2 Pracownicy poddają ekspertyzie konstrukcję drewnianą

Zrównoważone budownictwo z drewna

Kompleksowe wsparcie projektowe od Hilti

Jakich wytycznych powinieneś przestrzegać w zrównoważonym budownictwie? Jakie innowacyjne produkty sprawią, że Twój projekt będzie bezpieczniejszy i bardziej wydajny? Jak wykorzystać najnowocześniejsze technologie w konstrukcjach drewnianych?

Odpowiemy na te i wiele więcej pytań! Niezależnie od tego, czy chodzi o cyfrową technikę pomiarową, technikę kotwienia, wiedzę w zakresie ochrony przeciwpożarowej czy zarządzanie flotą elektronarzędzi - Hilti wspiera Cię na każdym etapie budowy dzięki innowacyjnym produktom i usługom. Polegaj na nas jak na kompetentnym partnerze, a Ty skoncentruj się na swojej wizji projektu - na budowie, w biurze czy podczas planowania.

Masz więcej pytań?

Hilti Toolpark w budownictwie drewnianym

Park maszynowy do obróbki drewna

Nuron oferuje system akumulatorów do wszystkich zastosowań w budownictwie drewnianym. W połączeniu z zarządzaniem flotą Hilti jesteśmy niezawodnym partnerem we wszystkich aspektach floty sprzętowej.

Do urządzeń Dowiedz się więcej o zarządzaniu flotą
Połączenie wtykowe z używanym złączem HCW do drewna

Mocowanie drewna do betonu

Jak prawidłowo mocować konstrukcje drewniane do betonu? Oprócz wyboru odpowiednich łączników, należy też pamiętać o złożonych zagadnienia wynikających z wcześniej przygotowanego projektu. 

Dowiedz się więcej o połączeniach drewno-beton Zapoznaj się z innowacyjnym rozwiązaniem HCW
Pracownik budowlany łączący drewno z drewnem

Łączenie drewna z drewnem

Dowiedz się, w jaki sposób łączyć drewno, dlaczego w profesjonalnym budownictwie drewnianym warto polegać na technicznie zatwierdzonych elementach złącznych oraz jakie rozwiązania Hilti oferuje dla Twojego projektu.

Dowiedz się więcej o połączeniach drewno-drewno Poznaj nasze portfolio wkrętów konstrukcyjnych

Najpopularniejsze narzędzia wybierane do pracy przy konstrukcjach drewnianych

Sposób stosowania zagłębiarki bezprzewodowej SC 6WP-22 i odkurzacza bezprzewodowego VC 4X-22

Produktywne cięcie

Możesz ciąć deskowanie, sklejkę, płyty wiórowe, krokwie lub łaty. Pilarki bezprzewodowe stanowią najlepszy wybór w zakresie cięcia drewna.

Pilarki bezprzewodowe i tarcze tnące
Akumulatorowa młotowiertarka TE 6-22

Akumulatorowa młotowiertarka TE 6-22

Idealne narzędzie do połączeń drewno-beton: Wszechstronny akumulatorowy młot udarowo-obrotowy SDS Plus z dużym zakresem wiercenia, precyzyjnym dłutem i uchwytem szybkowymiennym (platforma akumulatorowa Nuron).

Sprawdź akumulatorową młotowiertarkę TE 6-22
Akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 10W-22

Akumulatorowa wkrętarko-wiertarka SF 10W-22

Akumulatorowa wkrętarko-wiertarka z funkcją bezpieczeństwa aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC), która zapobiega obracaniu się w momencie zakleszczenia wiertła i wyjątkową ergonomią do uniwersalnego zastosowania. Do wiercenia w drewnie i innych materiałach.

Sprawdź akumulatorową wkrętarko-wiertarkę SF 10W-22
Akumulatorowa pilarka tarczowa SC 6WP-22

Akumulatorowa zagłębiarka SC 6WP-22

Pracuj w precyzyjny, szybki i niemal bezpyłowy sposób dzięki ergonomicznej zagłębiarce akumulatorowej, która zapewnia idealne połączenie wydajności i długiego czasu pracy dzięki technologii akumulatorowej Nuron.

Sprawdź akumulatorową zgłębiarkę SC 6WP-22
Tachimetr PLT 400-2

Tachimetr PLT 400-2

Precyzyjne cyfrowe urządzenie do ustawiania z wydłużonym dystansem pomiarowym. Kompletne rozwiązanie zapewnia maksymalną elastyczność i łatwość obsługi w przypadku pomiarów wykonywanych przez jedną osobę. Idealny w połączeniu z naszym złączem HCW.

