Inżynier korzystający z oprogramowania PROFIS

Szkolenia PROFIS Engineering

Bezpłatne szkolenia e-learningowe nt. maksymalizacji produktywności przy użyciu oprogramowania Hilti

Czy kotwy, które wybierasz, są najlepsze do danego zastosowania? Jakie normy i produkty są istotne przy projektowaniu konstrukcji z wykorzystaniem wklejanych prętów zbrojeniowych i kotew? Czy zaprojektowana płyta podstawy jest rzeczywiście sztywna?

Jeśli zadajesz sobie te pytania, to nasze szkolenia PROFIS Engineering są dla Ciebie. Użyj swoich danych logowania Hilti, aby uzyskać dostęp do Hilti Academy i rozpocząć naukę już teraz. Jeśli nie posiadasz konta Hilti, zarejestruj się już dziś.

Dlaczego warto wybrać szkolenie online HIlti PROFIS Engineering?

Optymalizuj prace przy projektowaniu połączeń

Dowiedz się, jak korzystać z pełnej funkcjonalności PROFIS Engineering, aby szybciej projektować połączenia. Zakres tematów sięga od podstawowych informacji o kotwach i prętach zbrojeniowych po zaawansowane koncepcje projektowania ich zastosowań. 

Bądź na bieżąco z najnowszymi przepisami i technologiami

Uzyskaj wiedzę ekspercką na temat wpływu najnowszych przepisów na projektowanie płyt podstawy, połączeń beton-beton i nadbetonu. Ponadto uzyskaj dostęp do regularnie aktualizowanych i stale rosnących zasobów cyfrowych treści dotyczących projektowania elementów mocujących.

Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat

Ucz się we własnym tempie na wybranym przez siebie urządzeniu. Z treści szkolenia skorzystają zarówno inżynierowie, którzy są świeżo po studiach, jak i ci bardziej doświadczeni. Po ukończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat.

Moduły e-learningowe PROFIS Engineering

Kotwa wklejana HIT-HY 200

Moduły stal-beton

  • Podstawowe informacje o kotwieniu wklejanym
  • Przepisy dotyczące projektowania kotew
  • Statyka według normy Eurokod 2, Część 4
  • Założenia dotyczące płyt podstawy
  • Zaawansowane szkolenie z projektowania płyt podstawy
Wklejany pręt zbrojeniowy kotwiony zaprawą injekcyjną HY 200 R V3, wiercenie młotowiertarką TE 70-ATC /AVR SDS Max (TE-Y) z HDB

Moduły beton-beton

  • Podstawowe informacje o połączeniach beton-beton
  • Przepisy dotyczące projektowania połączeń typu beton-beton
  • Projektowanie połączeń prętów zbrojeniowych na zakład
  • Projektowanie kotwienia prętów zbrojeniowych
  • Projektowanie nadbetonu

Projektowanie konstrukcji? Odpowiedź brzmi: PROFIS

Szybkie projektowanie połączeń, m.in. pomiędzy stalą i betonem, betonem i betonem oraz stalą i murem, a także całościowych rozwiązań poręczy i płyt podstawy przy zastosowaniu oprogramowania PROFIS Engineering.

Poznaj oprogramowanie PROFIS Engineering

Uzyskuj porady od innych inżynierów

Nasza internetowa społeczność inżynierska, Ask Hilti, oferuje edukację i webinaria na tematy techniczne od projektowania zakotwień po budynki ekologiczne. Skontaktuj się z naszymi inżynierami, aby uzyskać poradę dotyczącą Twoich wyzwań.

Odkryj platformę Ask Hilti

Szybsze, bezpieczniejsze rozwiązania płyt podstawy

Od stalowych konstrukcji szkieletowych i klatek schodowych po poręcze na zewnątrz budynków – przyspiesz projektowanie i instalację płyt podstawy bez uszczerbku dla jakości i bezpieczeństwa.

Popraw projektowanie i montaż płyt podstawy