Innowacje Hilti w pracach wykończeniowych

Ładowanie

ODPOWIEDNIE WYPOSAŻENIE DO PRAC WYKOŃCZENIOWYCH

Podczas prac wykończeniowych wykonuje się wiele aplikacji, począwszy od mocowania do podłogi profili obwodowych, a skończywszy na montażu sufitów podwieszanych. Naszym celem jest wspieranie Ciebie i Twojej firmy na każdym etapie wykonywania prac. 

Poznaj nasze innowacyjne produkty i rozwiązania, które ułatwią Ci codzienną pracę na każdym etapie realizacji: urządzenia pomiarowe, akumulatorowe pilarki tarczowe, osadzaki i gwoździe do montażu bezpośredniego, wkręty do ścian gipsowo-kartonowych, systemy przeciwpożarowe do zabezpieczania kabli i rurociągów, a także skuteczny system zarządzania środkami trwałymi i sprzętem.

Pomiary

Niwelator laserowy z zieloną wiązką laserową PMD 200

Precyzyjne, szybkie i nieskomplikowane

Dzięki urządzeniu PMD 200 do wytyczanie położenia wyznaczanie punktów na budowie jest prostym zadaniem, które może być wykonane przez jedną osobę. Dzięki PMD 200 z łatwością przenosisz punkty, promienie i kąty z rysunków na plac budowy. 

Do lasera liniowego PMD 200

Dalmierz laserowy PD-I z funkcją Bluetooth

Pomiary, dokumentacja, digitalizacja

Dzięki uniwersalnemu dalmierzowi laserowemu Hilti PD-I z funkcją Bluetooth możesz z łatwością przesyłać dane pomiarowe do aplikacji (np. Magicplan) w celu dalszego przetwarzania. 

Do laserowego dalmierza PD-I


Mainstage_T1_2020

Stały pionowy punkt dzięki inteligentnej płycie podstawy

Stosując laser wieloliniowy PM 30-MG zminimalizujesz ryzyko błędów i zwiększysz dokładność podczas tyczenia. To kompaktowe urządzenie z jednym przyciskiem jest proste w obsłudze. 

Do uniwersalnego lasera wieloliniowy PM 30-MG

Przegląd urządzeń

Pomiary przy użyciu niwelatora laserowego PR 30-HVSG A12

Zaoszczędć nawet 80% czasu przy pomiarach na długich odcinkach

Podczas tyczenia na dużych odległościach ważna jest prosta obsługa. Obrotowy niwelator laserowy PR 30-HVSG A12 umożliwia szybkie tyczenie − odcinki do 200 metrów wytyczysz przy pomocy jednej osoby!

Do niwelatora PR 30-HVSG A12 

Cięcie i docinanie

CIĘCIE PROFILI BEZ RYZYKA POWSTAWANIA ISKIER

Cięcie profili bez ryzyka powstawania iskier przy użyciu pilarki tarczowej SCM 22-A

Podczas cięcia profili do ścian działowych trzeba było dokonywać wyboru: użyć szlifierki kątowej i wziąć pod uwagę ryzyko powstania iskier lub zastosować nożyce do cięcia blachy, tracąc przy tym dużo cennego czasu.  

Dzięki akumulatorowej pilarce tarczowej SC 5ML-22 pracujesz „na zimno”− czyli bez iskier − w czysty i szybki sposób. Ponadto zbiornik na opiłki i hamulec tarczowy zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa pracy. 

Dowiedz się więcej o naszych akumulatorowych pilarkach tarczowych


Montaż bezpośredni przy wykonywaniu ścianek działowych

Mocowanie szyn do suchej zabudowy przy użyciu osadzaka akumulatorowego BX 3-22

Innowacyjne narzędzie akumulatorowe

Osadzak akumulatorowy BX 3-L-22 nie jest zasilany gazem i nie wymaga konserwacji. Napęd mechaniczny zapewnia wysoką jakość mocowania. Nasi klienci doceniają to urządzenie ze względu na jego cichą pracę przy niskim poziomie odrzutu i bez nieprzyjemnego zapachu gazu. BX 3-L-22 to pierwsze tego typu urządzenie oferujące technologię SMART. 

Do osadzaka akumulatorowego BX 3-L-22


Połączenie sufitowe z DX 6 MX

Przesuwne połączenia sufitowe

Przesuwne połączenia sufitowe są stosowane coraz częściej. Dzięki osadzakowi DX 6 MX z magazynkiem oszczędzasz do 90% czasu − w porównaniu z tradycyjnymi kotwami − i pracujesz całkowicie bezpyłowo. Wspólnie z firmą Knauf z powodzeniem przetestowaliśmy ten system. 

