Wniosek dotyczący praw podmiotu danych

Firma Hilti znana jest z dostarczania produktów o wysokiej jakości i zapewniania znakomitej obsługi klienta. Ogólne rozporządzenie dotyczące ochrony danych osobowych (RODO) nakłada na Hilti obowiązek ochrony Twojej prywatności w sieci. Zgodnie z rozporządzeniem, masz prawo do:

    - Dostępu: przeglądania swoich danych osobowych

    - Korygowania: uzupełniania i/lub poprawiania swoich danych osobowych

    - Usuwania: usunięcia swoich danych po spełnieniu określonych kryteriów

    - Ograniczania: ograniczenia przetwarzania swoich danych przez wskazany okres

    - Przenoszenia: łatwego przenoszenia swoich danych pomiędzy systemami

    - Zastrzeżenia: przetwarzania swoich danych dla celów marketingowych

Więcej informacji o przysługujących Ci prawach podmiotów danych możesz uzyskać na  stronie Komisji Europejskiej poświęconej prawom podmiotów danych.

Twoja prywatność jest dla Hilti ważna. Niezależnie, od tego, czy korzystasz z usług Hilti po raz pierwszy, czy jesteś z nami od wielu lat, zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności i Klauzulą Informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych – i w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami.

Swoje dane możesz kontrolować i zarządzać nimi za pośrednictwem swojego konta na naszej witrynie internetowej.

Informacje dostarczone w niniejszym formularzu zostaną wykorzystane wyłącznie w celu identyfikacji danych osobowych, których dotyczy składany przez Ciebie wniosek oraz w celu udzielenia odpowiedzi na ten wniosek. Uzupełniając wszystkie informacje w poniższym formularzu pomożesz nam w szybszym rozpatrzeniu Twojego wniosku.