NADRZĘDNY CEL I WARTOŚCI

Hilti core purpose and values

BUDOWANIE LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI

Budowanie lepszej przyszłości to podstawowy cel wszystkich naszych działań. Dążymy do tego by nasi klienci mogli budować szybciej, łatwiej i bezpieczniej. Mamy także na uwadze swoją własną spuściznę. Chcemy być dumni z tego, co po nas pozostanie. 

Miarą sukcesu Hilti jest także zadowolenie pracowników. Chcemy budować firmę, w której każdy członek zespołu jest doceniany i cały czas się rozwija. 

Budujemy trwałe relacje z naszymi klientami, partnerami i dostawcami, które są oparte na otwartości i wzajemnym zaufaniu. 

Wierzymy, że przysługujemy się społeczeństwu i środowisku – czy to poprzez udział w budowie przystępnych cenowo mieszkań, czy też docierając z pomocą do ofiar katastrof. 

Bazując na naszych dotychczasowych osiągnięciach chcemy tworzyć coraz nowocześniejsze technologie, by umożliwić wam wznoszenie bezpiecznych i wzbudzających podziw konstrukcji.

NASZE WARTOŚCI

Prawość, odwaga, praca zespołowa, zaangażowanie

Wartości Hilti to nie puste frazesy, lecz cenne idee, którymi żyje każdy z członków zespołu Hilti, niezależnie od tego gdzie pracuje.

 • Prawość
  Jeśli zapewniamy naszych klientów o niezawodności któregoś z urządzeń, opieramy tę tezę na licznych próbach i testach. Uczciwość w pracy jest dla nas istotna zarówno na poziomie relacji między pracownikami, jak i postępowania wobec klienta.
 • Odwaga
  Mamy odwagę, by przełamywać schematy i zachęcamy klientów, by robili to samo.
 • Praca zespołowa
  Wierzymy w potęgę pracy zespołowej. Zawsze wzajemnie się wspieramy i pomagamy naszym współpracownikom, klientom, dostawcom i partnerom.
 • Zaangażowanie
  Angażujemy się we wszystko, co robimy. Dotyczy to zarówno relacji w zespole, jak i kontaktów z klientami, dostawcami i partnerami. Zaangażowanie w pracę to jedno ze źródeł naszego sukcesu.

WIĘCEJ O NAS

Strategia firmy Hilti

Strategia firmy

Dowiedz się więcej
Model biznesowy Hilti

NASZ MODEL BIZNESOWY

Dowiedz się więcej
Działania CSR Hilti (społeczna odpowiedzialność biznesu)

DZIAŁANA CSR

Dowiedz się więcej