Sprawdź tachimetr PLT 400-2

Chcesz poznać więcej narzędzi do konstrukcji drewnianych?

Kliknij poniżej i zobacz nasze rozbudowe portfolio

Jak zrealizować z nami projekt konstrukcji drewnianej?

Konstrukcje drewniane stają się coraz bardziej popularne. Dzięki nowym osiągnięciom technicznym ta metoda konstrukcyjna ma ugruntowaną pozycję w budownictwie wielopiętrowym i ciągle się rozwija. Materiał jest lekki, trwały i odporny. Posiada również doskonałe właściwości termoizolacyjne. Naturalnie reguluje zawartość wilgoci i pochłaniaja zanieczyszczenia, a w pomieszczeniach zapewnia przyjemny klimat. Projekty konstrukcji drewnianych mogą być realizowane jeszcze szybciej i sprawniej, dzięki lepszym technologiom budowlanym i nowoczesnym, cyfrowym metodom pomiarowym.

Odkryj indywidualne rozwiązania dla każdego etapu projektu konstrukcji drewnianej. Możesz polegać na naszym zespole konsultantów ds. sprzedaży, inżynierów, specjalistów ds. metrologii i optyki, którzy doradzą Ci bezpośrednio i na miejscu w zakresie wszystkich wyzwań, takich jak wymiarowanie, planowanie cyfrowe, wdrażanie i dokumentacja.

Planowanie modelu budynku z elementami łączącymi

Planowanie, projektowanie i przetargi

Potrzebujesz wsparcia w planowaniu i pomocy w pomiarach technicznych? Wspólnie określimy Twoje pomysły w cyfrowym środowisku planowania.

Planowanie, projektowanie i przetargi
Rozwój umiejętności poprzez udział w webinarium

Rozwój wiedzy specjalistycznej

Poszerz swoją wiedzę na temat nowoczesnych rozwiązań i produktów dla budownictwa drewnianego podczas naszych webinariów i szkoleń.

Do szkoleń z zakresu biernej ochrony przeciwpożarowej
Optymalizacja procesów pracy za pomocą smartfona i zarządzanie flotą

Zarządzanie flotą urządzeń i ON!Track

Zoptymalizuj swoje procesy, pozwalając nam stworzyć dla Ciebie spersonalizowaną flotę sprzętu z wykorzystaniem naszego systemu zarządzania sprzętem ON!Track.

Do zarządzania flotą urządzeń Do oprogramowania ON!Track
Dokumentacja techniczna wiertarki udarowej do pobrania bezpośrednio na smartfon

Dokumenty techniczne do pobrania

Dowiedz się więcej o wymaganiach technicznych takich jak: odpowiednie wymiary, arkusze danych, certyfikaty, normy i dyrektywy w skrócie.

Dokumenty do pobrania

Często zadawane pytania

Jak wygląda idealny park narzędzi Hilti dla projektów w zakresie konstrukcji drewnianych?

Doradzamy, jaki sprzęt będzie odpowiedni dla Twojego projektu. Dostarczamy urządzenia pomiarowe, piły i urządzenia mocujące. Nasza oferta produktów jest dostosowywana do potrzeb i stale poszerzana. Dzięki zarządzaniu flotą Hilti, zoptymalizujemy Twoją flotę sprzętu, aby stale zwiększać jej wydajność. Oferujemy również kotwy chemiczne i mechaniczne oraz łączniki do drewna.

Jak Hilti pomoże mi w projektowaniu konstrukcji drewnianych?

Na etapie planowania przejmujemy wymiarowanie punktów mocowania lub projektowanie elewacji. Wspieramy w fazie planowania cyfrowego, podczas prefabrykacji za pomocą innowacyjnych łączników, takich jak łącznik do drewna Hilti HCW. Podczas montażu możesz polegać na naszych inżynierach budownictwa drewnianego i wysokiej jakości sprzęcie Hilti.

Jak Hilti pomoże mi w mocowaniu elementów drewnianych do betonu?

Wspieramy Cię w mocowaniu drewna do betonu dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu betonu zgodnie z Eurokodem 2 i naszej wiedzy technicznej w zakresie Eurokodu 5.