Dowiedz się więcej o osadzaku DX 6

Do zestawu do osadzaka DX 6
Technika wkręcania

MOCOWANIE JEDNĄ RĘKĄ

Verschrauben einer Trockenbauwand mit dem SD 5000-22

Mocowanie płyt za pomocą pojedynczych wkrętów wymaga dużej zręczności i jest niepraktyczne, zwłaszcza przy sufitach, ponieważ do wkręcania używa się obu rąk, a pojemnik z wkrętami nigdy nie jest pod ręką. 

Dzięki naszemu poręcznemu magazynkowi możesz jedną ręką przytrzymywać płytę, a drugą wykonywać seryjne zamocowania! Paski z wkrętami można bardzo szybko włożyć do magazynka. Pasują one idealnie do pasa monterskiego i są bardzo solidne. Dzięki temu możesz jeszcze szybciej mocować wkręty, które – co najważniejsze − nie zakleszczają się w magazynku. 

Dowiedz się więcej o naszych wkrętarkach do prac wykończeniowych i magazynkach


Otwory w ścianie i suficie

Wiercenie przepustów rurowych przy użyciu akumulatorowej wkrętarko-wiertarki udarowej SF 4H-22

TWOJA BEZPIECZNA UNIWERSALNA WIERTARKO-WKRĘTARKA

Do wykonania przepustów rurowych za pomocą otwornicy lub do wiercenia i przykręcania w drewnianej konstrukcji nośnej potrzebujesz uniwersalnego, solidnego urządzenia. SF 4H-22 jest wyposażona w system aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC). Kiedy wiertło się zablokuje, urządzenie natychmiast się wyłączy. Dzięki temu możesz bezpiecznie pracować, nawet stojąc na drabinie.

Do akumulatorowej wkrętarko-wiertarki udarowej SF 4H-22
Wycinanie otworów za pomocą akumulatorowej piły szablastej SR 4-22

Optymalne narzędzie do wycinania otworów w suficie

Dzięki akumulatorowej pile szablastej SR 4-22 możesz bez problemu przecinać jedną ręką drewno, płyty kartonowo-gipsowe oraz rury metalowe i z tworzywa sztucznego. Dzięki kompaktowemu kształtowi piła szablasta idealnie nadaje się do pracy w wąskich, ciasnych miejscach.

Do akumulatorowej piły szablastej SR 4-22
Przycinanie płyt gipsowo-kartonowych za pomocą akumulatorowej wyrzynarki SJT 6-22

Akumulatorowe wyrzynarki do precyzyjnych prac

Akumulatorowe wyrzynarki z uchwytem cylindrycznym lub typu „D” moga być używane do różnych materiałów i umożliwiają wykonywanie precyzyjnych cięć: są bardzo łatwe w obsłudze i wyjątkowo poręczne.

Do akumulatorowej wyrzynarki akumulatorowej SJT 6-22
Wykonywanie otworów przy użyciu akumulatorowego narzędzia do wycinania SCO 6-22

Wykonywanie skomplikowanych otworów

Akumulatorowe narzędzie do wycinania SCO 6-22 sprawdza się idealnie w przypadku wycinania małych otworów w płycie gipsowo-kartonowej w trudno dostępnych miejscach. SCO 6-22 działa również w połączeniu z systemem odsysania pyłu DRS i naszym odkurzaczem. Dzięki temu unikasz niepotrzebnego zagrożenia dla zdrowia związanego zdrowiem nadmierną ilością pyłu.

Do akumulatorowego narzędzia do wycinania SCO 6-22

Sufity podwieszane

Prace w suficie podwieszanym przy użyciu osadzaka DX6

W przypadku sufitów podwieszanych kluczową rolę odgrywają bezpieczeństwo i skuteczność. Wymagają one sprawdzonych i certyfikowanych systemów. Dzięki naszemu portfolio, oferującemu trzy różne rozwiązania do montażu sufitów podwieszanych, mamy odpowiednie rozwiązanie do każdego zadania. 

Dowiedz się więcej o naszych rozwiązaniach dla sufitów podwieszanych


Bierna ochrona przeciwpożarowa

A025_C037_1109W1

Szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla monterów

Podczas szkolenia z zakresu biernej ochrony przeciwpożarowej kierownicy budowy i monterzy uczą się, jak prawidłowo stosować produkty przeciwpożarowe firmy Hilti. Doświadczeni specjaliści Hilti wyjaśniają ważne podstawy teoretyczne i pokazują praktyczne rozwiązania.

