Przy użyciu osadzaka akumulatorowego Hilti Nuron BX 3 możesz zamocować do sufitu szynę do płyt kartonowo-gipsowych

Nuron: system akumulatorów 22 V do Twoich projektów w zakresie wykończenia

Większe bezpieczeństwo pracy i łączność dla lepszej produktywności

Łańcuch zastosowań w zakresie wykończenia wnętrz obejmuje wiele różnych zadań, a Ty i Twoi pracownicy korzystacie zawsze z wielu narzędzi. W realizacji prac pomoże Ci nowy system akumulatorów 22 V, tworzący tylko jedną platformę, na której działa bezprzewodowo ponad 70 narzędzi Nuron. Nawet ciężkie zastosowania mogą być teraz obsługiwane bez użycia narzędzi przewodowych i zasilanych benzyną. 

Zastosowania w zakresie montażu płyt kartonowo-gipsowych wymagają częstych prac wykonywanych nad głową. Wiele narzędzi jest używanych przez długi czas, a poziom zapylenia w pomieszczeniach jest wysoki. Narzędzia Nuron są teraz jeszcze bardziej ergonomiczne i wyposażone w innowacyjne funkcje bezpieczeństwa, co ułatwia pracę Twoim pracownikom i pomaga lepiej ich chronić .

 Przy tak dużej liczbie narzędzi nie zawsze jest łatwo w pełni kontrolować stan parku narzędzi i zaplanować zasoby. Dlatego Nuron oferuje usługi, które udostępniają dane dotyczące narzędzi. Ponadto, możesz sprawdzać stan swoich akumulatorów za pomocą ręcznej kontroli lub automatycznej, zintegrowanej funkcji diagnostycznej. Tutaj przeczytasz, jak możesz wykorzystać platformę Nuron w realizacji swoich projektów. 

Pracuj wydajnie i bezpiecznie

Przenoszenie danych. Akumulator Nuron z ładowarką C 4-22

Skomunikowany system akumulatorów dla łatwego przeglądu narzędzi 

W przypadku projektów dotyczących wykończenia wnętrz ważne jest, aby zawsze mieć pod kontrolą potrzebne do pracy narzędzia i aby mieć pewność, że są one natychmiast gotowe do użycia. System akumulatorów Nuron wspiera Cię w zarządzaniu parkiem narzędzi dzięki usługom wykorzystującym analizę danych: podczas procesu ładowania akumulatory Nuron automatycznie przesyłają dane dotyczące użytkowania, wykorzystania i lokalizacji narzędzi. Dane te są dostępne w chmurze Hilti. W ten sposób wiesz, jakie narzędzia są użytkowane i możesz z łatwością zaplanować swoje zapasy. 

Możesz także sprawdzać stan swoich akumulatorów za pomocą ręcznej kontroli lub automatycznej, zintegrowanej funkcji diagnostycznej w usłudze zarządzania flotą Hilti. Zawsze jesteś zorientowany, czy Twoje akumulatory są w pełni wydajne lub też czy należy wymienić wymienić na nowe. W ten sposób skracasz czas przestoju i oszczędzasz sobie niepotrzebnych nerwów.

Akumulatorowa wkrętarka SID 6-22 podczas wkręcania szyny do płyt kartonowo-gipsowych

Jeden system akumulatorów do wszystkich zastosowań 

Wszystkie narzędzia Nuron są zasilane jednym systemem akumulatorów 22 V. Pozwala to na bezprzewodowe wykonywanie prac w zakresie systemów ściennych i sufitowych na tej samej platformie. Akumulatory i narzędzia Nuron zapewniają zasięg podobny do porównywalnych platform 18 lub 20 V i posiadają moc narzędzi przewodowych. Dzięki innowacyjnej technologii akumulatorów i udoskonalonym narzędziom, możesz wykonywać swoją prace znacznie szybciej.

Wiercenie udarowe w betonie przy użyciu młotowiertarki Hilti Nuron TE 4-22, odkurzacza TE DRS-4/6 i akumulatora B22-85.

Większe bezpieczeństwo, mniejsze obciążenie 

Akumulatory i narzędzia Nuron zostały zoptymalizowane w celu zmniejszenia obciążenia użytkowników. Udoskonalona, ergonomiczna konstrukcja narzędzi sprawia, że są one poręczne i bardzo wydajne mimo tego, że nie są przewodowe.

Pozostałe innowacyjne funkcje zwiększają bezpieczeństwo pracy w zakresie wykończenia wnętrz: dzięki technologii SensTech z funkcją 3D ATC szlifierka kątowa AG 6D-22 zatrzymuje się automatycznie w momencie, gdy ręka użytkownika puści uchwyt lub przy występowaniu gwałtownych ruchów. System aktywnej kontroli momentu obrotowego (ATC) oraz aktywny system tłumienia wibracji (AVR), które są dostępne w innych narzędziach, pozwalają zmniejszyć ryzyko odrzutu narzędzia i zapobiegają występowaniu uczucia zmęczenia. Narażenie na pył, bardzo często występujące podczas realizacji prac związanych z montowaniem płyt kartonowo-gipsowych, jest zredukowane dzięki funkcji odsysania pyłu, która jest dostępna w wielu narzędziach.

