ON!Track Übersicht Grafik

Połącz biuro i plac budowy

ON!Track Unite: Otwarty interfejs API dla Twoich aplikacji

ON!Track Unite wreszcie umożliwia automatyczną wymianę danych między oprogramowaniem (np. ERP) a systemem ON!Track. Dzięki temu nie jest powielana praca i uzyskuje się większą przejrzystość.

Co to oznacza dla Twojej codziennej pracy?

Sprawdź 2 krótkie filmy, aby dowiedzieć się więcej

Cyfrowe rozliczanie inwestycji

Wydajniej zarządzaj kosztami:

Rejestruj wygodnie wszystkie ruchy urządzenia za pomocą aplikacji ON!Track i automatycznie przesyłaj je do innych systemów zarządzania za pośrednictwem interfejsu oprogramowania aplikacji. Kilka zalet w skrócie:

  • Zastąp czasochłonne papierowe procesy w biurze i na budowie.
  • Dowiedz się, gdzie i jak długo używany jest Twój sprzęt
  • Śledź, ile wydano na materiały eksploatacyjne na projekt
  • Alokuj rzeczywiste koszty projektów jeszcze dokładniej
  • Przenieś dane rezerwacji, w tym lokalizację do istniejącego oprogramowania

     

Łatwa wymiana danych

Zwiększ produktywność dzięki niezawodnej jakości danych:

Oto kilka przykładów danych, które możesz automatycznie synchronizować w obu kierunkach między ON!Track i systemem zarządzania a oprogramowaniem na budowie.
• Dane pracownika
• Projekty, place budowy, centra kosztów
• Dane urządzenia
• Dane lokalizacji
• Poziomy zapasów

NASI PARTNERZY W ON!TRACK UNITE

BRZ Deutschland

ERP Software

• Zintegruj swoją aplikację BRZ 7 ERP z Hilti ON!Track.

• Dane podstawowe mogą być synchronizowane z BRZ do ON!Track

• Integracja z BRZ umożliwia szybkie rozliczanie kosztów sprzętu i kontrolę placu budowy.

NEVARIS

ERP Software

• Oszczędzaj czas dzięki integracji Nevaris Finance i Hilti ON!Track.

• Dane podstawowe mogą być synchronizowane z Nevaris do ON!Track

• Integracja z Nevaris umożliwia szybkie rozliczenie kosztów sprzętu i kontrolę placu budowy.

GEOCAPTURE

Rozwiązanie telematyczne

• Rozszerz zarządzanie urządzeniami Hilti ON!Track o funkcje takie jak planowanie trasy, rejestracja czasu lub lokalizacja kierowcy.

• GeoCapture zapewnia interfejs do synchronizacji danych podstawowych pracowników, lokalizacji i urządzeń

Twoje oprogramowanie nie zostało jeszcze wymienione?

Współpracujemy z wieloma innymi partnerami.

Pod poniższym linkiem znajdziesz przegląd innych firm programistycznych. Jeśli Twojego oprogramowania nie ma na liście, skontaktuj się z nami i umów się na konsultację. Chętnie doradzimy w kwestii integracji oprogramowania.

Rozpocznij teraz

Hilti_Manchester_04347.tif

Jak dokładnie działa integracja?

Nasze doradztwo

Czy jesteś zainteresowany lub chciałbyś bezpośrednio rozpocząć integrację On!Track Unite? Nasi specjaliści chętnie doradzą w zakresie możliwości integracji ON!Track z Twoim oprogramowaniem. Wypełnij poniższy formularz w celu umówienia spotkania:

Jeżeli jesteś dostawcą oprogramowania lub chcesz stworzyć własną integrację

Dowiedz się więcej o szczegółach technicznych naszego otwartego interfejsu API

Skorzystaj z otwartej struktury API, aby samodzielnie wdrożyć integrację oprogramowania.

Przejdź do SDK (Software Development Kit)

Przejmij kontrolę nad swoim parkiem maszyn

Z ON!Track zawsze masz pełną kontrolę nad swoimi zasobami. Nasz kompleksowy system pozwala dokładnie śledzić urządzenia, skutecznie oznaczać sprzęt oraz optymalizować zarządzanie zapasami. Rezultat? Większa produktywność i pewność, że przestrzegasz wszystkich przepisów – dla bardziej udanych projektów budowlanych, w dowolnym miejscu i czasie.

Odkryj ON!Track

Zachowaj kontrolę nad kosztami swojego sprzętu

Z zarządzaniem flotą Hilti wynajmuj zamiast kupować: Korzystaj z przejrzystych miesięcznych opłat, najnowszych maszyn i urządzeń oraz kompleksowej obsługi. Minimalizuj zaangażowanie kapitału, inwestuj długoterminowo i unikaj niespodziewanych dodatkowych kosztów.

 

Odkryj zarządzanie flotą Hilti.

Często Zadawane Pytania

Co to jest system ERP?

Tzw. ERP (Enterprise Resource Planning) to kompleksowe oprogramowanie, które integruje różne procesy i funkcje w organizacji w jednym systemie. System ERP umożliwia zarządzanie i kontrolę kluczowych obszarów działalności przedsiębiorstwa, takich jak finanse, sprzedaż, zaopatrzenie, produkcja, zarządzanie zasobami ludzkimi itp.

Co to jest interfejs?

Interfejs to połączenie z jednego systemu oprogramowania do innego programu. Interfejs jest wymagany do wymiany i przetwarzania danych.

Co to jest interfejs API?

Te 3 litery oznaczają interfejs programowania aplikacji. Tak zwany interfejs API to interfejs, za pomocą którego dwa niezależne systemy oprogramowania mogą wymieniać między sobą dane. Często mówi się o interfejsie programowania lub interfejsie aplikacji.

Czy aplikacja ON!Track Unite jest darmowa?

Jeżeli korzystasz już z Hilti ON!Track i posiadasz pakiet ON!Track Standard lub ON!Track Enterprise możesz korzystać z ON!Track Unite bez żadnych ograniczeń.

ON!Track - co to dokładnie jest?

Przez Hilti ON!Track rozumiemy nasze oprogramowanie do cyfrowego zarządzania sprzętem i materiałami, które obejmuje klasyczne funkcje systemu zarządzania magazynem (WMS). Dzięki Hilti ON!Track zdecydowanie usprawnisz zarządzanie magazynem, ponieważ służy ono optymalizacji procesów i obniżeniu kosztów procedur operacyjnych. Funkcje takie jak alokacja zasobów, widoczność i śledzenie, bezpapierowa dokumentacja magazynowa to tylko część zalet.

Różnica między ON!Track a ON!Track Unite

Przez Hilti ON!Track rozumiemy nasze rozwiązanie do cyfrowego zarządzania sprzętem i materiałami, które pozwala łatwo i przejrzyście zarządzać wszystkimi zasobami. Hilti ON!Track Unite to nazwa otwartego interfejsu, który umożliwia połączenie oprogramowania z systemem zarządzania zasobami Hilti ON!Track.

Nie jestem jeszcze klientem ON!Track, ale chciałbym go przetestować za darmo

Temat ON!Track wydaje Ci się bardzo ekscytujący, ale jeszcze nie możesz się na niego zdecydować? Żaden problem: dzięki ON!Track Ready masz możliwość przetestowania wszystkich podstawowych funkcji. Jeżeli jesteś klientem Hilti wystarczy pobrać aplikację ON!Track (Android lub iOS).