03-HumanAugmentation_StaticAd

Wyposażenie jako usługa

To jak „Oprogramowanie jako Usługa” (SaaS), ale dla narzędzi

Dzięki EaaS, firmy nie kupują wyposażenia, ale pozyskują je na żądanie dzięki pakietowi abonamentowemu, który zapewnia im większą elastyczność w działaniu i konkurencyjność. Chcesz dowiedzieć się więcej? Pobierz biuletyn informacyjny.

Dlaczego konkurencyjność jest teraz ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej?

10 %

wzrost
ogólnych kosztów budowy tylko w roku 2019

40 %

wzrost
cen prac budowlanych, wynikający z braku pracowników

40 %

wykonawców
spodziewa się, że cło na stal i aluminium będzie mieć istotny wpływ

Jak EaaS może pomóc?

Wraz z coraz powszechniejszą potrzebą stosowania procesów lean management, firmy odnoszące sukcesy korzystają z EaaS

Dzięki EaaS...

Unikniesz kosztów zakupu i poświęcisz mniej czasu i pieniędzy na naprawy, którymi zajmuje się dostawca.

Zyskasz nowsze, bezpieczniejsze i bardziej produktywne narzędzia, dokładnie odpowiadające potrzebom Twoich wyjątkowych projektów.

Przyczynisz się do rozwoju gospodarki obiegu zamkniętego w takich aspektach, jak ponowne wykorzystywanie materiałów, możliwość naprawy i recykling.

Skontaktuj się z nami

Rozszerzenie EaaS o technologię cyfrową

Technologia IoT pozwala narzędziom gromadzić dane w czasie rzeczywistym

Narzędzia wyposażone w IoT przekazują informacje o użyciu narzędzi do chmury, pozwalając na podejmowanie lepszych decyzji. Dostawcy rozwiązań EaaS wykorzystują te dane do wzbogacania oferty o rozszerzone usługi, takie jak powiadamianie kierowników parków narzędzi o niedostatecznie wykorzystywanych narzędziach lub nie pracującym optymalnie wyposażeniu.

EaaS zmienia sposób prowadzenia działalności przez firmy budowlane.

EaaS i technologia cyfrowa pozwalają Twoim wykwalifikowanym  pracownikom skupić się wyłącznie na ich cennej pracy. Zamiast szukać dodatkowych pracowników, pomyśl, jak lepiej wykorzystać zespół, którym dysponujesz.  

Czy EaaS jest dla Ciebie?

EaaS może pomóc Ci oszczędzać pieniądze i zwiększyć wydajność pracy

Nadszedł właściwy czas, aby opracować nowe, elastyczne i dające oszczędności procesy biznesowe. Dostęp do wyposażenia, które − zamiast kupować − otrzymujesz w ramach abonamentu, daje Ci możliwość stosowania narzędzi najlepiej dopasowanych do Twoich potrzeb i jednocześnie korzystania  z najnowszych usług wykorzystujących analizę danych.

Please enter Alternative Text here (optional)

Chcesz wiedzieć więcej?

Digitalizacja i inne technologie pomogą Ci zwiększyć produktywność, zoptymalizować Twoją działalność i zwiększyć bezpieczeństwo. Jak? Dowiedz się dzięki naszym nowym biuletynom informacyjnym, omawiającym takie zagadnienia jak automatyzacja, zarządzanie zasobami i human augmentation.

Pobierz więcej biuletynów informacyjnych dla branży budowlanej