NASZ MODEL BIZNESOWY

Hilti business model

Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym. Posiadamy oddziały w ponad 120 krajach na całym świecie.

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla branży budowlanej. Dostarczamy technologie i oprogramowanie oraz świadczymy usługi dla budownictwa.

Naszym celem jest dalsze umacnianie pozycji Hilti jako globalnego lidera w branży budowlanej dlatego tworzymy innowacyjne urządzenia, które dzięki wysokiej jakości wyróżniają się na rynku.

JESTEŚMY BLISKO NASZYCH KLIENTÓW

Bardzo cenimy sobie bliskie relacje z klientami oparte na wzajemnym zaufaniu.

Działamy według modelu sprzedaży bezpośredniej, w który zaangażowanych jest około 15 000 naszych pracowników. Każdego dnia pozostają oni w stałym kontakcie z naszymi klientami na całym świecie.

Nawiązujemy bliskie relacje z naszymi klientami, kontaktując się z nimi drogą elektroniczną, telefonicznie lub osobiście - na placu budowy. Posiadamy również własną sieć salonów sprzedaży Hilti Store, w których można kupić urządzenia Hilti.

Nasi przedstawiciele handlowi oraz inżynierowie pracujący na placach budowy są zawsze do dyspozycji naszych klientów. Bez względu na to czego potrzebujesz, możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze odpowiednich rozwiązań np. dobranie odpowiedniego rodzaju gwoździ lub zaprojektowanie systemu zbrojenia dla głównej sieci metra.

Po realizacji każdego zlecenia dzielimy się zdobytymi doświadczeniami z pracownikami naszych laboratoriów projektowych. Ta bezcenna wiedza sprawia, że nasze projekty stają się coraz lepsze i bardziej odważne. 

JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNI ZA PROJEKT I KONSTRUKCJĘ NASZYCH PRODUKTÓW

W Hilti wiemy, że prace budowlane są niebezpieczne i wiążą się z szeregiem wyzwań.

W związku z tym nieustannie pracujemy nad rozwiązaniami, które sprawią, że budowanie stanie się szybsze, prostsze i bezpieczniejsze.

Posiadamy własne laboratoria badawcze i projektowe, w których zatrudniamy uzdolnionych naukowców i inżynierów. Współpracujemy także z najlepszymi uczelniami technicznymi na całym świecie, aby konsultować wyniki prowadzonych przez nas badań i nieustannie ulepszać i wprowadzać coraz bardziej przełomowe rozwiązania do produktów Hilti.

Urządzenia tworzymy w naszych własnych fabrykach w Europie, Meksyku, USA i w Chinach. Współpracujemy także z rzetelnymi dostawcami zewnętrznymi. Na każdym etapie produkcji dbamy o to by wszystkie elektronarzędzia Hilti spełniały te same, najwyższe standardy jakości. 

JESTEŚMY WYJĄTKOWI DZIĘKI NASZYM PRACOWNIKOM

Jesteśmy firmą, która osiągnęła sukces dzięki zaangażowaniu pracowników. To właśnie od nich zależy jak wygląda nasza codzienna praca i jakie decyzje podejmowane są w firmie każdego dnia.

W Hilti praca jest naszą pasją. Wielu z nas pracuje tu już od 10, 15, a nawet 20 lat. Każdy członek naszego zespołu w swojej codziennej pracy kieruje się wartościami wyznawanymi przez firmę Hilti – prawością, odwagą, pracą zespołową i zaangażowaniem. Tymi zasadami kierujemy się każdego dnia, wszędzie tam, gdzie jesteśmy.  

WIĘCEJ O NAS

Nadrzędny cel i wartości Hilti

NADRZĘDNY CEL I WARTOŚCI

Dowiedz się więcej
Strategia Hilti

STRATEGIA FIRMY

Dowiedz się więcej
Działa CSR Hilti

DZIAŁANIA CSR

Dowiedz się więcej