„KLIKNIJ i ODBIERZ” – ZAMÓW W INTERNECIE, ODBIERZ W SKLEPIE BEZ KOLEJKI!

Szybki sposób na kupowanie produktów Hilti

Usługa Kliknij i Odbierz Hilti

Musisz szybko kupić narzędzia lub produkty Hilti?

Dzięki nowej usłudze „Kliknij i Odbierz”, możesz zamawiać towary w Internecie i odbierać je w Hilti Store na całym świecie. Zamówienie będzie gotowe do odebrania zaledwie po godzinie od jego zatwierdzenia w systemie (odbiór jest możliwy w godzinach otwarcia sklepów).

Wystarczy zalogować się na swoje konto Hilti i wykonać trzy proste kroki. 

Nie masz jeszcze konta?

USŁUGA „KLIKNIJ I ODBIERZ” W 3 PROSTYCH KROKACH

Usługa Kliknij i Odbierz Hilti

KROK 1 – wybierz produkt

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki produktów lub znajdź interesujący Cię produkt w naszym interaktywnym katalogu online. Możesz to zrobić niemal na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu w dowolnym miejscu i czasie.

Masz pytania na temat któregoś z naszych produktów? Wejdź na czat i porozmawiaj z naszym doradcą lub poproś o kontakt telefoniczny z TeleCentrum Hilti.

Usługa Kliknij i Odbierz Hilti

KROK 2 – zamów produkt i wybierz Hilti Store, w którym odbierzesz swoje zamówienie

Sprawdź dostępność produktu i wybierz Hilti Store, w którym odbierzesz swoje zamówienie. Wskażemy Ci trzy najbliższe Hilti Store, gdzie dostępny jest interesujący Cię towar. Poinformujemy Cię także o ich lokalizacji i godzinach otwarcia.

Hilti click and collect

KROK 3 – odbierz bez kolejki zamówienie w Hilti Store już w godzinę po jego zatwierdzeniu 

Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru już w godzinę po jego zatwierdzeniu w systemie. Teraz wystarczy tylko pokwitować i odebrać zamówiony produkt. Klienci korzystający z usługi "Kliknij i Odbierz" obsługiwani są bez kolejki. Jeśli masz pytania odnośnie sposobu użytkowania produktu, zapytaj o to pracowników Hilti Store. Nasi doradcy klienta z przyjemnością udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji.

Jeżeli w przeciągu 3 dni roboczych od daty złożenia zamówienia nie odbierzesz zamówionego towaru, to Twoje zamówienie zostanie anulowane. 

Opinia klienta

„Od dłuższego czasu zamawiamy produkty Hilti przez Internet. Dzięki usłudze „Kliknij i odbierz” stało się to jeszcze łatwiejsze. Dzięki możliwości sprawdzenia dostępności towarów oszczędzamy mnóstwo czasu. Nie musimy już dzwonić do Hilti Store, ani kontaktować się z naszym Rzeczoznawcą Technicznym, żeby dowiedzieć się, czy możemy szybko zaopatrzyć się w dany produkt. Złożyliśmy zamówienie online, a chwilę później wysłaliśmy naszego pracownika po odbiór. Chris ze sklepu Hilti Store w Glasgow czekał już na niego z zamówieniem gotowym do odbioru. Wspaniała usługa – wszystko przebiega bardzo szybko i sprawnie. Już poleciłem ją kilku moim współpracownikom.”

Greg Walker
Kierownik Działu Zaopatrzenia – Parkhead Welding Co Ltd

Greg Walker

Opinia klienta

„Kliknij i odbierz” - nowa usługa Hilti znacznie ułatwiła nam pracę. Ze względu na rodzaj naszej działalności często potrzebujemy narzędzi i materiałów „na już”. Dzięki „Kliknij i odbierz” mogę szybko znaleźć potrzebne mi produkty i sklep, który ma je na stanie. Materiały można odebrać jeszcze tego samego dnia. Dzięki temu, że nie musimy czekać na dostawę, nie mamy żadnych przestojów na placu budowy. Przekłada się to na naszą produktywność.”

Gavin Broughton-Hall
Gavin-Broughton-Hall Dyrektor Zarządzający – Broughton-Hall Fencing

Gavin Broughton-Hall

Znajdź najbliższy Hilti Store

Skontaktuj się z TeleCentrum Hilti