BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY (BHP)

Dbamy o to, by zwiększać bezpieczeństwo na placu budowy, a także wydajność prowadzonych tam prac

Health and safety at Hilti

ZAPROJEKTOWANE BY ZWIĘKSZYĆ ERGONOMICZNOŚĆ I ZAPOBIEGAĆ WYPADKOM

Plac budowy to miejsce występowania licznych zagrożeń. Niezależnie od tego, czy prace prowadzone są na wysokości, czy też w trudno dostępnych miejscach.

Urządzenia Hilti zaprojektowaliśmy tak, by zmniejszyć ryzyko wypadków, chroniąc jednocześnie zdrowie korzystających z nich osób. Dzięki temu nie tylko zwiększamy bezpieczeństwo na placu budowy, ale także przyczyniamy się do oszczędności czasu, zwiększenia produktywności i terminowej realizacji prac.

Tworzymy innowacyjne technologie, które pomagają w pracy z takimi czynnikami jak:

Hilti dust removal system (DRS) TE DRS-Y

Pył

Nasze systemy odsysania pyłu DRS (Dust Removal Systems) skutecznie zasysają go w miejscu jego powstawania. Oferujemy także alternatywne metody pracy, takie jak techniki montażu bezpośredniego.

Hilti active vibration reduction (AVR) TE 1000-AVR breaker

Wibracje odczuwane przez operatora

System redukujący wibracje AVR (Active Vibration Reduction) zmniejsza poziom wibracji o nawet dwie trzecie w porównaniu z innymi elektronarzędziami. System ten pomaga także uniknąć problemów zdrowotnych wywoływanych przez wibracje i pozwala korzystać z narzędzi Hilti dłużej.

Hilti TE 6-A36 rotary hammer

Praca na wysokości

Praca na wysokości jest jedną z najczęstszych przyczyn urazów w branży budowlanej. Nasze rozwiązania przyczyniają się do zapewnienia większego bezpieczeństwa na placu budowy. Zalicza się do nich system aktywnej kontroli momentu obrotowego ATC (Active Torque Control), urządzenia bezprzewodowe, systemy szyn do szybkiego montażu typu “twist and lock” oraz laserowe systemy pomiarowe i poziomujące.

Hilti SID 8-A22 impact driver

Ergonomiczne produkty

Wszystkie nasze produkty projektujemy zgodnie z zasadami ergonomii. 

Hilti TE 60-ATC combihammer

Redukcja hałasu

Hałas na placu budowy wiąże się z zagrożeniem utraty słuchu. Z tego powodu nieustannie pracujemy nad redukcją poziomu hałasu emitowanego przez nasze urządzenia. 

Hilti advanced layout training onsite

MIĘDZYNARODOWE NORMY W ZAKRESIE BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY (BHP) W BUDOWNICTWIE

W Hilti, bezpieczeństwo i higiena pracy (BHP) są szczególnie ważne. Projektując nasze technologie, dbamy zarówno o bezpieczeństwo naszych klientów jak i zwiększenie wydajności ich pracy.

Uważamy, że niezbędne jest wprowadzenie międzynarodowych norm w zakresie BHP dla całego sektora budownictwa na całym świecie.

Dlatego współpracując z naszymi klientami, partnerami i wiodącymi instytucjami ds. handlu oraz przedsiębiorstwami opracowujemy wspólne wytyczne i cele.

Ponadto, przystąpiliśmy do ENCORD - światowej sieci europejskich przedsiębiorstw budowlanych, badaczy i firm deweloperskich. Daje nam to możliwość omówienia i wprowadzenia nowych rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo na placu budowy.

Ustanowiliśmy także konferencję managerów ds. bezpieczeństwa i higieny pracy, będącą wspólną platformą dla branży budowlanej, poprzez którą możemy prowadzić wymianę doświadczeń, najlepszych praktyk biznesowych i omawiać potrzeby naszych klientów.  

O SPOŁECZNEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI BIZNESU

Społeczna odpowiedzialność biznesu Hilti

SPOŁECZNA ODPOWIEDZIALNOŚĆ BIZNESU

Dowiedz się więcej
Zespół Hilti

NASZ ZESPÓŁ

Dowiedz się więcej
Nadrzędny cel i wartości Hilti

NADRZĘDNY CEL I WARTOŚCI

Dowiedz się więcej