Zarezerwuj szkolenie
CFS-RCC

Bezpieczne i łatwe uszczelnianie przepustów przeciwpożarowych

Dzięki obejmie ogniochronnej kabla CFS-RCC możesz uszczelniać różne media zgodnie z aprobatą. Po prostu montujesz obejmę na pustym lub już istniejącym otworze − usuwanie starego materiału nie są już konieczne.

Do obejmy ogniochronnej kabla CFS-RCC Do katalogu produktów przeciwpożarowych Knauf
Dokumentacja dotycząca ochrony przeciwpożarowej

Szczegółowa dokumentacja i oszczędność czasu

Hilti Documanager to aplikacja pomagająca w kompleksowym zarządzaniu dokumentacją dotyczącą zabezpieczeń przeciwpożarowych. Pracujesz w chmurze za pośrednictwem aplikacji, dzięki czemu oszczędzasz cenne godziny pracy i masz zawsze dostęp do najnowszych informacji o produkcie.  

Dowiedz się więcej już teraz

Prace rozbiórkowe wnętrz

Odkurzacz budowlany VC 40M-X wjeżdża na plac budowy

Szybko i na miejscu − pył nie ma żadnych szans

Dzięki smukłej konstrukcji i zintegrowanemu uchwytowi ułatwiającemu przenoszenie urządzenia, odkurzacz budowlany VC 40M-X do zastosowań mokrych/suchych zapewnia wysoką produktywność, mobilność, elastyczność i łatwy transport na plac budowy. 

Odkurzacz budowlany do zastosowań mokrych/suchych VC 40M-X

Szlifowanie betonu przy użyciu szlifierki do betonu DGH 150

Teraz możesz szlifować jeszcze szybciej

Szlifierka do betonu DGH 150 posiada zintegrowany przetwornik napięcia i ulepszoną konstrukcję, dzięki czemu jest idealna do ciężkich prac szlifierskich.

Do szlifierki do betonu DGH 150

Piłowanie przy użyciu akumulatorowej piły szablastej SR 6-22

Specjalista do bezprzewodowego piłowania podczas prac wykończeniowych we wnętrzach

Akumulatorowa piła szablasta SR 6-22 z powodzeniem zastąpi Twoją przewodową piłę szablastą przy wykonywaniu wszystkich prac rozbiórkowych – i to bez utraty wydajności. Dzięki niej możesz wykonywać swoją pracę w sposób mobilny i elastyczny. 

Do akumulatorowej piły szablastej SR 6-22 Przegląd narzędzi

Szlifowanie ściany i sufitu

Szlifowanie przy użyciu szlifierki oscylacyjnej DWS 225

Szlifowanie ścian i sufitów to codzienne prace przy przebudowie wnętrza. Od teraz możesz to robić w sposób ergonomiczny, nie męcząc się − dzięki nowej szlifierce z długą szyjką, która zachwyca niewielkim i dobrze zbalansowanym ciężarem.  

Dzięki połączeniu z odkurzaczem budowlanym serii VC-X i innowacyjną siatką szlifierską, powstający pył jest odsysany bezpośrednio przy głowicy szlifierskiej. Pomaga to utrzymać plac budowy w czystości i chroni zdrowie pracowników. 

Do szlifierki DWS 225

Przegląd odkurzaczy budowlanych

ON!Track

Uprość proces zarządzania sprzętem

Zarządzanie sprzętem przy użyciu smartfona

Dzięki opartej na chmurze aplikacji ON! Track masz stały dostęp do informacji dotyczących Twoich narzędzi, ich użytkowania oraz odpowiedniej dokumentacji – i to w bardzo prosty sposób za pośrednictwem smartfona.

Nasza usługa dla Ciebie jest wyjątkowa: 
szczegółowo analizujemy Twoje potrzeby, zajmujemy się znakowaniem za pomocą etykiet i wprowadzaniem danych do systemu oraz pomagamy w realizacji codziennej pracy poprzez szkolenia i regularne aktualizacje. 

Dowiedz się więcej o aplikacji ON! Track


Radio Budowlane R 6-22

Poczuj nowy rytm

Radio budowlane RC 4/36-DAB

Słuchaj muzyki gdzie chcesz i jak chcesz. Na twoich zasadach. 

Do radia budowlanego R 6-22

Playlista Hilti