Image alt text (optional)

BĄDŹ DOBRZE WYPOSAŻONY DO PRAC ZWIĄZANYCH Z WYKOŃCZENIEM WNĘTRZ

Wykończenie wnętrz obejmuje wiele zastosowań, od wykonania połączenia z podłogą do montażu sufitów podwieszanych. Hilti stara się wspierać Ciebie i Twoją firmę w całym łańcuchu zastosowań dla systemów ściennych i sufitowych. 

Chętnie przedstawimy Ci nasze innowacyjne produkty i rozwiązania, które ułatwią Ci codzienną pracę na każdym etapie prac wykończeniowych: począwszy od urządzeń pomiarowych do suchej zabudowy, akumulatorowych pilarek tarczowych, po przecinanie, osadzaki i gwoździe do montażu bezpośredniego, technikę wkręcania do ścian z płyt gipsowo-kartonowych, systemy przeciwpożarowe do uszczelniania kabli i rur oraz wydajny system do zarządzania zasobami i sprzętem.

Sucha zabudowa

Postawiliśmy sobie za cel wspieranie Ciebie i Twojej firmy w całym łańcuchu zastosowań dla systemów suchej zabudowy. 

Dowiedz się więcej:

Pomiary Cięcie i docinanie Rozcinanie i piłowanie Montaż bezpośredni ścian z płyt kartonowo-gipsowych Technika wkręcania Wycinanie otworów w ścianie i suficie Szlifowanie ścian i sufitów

Ochrona przeciwpożarowa

Jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem w zakresie biernej ochrony przeciwpożarowej. Od szkolenia przeciwpożarowego dla instalatorów, przez wybór odpowiednich rozwiązań przeciwpożarowych Hilti, po dokumentację dzięki oprogramowaniu Hilti Docu-Manager do zarządzania dokumentacją przepustów ognioochronnych. 

Dowiedz się więcej:

Rozwiązania z zakresu biernej ochrony przeciwpożarowej Oprogramowanie do zarządzania dokumentacją przepustów ogniochronnych

Zarządzanie parkiem narzędzi

Zarządzanie flotą Hilti to nie tylko leasing narzędzi. Pracujesz korzystając z profesjonalnie zarządzanych urządzeń za stałą miesięczną opłatą. W okresie, kiedy masz większe zapotrzebowanie na dodatkowe urządzenia budowlane, możesz je po prostu wynająć.

 Dowiedz się więcej:

Zarządzanie flotą Oprogramowanie do zarządzania zasobami ON!Track

Sufity podwieszane

W przypadku sufitów podwieszanych kluczową rolę odgrywają bezpieczeństwo i wydajność, dlatego potrzebne są przetestowane i zatwierdzone systemy. Dzięki naszemu portfolio, obejmującemu trzy różne rozwiązania do montażu sufitu, mamy odpowiednie rozwiązanie do każdej sytuacji.

 Dowiedz się więcej:

Pomiary Rozcinanie i piłowanie Systemy mocowań do sufitów podwieszanych

Systemy mocowania do podwieszanych fasad wentylowa

Energooszczędne, ekonomiczne i trwałe: podwieszane fasady wentylowane spełniają wszystkie te wymogi w optymalny sposób. Hilti dysponuje odpowiednią konstrukcją nośną dla każdego projektu fasady. 

Dowiedz się więcej:

Technika pomiarowa Obmiar Projektowanie Montaż Wsparcie projektu