SYSTEMY INSTALACYJNE DO MAŁYCH I ŚREDNICH OBCIĄŻEŃ

System Hilti MM

Hilti MM modular support system for light-medium duty applications

Systemy instalacyjne oznaczone symbolem „MM” są przeznaczone do małych i średnich obciążeń. To innowacyjne, lekkie konstrukcje o dużej nośności. Każda z nich wyposażona jest w łącznik posiadający automatyczny mechanizm docisku i obrotu, który gwarantuje błyskawiczne łączenie elementów instalacji zapewniając montaż o najwyższej wydajności.

System jest dostępny również w wersji ocynkowanej metodą Sendzimira, która skutecznie chroni poszczególne elementy konstrukcji przed korozją.

Hilti MM znajduje zastosowanie przede wszystkim w lekkim montażu (instalacja elektryczna, oświetleniowa i wentylacyjna). 

SYSTEM HILTI MM – GŁÓWNE ZALETY

  • Elementy Systemu Hilti MM posiadają łącznik z automatycznym mechanizmem docisku i obrotu, który umożliwia łatwy i szybki montaż. Pozwala to zaoszczędzić nawet 50% czasu pracy przeznaczonego na montaż. Systemy instalacyjne Hilti gwarantują maksimum produktywności.
  • Technologia "push only" pozwala na wstępne zamontowanie poszczególnych elementów systemu, aby bezpieczne dopasować wszystkie jego komponenty przed ostatecznym zamocowaniem.
  • Płaski łeb kotwy wkręcanej HUS-P umożliwia pozycjonowanie śruby z łbem młoteczkowym (MM-ST) w dowolnym odcinku szyny. Dzięki temu szyna - w montażu nad głową - może być przymocowana w łatwy sposób bezpośrednio do podłoża, a łącznik zachowuje możliwość łatwego pozycjonowania
  • Nowa klamra dźwigara pozwala na montaż szyn z wykorzystaniem obu stron profilu.