Rekomendacje

Opinie klientów o Hilti

Sprawdź, co sądzą o nas partnerzy biznesowi.

Poniżej znajdziesz referencje z dołączonym wywiadem lub filmem. Dodatkowo oznaczyliśmy oprogramowanie i usługi Hilti, z których korzystają klienci. Sprawdź również nasze referencje z inwestycji

ON!Track i Zarządzanie Flotą

Serwis Urządzeń

Usługi inżynieryjne

Szkolenia

Oprogramo­wanie

Testy zamocowań

Branża ogólnobudowlana

RISER

Cenimy sobie funkcjonalność oraz efektywność, którą daje nam Hilti. Usługi Flota oraz ON!Track sprawiły, że pracujemy wydajniej. Wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań to inwestycja w przyszłość firmy oraz rozwój pracowników.

Piotr Góralczyk
Prezes firmy RISER

Czytaj dalej
Piotr Góralczyk o firmie Hilti

stef-bud

Do analizy produktywności skłoniła nas potrzeba kontroli nad maszynami. Tachimetr PLT 300 okazał się trafieniem w dziesiątkę. Dzięki cyfrowym planom budowy w połączeniu z tachimetrem wyeliminowaliśmy wiele błędów. Oszczędzamy czas i pieniądze.

Mateusz Mzyk
Właściciel Stef-Bud

Obejrzyj film

PEKABEX

Kolejne lata przynoszą nam kolejne inwestycje. Dzięki Hilti ON!Track możemy w sposób bezpieczny i elastyczny korzystać ze sprzętu, który jest niezbędny zarówno w fabryce, jak i na budowie. Zasada jest prosta: analizuję - oszczędzam.

Przemysław Borek
Prezes zarządu firmy Pekabex

Obejrzyj film
Przemysław Borek o firmie Hilti

Budextan

Wykorzystujemy ON!Track do zarządzania drobnym sprzętem, jak doki czy szalunki. (...) Mogę w prosty i szybki sposób przygotować informację o zbyt małym stanie danego aktywa w firmie. Wtedy decyzje zakupowe są bardzo proste.

Piotr Przyborowski
Kierownik Techniczny w firmie Budextan

Czytaj dalej
Piotr Przyborowski, Kierownik Techniczny w „BUDEXTAN” o firmie Hilti

INŻYNIERIA DROGOWA

PRI Wysowa

Ludzie to 90% sukcesu. Reszta to dobry sprzęt.

Tomasz Dziurny
Właściciel firmy PRI Wysowa

Obejrzyj film

Wimed

Rozglądaliśmy się za systemem, który pomógłby nam analizować produktywność i efektywność infrastruktury narzędzi i maszyn. Propozycja firmy Hilti wpisała się dokładnie w nasze potrzeby. To jedno z najlepiej i najszybciej przeprowadzonych wdrożeń.

Zdzisław Dąbczyński
Prezes firmy Wimed

Obejrzyj film

BRANŻA PRZEMYSŁOWA

PROTAN ELMARK

Firma Hilti nadaje na podobnych falach. To, gdzie będziemy za kilka lat to decyzja naszych bieżących i przyszłych Klientów. Dlatego tak istotnym jest, żeby każdy członek naszej załogi miał świadomość, kim jest dla nas Klient. Klient jest dla nas przyszłością.

Piotr Bąkowski
Dyrektor zarządzający Protan Elmark

Obejrzyj film

ELWIKO

Dzięki bezprzewodowym narzędziom pracujemy szybciej, bo mamy lepiej zorganizowane stanowisko pracy. Nie trzeba rozkładać kabli, nic się nie plącze, a monterzy mogą bez problemu przekazywać sobie narzędzia

Mariusz Dropik i Sara Birecka
Prezes Zarządu Elwiko i Specjalista ds. wsparcia technicznego montażu

Czytaj dalej

ROMEX

Relacje z panem Ryśkiem z Hilti były kluczowe w rozpoczęciu rozmów. Z założenia to, co nam proponowało Hilti wyglądało dosyć ciekawie. Stąd poprosiliśmy o analizę, co dane rozwiązania by nam dały. Wyglądało to wiarygodnie, dlatego spróbowaliśmy pójść razem z Hilti krok dalej. Czyli pójść we flotę, pójść w ON!Track.

Andrzej Wasilewski
Wiceprezes firmy Romex

Obejrzyj film

Zaufali nam

Logo_WIMED

Zobacz także