SYSTEM INSTALACYJNY DO DUŻYCH OBCIĄŻEŃ

Systemy HILTI MI i HILTI MIQ

Hilti MIQ modular support system for heavy duty applications
Hilti MI modular support system for heavy duty applications

System HILTI MI

System MI został zaprojektowany z myślą o dużych obciążeniach. Składa się z wielu modułowych elementów, które nie wymagają późniejszego spawania.

Montaż systemu jest niezwykle prosty i szybki.

System MI wykonany jest ze stali ocynkowanej ogniowo. Stosuje się go w przemyśle i w aplikacjach o wysokim zakresie obciążeń w obiektach użyteczności publicznej.

Hilti MIQ modular support system for heavy duty applications

System Hilti MIQ

System Hilti MIQ to konstrukcja do zadań specjalnych. Z łatwością przenosi duże obciążenia, wyznaczając nowe standardy w zakresie systemów instalacyjnych.

Bazowym elementem systemu Hilti MIQ jest szyna instalacyjna o wymiarach 90 x 90 x 2,5 mm. Wyposażony jest także w łączniki, które przyspieszają montaż instalacji i doskonale przenoszą duże obciążenia. Całość wykonano ze stali ocynkowanej ogniowo, która zapewnia systemowi długą żywotność w środowisku korozyjnym.

Hilti MIQ łączy w sobie wytrzymałość systemu Hilti MI z wszechstronnością naszego wiodącego produktu, czyli systemu Hilti MQ.

SYSTEMY HILTI MI ORAZ HILTI MQ – GŁÓWNE ZALETY

Hilti MI-90 modular support system for heavy duty applications

System HILTI MI

  • Zamknięty przekrój szyny MI zapewnia większą nośność i wytrzymałość na skręcanie. Pozwala również na montaż rur na każdej z czterech ścian jednocześnie.
  • Przy mniejszych średnicach rur elementy systemu MI mogą być łączone z elementami systemu MQ.
  • Otwory w szynie pozwalają na szybką, a jednocześnie precyzyjną instalację systemu oraz regulację jego poszczególnych elementów jeszcze przed ich zamocowaniem.
Hilti MIQ modular support system for heavy duty applications

System HILTI MIQ

  • Szeroka gama łączników Hilti MIQ pozwala na idealne dopasowanie systemu do potrzeb klienta.
  • Dzięki szynie montażowej Hilti MQ 41 wsporniki, podpory i łączniki, rozmieszczone po obu stronach dźwigara można dopasować w łatwy sposób.
  • Bez względu na rodzaj stosowanej obejmy do rur, nadaje się ona do przymocowania bezpośrednio do szyny. Nie potrzeba już żadnych dodatkowych adapterów. To bardzo wygodne i ekonomiczne rozwiązanie.