Odpowiednie narzędzia do Twoich projektów

Bez względu na to, czy chodzi o cięcie i piłowanie, osadzanie i wkręcanie czy też szlifowanie i poszycie zakładkowe: w przypadku każdego zadania w zakresie suchej zabudowy, narzędzia akumulatorowe Nuron pomogą Ci realizować Twoje projekty w sposób wydajny oraz z zachowaniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa pracy:

Na zdjęciu akumulatorowy osadzak Hilti Nuron BX 3-22

Osadzak akumulatorowy BX 3-22

Osadzak akumulatorowy BX 3-22 zapewnia dużą prędkość i długi czas pracy. Bez względu na to, czy chcesz osadzić mocowania w stali, czy w betonie, osadzak BX 3-22 tworzy do 850 punktów mocowania na jednym ładowaniu akumulatora. Dzięki temu, że posiada kompaktowy akumulator, ułatwia również realizację prac nad głową.

Do osadzak akumulatorowy BX 3-22
SD 5000-22

Akumulatorowa wkrętarka do płyt kartonowo-gipsowych SD 5000-22

Szybkie wkręcanie dzięki wydajnej akumulatorowej wkrętarce do płyt kartonowo-gipsowych: większy nawet o 10% moment obrotowy, dzięki czemu możesz montować płyty kartonowo-gipsowe w krótszym czasie. Dodatkowo dłuższa żywotność akumulatora dzięki bezszczotkowemu silnikowi i nowej technologii akumulatorowej Nuron.

Do akumulatorowa wkrętarka do płyt kartonowo-gipsowych SD 5000-22
SC 5ML-22

Akumulatorowa pilarka tarczowa SC 5ML-22

Akumulatorowa pilarka do cięcia metalu jest wyposażona w ergonomiczne uchwyty, światło robocze LED oraz funkcje bezpieczeństwa, takie jak kolektor wiórów i hamulec tarczy.

Do akumulatorowa pilarka tarczowa SC 5ML-22
VC 10-22

Akumulatorowy odkurzacz VC 10-22

Zaletą odkurzacza jest automatyczne czyszczenie filtra dzięki stałej wysokiej mocy ssania w celu zmniejszenia zapylenia. Różne certyfikowane systemy, stosowane np. podczas wiercenia wiertłem rurowym, upraszczają użytkowanie, a ergonomiczny system do noszenia na plecach zapewnia maksymalną mobilność.

Do akumulatorowy odkurzacz VC 10-22

Przejdź teraz na platformę Nuron

Chciałbyś realizować swoje projekty w zakresie wykończenia wnętrz z użyciem akumulatorów i narzędzi Nuron? Tutaj dowiesz się więcej na ten temat. Możesz też skontaktować się z nami bezpośrednio w celu uzyskania indywidualnej porady.

To także mogłoby Cię zainteresować:

Wymiana akumulatora SID 6-22

Jeden system akumulatorów: dla ponad 70 narzędzi

Od lekkich do ciężkich zastosowań − wszystkie narzędzia Nuron mogą być zasilane tylko jedną platformą akumulatorową 22 V.

Więcej na temat kompatybilnego akumulatora
Cięcie betonu DSH 600-22

Maksymalna moc: wysoka wydajność i duża żywotność

Platforma Nuron zapewnia długą żywotność akumulatorów i wydajność narzędzi przewodowych i zasilanych benzyną, nawet w przypadku ciężkich zastosowań.

Więcej na temat mocy
Osadzak akumulatorowy BX 3-22 połączony z aplikacją Connect

Łączność: dla większej produktywności

Usługi wykorzystujące analizę danych pomagają w zarządzaniu akumulatorami oraz ułatwiają planowanie i zarządzanie narzędziami.

Więcej na temat łączności
Na zdjęciu jedna osoba używa akumulatorowej młotowiertarki Hilti TE 4-22 przy realizacji pracy nad głową

Bezpieczeństwo pracy: ochrona Twoich pracowników

Dzięki Nuron opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania, aby zapewnić użytkownikom najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa.

Więcej o bezpieczeństwie pracy dzięki platformie Nuron

Przegląd narzędzi Nuron

Tutaj możesz zapoznać się z narzędziami Nuron i wszystkimi funkcjami nowego systemu akumulatorów firmy Hilti.

Przegląd narzędzi Nuron

Technologia akumulatorów Nuron

Tutaj przeczytasz o tym, w jaki sposób zaprojektowaliśmy akumulatory Nuron, aby zapewnić maksymalną moc do Twoich projektów.

Do technologii Nuron