniowych min. montaż sufitów podwieszanych i ścianek działowych (platforma akumulatorowa 12 V)

Do lasera wieloliniowego PM 30-MG