STRATEGIA FIRMY

Hilti corporate strategy

Strategia firmy Champion 2020

Motto naszej firmy: „Inspirujemy naszych klientów i budujemy lepszą przyszłość“ powstało z przekonania, że rozwijamy się tak jak ludzie, którzy nas otaczają  – nasi klienci, pracownicy i partnerzy. Dzięki bezpośrednim kontaktom z klientami i dążeniu do bycia coraz lepszymi, jesteśmy w stanie zaoferować na całym świecie pierwszorzędnej jakości produkty, rozwiązania systemowe, oprogramowanie i usługi.

Najważniejszym punktem strategicznego celu jest długofalowe generowanie wartości dzięki wiodącej pozycji na rynku i zróżnicowaniu.. W roku 2020 będziemy nadal kroczyć wyznaczonym kursem gwarantującym nam sukces. Przy czym stawiamy na cztery sprawdzone strategiczne obszary działania. Zabezpieczamy naszą bazę ekonomiczną, inwestując w ciągłe innowacje.

Podstawą strategii naszego przedsiębiorstwa jest bezpośrednia i partnerska współpraca z naszymi klientami z branży budowlanej. Dzięki doskonałości operacyjnej we wszystkich procesach gwarantujemy sukces przedsiębiorstw naszych klientów i umacniamy naszą wiodącą pozycję na rynku. Wydajny, globalny zespół, składający się z 30 000 pracowników, każdego dnia stara się osiągać te cele.

WIĘCEJ O NAS

Nadrzędny cel i wartości Hilti

NADRZĘDNY CEL I WARTOŚCI

Dowiedz się więcej
Model biznesowy Hilti

NASZ MODEL BIZNESOWY

Dowiedz się więcej
Działania CSR Hilti

DZIAŁANIA CSR

Dowiedz się więcej